Огляд каталогу
- 1,385 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 1385 результатів
Перегляньте друзями в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,385 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 493,513 відгуків та оцінок.
“Гуляли тут на ювілеї, відмінний свято вийшло завдяки уважному персоналу і хорошим кухарям !!!”
“Чудовий заклад. Всім раджу. Привітне ставлення персоналу, приємна атмосфера, і найголовніше – нууу дуже смачно)”
“Приємне місце, Взагалом смачно, помірні ціни. Ввечері небагато людей, що дуже сподобалось. Смачні десерти, дякую!”
“Провів тут відпустку, дуже задоволений, все дуже охайно, дуже ввічливі адміністратори, і саме більше здивував офіціант-бариста Антон, ще не було такого обслуговування, реально видно чоловік любить свою роботу, робота приносить задоволення йому, а він людям, і ще уваги заслуговує повар, готує дуже смачно, і дуже добрий як людина, загалом рекомендую, тепер якщо Одеса то тільки сюди.”
“Дуже атмосферна точка, вібир зробити заклад в трамваї щось з чимось, місцева шакрма ні одного разу не розчаровувала”
“Відвідала цей заклад із друзями. Залишилися в захваті! Смачна їжа, цікавий дизайн та приємна музика сприяли гарному настрою. Особливо рекомендую скуштувати фірмову страву закладу – чорна піца з морепродуктами та крижане мохіто. Дякуємо за приємні враження та смачну їжу, за дуже доступними цінами!”
“В нас немає авто, але ми часто відвідуєм це місце. Купуємо запечену картоплю або хот-дог. Готують тут смачно і нам завжди по дорозі. Малеча в захваті. І я не переживаю, що перекус виявиться не свіжим чи не смачним.”
“Ми часто ходимо в цей буфет і рекомендуємо всім друзям та знайомим це місце. Відмінна їжа та головне всім по кишені! Буфет розташований у центрі, на Дігтярній вулиці 22.”
“Кав'ярня з невимушеною обстановкою. Кава цілком пристойна. Обслуговування завжди душевне. Є акція 7 кави у подарунок. Вибір десертів невеликий, але часто змінюється. Ціни більш ніж прийнятні. Приміщення невелике, але затишне. Можна посидіти із компанією. Місць на свіжому повітрі, на жаль, немає. Каву можна брати із собою.”
“Замовляла 5 кг "Наполеона" на свято. Тортик чудовий, не сухий, не занадто вологий. Ціни прийнятні. Персонал люб'язний. Зробили все чітко і вчасно. Дуже дякую!”
“так вийшло, що мені довелося забирати посилку від НП у відділенні, яке тільки відкрилося на ОККО. робітниця Олександра, не дивлячись на те, що не було менеджера, який займається цим не розгубилася і провела все мені дуже швидко. а це говорить про лояльність до клієнтів. дякую!”
“Відмінне місце. Приємний заклад. Смачна кава. Заодно можна помити машину”
“Смачно готують. Приємна атмосфера”
“Дуже смачні страви, приємна атмосфера та уважний офіціант. Особливо вразив краєвид, неймовірне море. Рекомендую відвідати цей неймовірний заклад. Не пошкодуєте”
“Довгий час хотів відвідати цей апостол насолоди та блаженства, але прибувши на локацію виявив закрите приміщення. Пані та панове, півдрайв закрився. Не знаю, як давно це злодіяння трапилося, але я так і не встиг здобути честь відвідати цей неймовірний бар. Ставлю п'ять зірок на згадку про час, який я не застав.”
“Одне з найламповіших місць в Одесі - на задньому дворику просто ідеальне місце для відпочинку великою компанією на свіжому повітрі. Обслуговування завжди на висоті, а кухня - в переліку великий вибір смачнючих страв болгарської кухні. Однозначно рекомендую до відвідування!”
“Дійсно їм вдалося повернути мій 2007, завдяки музиці в закладі. Їжа смачна, головне все свіже. Крабовий салат був бомбічним. А подача пива взагалі супер, доречі саме пиво дуже смачне.”
“Дуже смачна домашня продукція. Ручне ліплення, що дуже зручно все доставляють додому. Для мене це знахідка і величезна допомога при приготуванні будинку їжі. Пельмені та вареники завжди в морозилці) І кафе забігаю на обіди. Швидко, смачно і що немало важливо завжди якісно.”
“Хороший магазин, часто там купую продукти. Ввічливий персонал! Дуже подобається, що є продукція без цукру! Великий вибір ковбасних виробів, сирів і десертів.”
“«Білий Налив» — одне з тих місць в Одесі, куди хочеться повертатися знову і знову. Атмосфера тут абсолютно унікальна: легка, невимушена, справжня одеська. Ідеальне місце, щоб зустрітися з друзями, випити сидру, перекусити й просто кайфанути від моменту. Обслуговування завжди на рівні — персонал привітний, швидкий і уважний, навіть коли черга велика. Видно, що люди роблять свою справу з настроєм. Замовлення готують швидко, усе свіже, а ціни залишаються приємно доступними, що в наш час — велика рідкість. Окреме задоволення — це сидр! Завжди холодний, ароматний і якісний. Є з чого вибрати — і кожен знайде щось «своє». Хот-доги, устриці — усе зроблено просто, але смачно, без зайвих понтів. Саме за це «Білий Налив» і люблять — за чесність, якість і атмосферу. Інтер’єр лаконічний, стильний, без зайвого пафосу. Улітку приємно на вулиці за бочкою, спостерігаючи за містом, а взимку — зайти, зігрітися й відчути ту саму «одеську теплоту». Коротко кажучи: місце, де все просто, але по-справжньому класно. Ідеальний формат для швидкої зустрічі, перед прогулянкою чи просто щоб трохи розслабитися. Одеса без «Білого Наливу» вже не була б такою атмосферною.”
“Дуже задоволена. Професійно обслужили. Лікар перевірила зір, все пояснила. Надала рекомендації. Дівчата підібрали лінзи. Оправи вибір розкішний. Я дуже рада що потрапила саме до Вас. Рекомендую всім.”
“Обслуговування швидке, гарний інтерʼєр та приємна атмосфера. Всі замовлені нами страви були дуже смачні, обовʼязково спробуйте Vitello Tonato та Запечені ескарго з зеленим маслом, просто відвал всього”
“Зручно, що кафе недалеко від жд вокзалу. Шукала де можна було взяти піцу у дорогу і натрапила на це кафе. Піца дуже смачна, брала не один раз. Персонал привітний, буду повертатися сюди ще”
“Все було дуже смачно. Обовʼязково бронюйте стіл заздалегідь. Десерт качка це щось неймовірне. Попкорн з креветки неочікуване поєднання солодкого та гострого.”
“Приємне місце, хороше пиво, смачна кухня, ввічливий персонал. Хочеться прийти ще. Коли ще раз буду в Одесі, обов'язково завітаю. І вам рекомендую :)”
“На набережній пляжу Ланжерон розташований розкішний ресторан з вишуканою та сучасною європейською кухнею. Жива музика, смачно, привітний персонал”
“У мене вийшла реклама в Інста даного закладу. І виявилося, що недалеко від моєї роботи, вирішили з колегою спробувати .. і що я можу вам сказати ..тут дуууже смачно і затишно, без пафосу і ціни демократичні!) Так що тепер я ваш клієнт. Лаваш з сулугугі просто ”
“Супер атмосферне місце) є дитяче меню , офіціант - дуже професійна! Обовʼязково прийдемо сюди знову, коли повернемося в Одесу”