Огляд каталогу
- 1,385 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 1385 результатів
Перегляньте друзями в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,385 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 493,513 відгуків та оцінок.
“Дуже гарне місцерозташування, до моря 20м, гарний пляж. Смачно готують. В номерах кондиціонер, TV, WI-FI. Раджу для сімейного відпочинку. Власник може забрати власним авто.”
“Доброго дня. Хочу залишити відгук по ресторану Мастара. Я закохалася у це місце, вражена подачею відпочинку у цьому місті. Все по мойому смаку, і інтер'єр, і сама атмосфера, і кухня, ввічливий персонал, а від офіціанта Влада, я в захваті. Гарний, уважний хлопчина, все нам підказав, порадив смачні страви, і що мені сподобалось, то його почуття гумору, справжній Одесит. Ми зі своєю компанією вдячні ,що гарно та смачно провели час. Обов'язково будемо приїжджати до Вас ще, і ще. Буду радити своїм друзям. Дякую!”
“Дуже смачна кава. Завжди привітні дівчата, які з радістю допомогли мені зорієнтуватися по смакам моти. Поверталася і буду повертатися)”
“Це найсмішніші роли які ми куштували за все своє життя! Просто супер, рекомендую всім скуштувати! Дуже хотілось би мати ваш заклад у місті Харків)))”
“Тиждень в кінці серпня 2018 року харчувалися сім'єю в "Чайці". Рекомендуємо саме це кафе. Доброзичливий персонал, дивовижна їжа, душевне свіже пиво створюють незабутню атмосферу затишку і комфорту. Ціни абсолютно не кусаються. Величезне спасибі "Чайці" за проведене з Вами час.”
“Дуже смачно і приємна атмосфера!”
“Найкращий бар для перегляду футболу, я кий я бачив.Приємна атмосфера, смачне пиво, привітний персонал! (Фани Чеслі)”
“Смачна кухня та приємно дешеві ціни :-) Інтер'єр початку 90 років бажає кращого...”
“Як турист у Одесі, скажу — сподобалось все: ціни, смак, обслуговання, оздоблення. Тільки трохи повоював з автоматичною кришкою смітничка в туалеті бо як їй не махав чи що з нею робити — кришка не хотіла відкриватись. Хотілося б такий бар у Києві мати.”
“Найсмачніша випічка, я там усі гроші проїла! Багато скрізь начинки, супер”
“Дуже файне та красиве місце. Кухня вражає! Дійсно незвична кухня с особливими смаками. За останній рік це єдине місце яке приємно вразило та ми отримали гастрономічний оргазм. На суши/піцу/пасту та інший фаст фуд не розраховуйте!”
“Смачний раф, цукерки та трубочки”
“Супер магазин. Свіжі продукти. Хороше обслуговування.”
“Можна перекусити, купити воду-шоколадку. І звичайно кава-чай. Рекомендую брауні :)”
“Замовляли по рекомендації додому через Глово «сулугуні з мʼясом» , дуже смачно ! Неймовірно ніжна і смачна !!!”
“На разі тут реконструкція, але мурал кльовий”
“Смачний раф, цукерки та трубочки”
“Гарне затишне місце. Хороша кухня, все дуже смачно і багато, порції досить великі. Персонал ввічливий і привітний. Ціни як на мене низькі для такого закладу і порцій. Все не з'їли, упакували з собою.”
“Провів тут відпустку, дуже задоволений, все дуже охайно, дуже ввічливі адміністратори, і саме більше здивував офіціант-бариста Антон, ще не було такого обслуговування, реально видно чоловік любить свою роботу, робота приносить задоволення йому, а він людям, і ще уваги заслуговує повар, готує дуже смачно, і дуже добрий як людина, загалом рекомендую, тепер якщо Одеса то тільки сюди.”
“Зараз трохи закладів з такими низькими цінами, в яких можна смачно поїсти)) Частенько заїжджаємо всією сім'єю!”
“Дуже гарний інтер'єр, на столиках у вазах стоять живі квіти . Ввічливий персонал. Чудово, що є дитяча кімната з іграшками і дитяче меню. Ціни вище середнього. Смачний салат з сьомгою та лимонад і гаряча сковорідка з телятиною. Приємна атмосфера панує в цьому закладі. З мінусів то в туалеті не зливає воду та лапша власного приготування є дуже твердою, що не дуже смачно. Повернемося ще .”
“Дуже смачно, по домашньому. Дуже приємно вражений! Коли наступного разу приїду в Одесу, обов'язково завітаю сюди знову! Вийшов з закладу ситий та повністю задоволений!”
“Одна з найсмачніших кавʼярень на «поскоті». Окрема дяка за чудове відношення до чотирилапих та окремий підхід до клієнтів!”
“Доброго вечора! Дякую Вам за чудову атмосферу ,гарний сервіс та дуже смачну їжу !!!Велика вдячність за гарну музику ✨”
“Чудове місце з неперевершеною атмосферою, дуже гарним персоналом та прекрасним пивом!”
“Пиво дуже смачне. Страви і закуски - не дуже. Їли їх фірмовий тартар з дунайки (оселедець) - звичайна страва, другий раз не замовив би. М'ясна тарілка до пива - майже все м'ясо в ній було переселено. Не можу рекомендувати.”
“Дякую, смачна піца Добре обслуговування”
“Як завжди все дуже смачно! Приємна музика і зручне розташування закладу. Дякую! Ще не раз повернусь.”