Огляд каталогу
- 1,385 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 1385 результатів
Перегляньте друзями в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,385 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 493,513 відгуків та оцінок.
“Все було неймовірно смачно, затишно! Раджу всім!”
“Це найкраще місце для того , щоб відпочити та смачно поїсти. Персонал доброзичливий , ввічливий, завжди порекомендують нову страву. Повару окрема подяка , все дуже смачно та красиво.”
“Відмінне місце! Я в захваті! Були команією з чотирьох людей! До кожного пива принесли комплімент у вигляді солоних чіпсиків та сузариків. Брали 2 піци: квадро фромаджо і з куркою, відмінні піци! Просто супер! Також брали сирні кульки та форшмак! Чудовий смак! До піц подається оливкова олія та бальзамічний оцет, сіль та перець. Обслуговування на вимоті! Обліпиховий чай чудовий! Жаль, що немає десертів! Дякую величезне! Місце, куди хочеться, повернуться!!”
“Найсмачніша піца в місті. Цікаві та незвичайні комбінації смаків, різноманітні начинки можна вибрати на будь-який смак. Дуже якісно виконують замовлення. Дякую вам велике !!!!!!”
“Дуже швидка доставка, ввічливе обслуговування та ну дуже смачна піца. Сирні палички це просто любов. Залишились ситі на довольні. Дякуємо вам”
“Люблю це місце і АБСОЛЮТНО люблю Маски. Вважайте їх дуже недооціненими!”
“Святкували 22.11.25 день народження донечки, залишились дуже задоволені святом. Дякуємо закладу, а особливо адміністратору Артуру, дуже приємне та ввічливе спілкування при бронюванні дати та залу, все детально розповідав, допомагав з меню. Дуже приємно, що є такі люди, які віддаються своїй роботі на всі 100%! Їжа свіжа та смачна, доглянутий зал (були в середньому), поставити свою фото зону - без проблем. Свято вийшло таким, як я собі уявляла, дякую вам, буде приємна памʼять на все життя!”
“Ціна якість добре. Дуже смачна кава і солянка!”
“Дуже затишне кафе. Ну дуже! Тепленько, атмосферно і мега смачно. Неймовірні чаї та смаколики. Обов'язково повернуся ще!”
“Цікаве місце з неймовірно смачною кухнею. Чудове обслуговування та атмосфера. Форшмак вау і вареники з маком. Рекомендуємо!”
“Дякую за найкращі спогади у рідному місті. Вже декілька років як переїхала, а й досі пам'ятаю, як прощалася з господарем цього чудового закладу. Завжди смачна їжа з нормальними цінами, завжди ходила туда з друзями перед тим як заскочити в музей чи в Зелений. Як буду в Одесі, обов'язково зайду і всім бажаю!”
“Дуже хороший буфет зі шведським столом. Дуже великий вибір страв і все смачне і свіже. Є мікрохвильовки щоб можна було підігріти їжу. Персонал дуже привітний. Ціни помірні. Заклад дуже хороший”
“Смачні прохолодні моті, смачна матча манго, приємна посмішка дівчинки на касі = гарний настрій на весь день!”
“Дуже сподобалось! Приємні доброзичливі офіціанти і дуже смачна їжа! Порекомендував своїм знайомим, теж залишились задоволеними!”
“Дуже дуже смачна кава і круасани! ☕”
“Нещодавно відвідали кафе “Штрудель” — і залишилися дуже задоволені! Затишна атмосфера, приємна музика та неймовірно смачні десерти. Особливо вразив класичний яблучний штрудель — хрустке тісто, соковита начинка з яблук та кориця, яка створює справжній аромат домашнього тепла. Кава — на високому рівні, подача дуже естетична. Персонал ввічливий, привітний і завжди готовий допомогти з вибором. Інтер’єр оформлений зі смаком — ідеальне місце для зустрічей із друзями або спокійного чаювання наодинці. Ціни приємно здивували — співвідношення “ціна-якість” чудове. Обов’язково повернемося ще раз і радимо всім, хто цінує справжні домашні смаколики! Оцінка: 5/5 ⭐”
“Хороша столова. За не всі гроші смачно нагодують. Співвідношення ціна/якість прям хороше. Дуже сподобався свинячий язичок. Обслуговування швидке та привітне.”
“Раф великий і смачний, і атмосфера сподобалася :)”
“Дуже класне місце. Тут все захоплює! Інтер'єр, кухня, бар, обслуговування. Відтепер це моє найулюбленіше місце!”
“Є кілька різних квестів. Залишилися задоволені.”
“Невеличкий затишний куточок вінтажної, радянської та світової аудіо техніки. Музей знаходиться у підвальному приміщенні і вміщує свою колекцію у два зали. Влітку 2018 року вхід з обов'язковою екскурсією коштує 50 грн з особи. Працівники музею, звукорежисери Олександр та В'ячеслав зацікавлять своєю розповіддю і малечу, і музикантів, і просто зацікавлених громадян. В музеї можна побачити: перші німецькі й радянські радіоприймачі різноманітних розмірів від карманних до кабінетних, грамофони, патефони, рекордери, диктофони, магнітофони, програвачі платівок всіх форматів і навіть деякі музичні інструменти народів світу. Навушники, гарнітури, мікрофони та безліч старовинних платівок із записами радянських політичних лідерів до живих записів відомих музикантів та акторів Висоцького, Утьосова... Враження і настрій на висоті. Дякую!”
“Приємне і атмосферне місце, повне цікавих деталей, малюнки на стіні можна довго розглядати. Малюнок обличчя на протилежний стіні сподобався окремо. Є навіть Iron Man : ) Тут вперше побачила раф з перцем і вишнею. Десерти також смачні, зокрема, брауні.”
“Дуже смачні еклери із справжнім заварним кремом. І дуже недорого)”
“Такий собі гіпермаркет замовлень... То, мабуть, щось з далекого майбутнього... Ідеальна чистота, ввічливий персонал, все швидко і ніяких несподіванок... Дякую, Розетка...”
“Бариста Софія дуже приваблива, усміхнена і майстер своєї справи! Коли її зміна завжди приходжу вранці за філіжанкою капучино! Бажаю їй удачі та процвітання!”
“Дуже зручне розташування. Відмінний вибір продуктів. Співробітники професійні, ввічливі та доброзичливі. Це дуже приємно. А кулінарія - це просто космос! Робітники кухні рівня бог.)) Все дуже смачне та свіже. Дякуємо їм.”
“Приємні ціни, відмінний персонал та дуже смачне пиво! Розташування в самому центрі Одеси”
“Великий асортимент кави, приємна дівчина - ввічлива, смачна кава.”
“Миле, затишне місце. Смачна їжа за доступною ціною. Порція велика. Комплексний обід-90грн. Якщо брати тільки друге та компот-70грн.”
“Дуже дякуємо за чудову подачу та професійне приготування морепродуктів. Ви молодці, так тримати”