Огляд каталогу
- 122 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 122 результатів
Перегляньте екскурсія в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 122 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 52,394 відгуків та оцінок.
“Чудово! Рекомендуємо однозначно ! Апартаменти з терасою - це дуже круто! В номері є абсолютно все. Можна і самим готувати( є міні кухня) Море не так і далеко. Ми ходили , не користувалися транспортом, хоч і зупинка поряд. Йти хвилин 10. Адміністратор знає свою справу) Ввічливо, уважна дівчина) Завжди на зв'язку і дасть пораду та відповість на всі запитання) Повернемося ще) Оцінка 10 з 10. Бо є все, що потрібно для комфортного відпочинку)”
“Також відпочивала з сім'єю у вас.Була приємно вражена і ціною,і гарними чистими номерами.Дуже затишна та доглянута територія біля готелю,близько і комфортно добиратися на пляж(електрокар),чудові сніданки.”
“Все дуже сподобалось! Персонал привітній, свіжий ремонт, гарна звукоізоляція, чисто і охайно.”
“Відпочивали з чоловіком 5 днів. Дуже затишний і приємний готель. Що дуже сподобалось, так це сімейне ставлення: набрати водички з кулера? - звісно; чи можна розвішати рушники на тих сушилках на подвірʼї? - не можна, а треба. Також приємно було, що коли приїхали з самого ранку, то дозволили залишити в них речі, переодягнутися і піти на пляж, поки не буде заселення. І в останній день також виселились, залишили речі, пішли на пляж і потім переодягнулися в готелі і забрали речі. І також, що було приємно, що комунікація була українською, і загалом дуже приємне ставлення.”
“Гарний садок. Є система відеоспостереження, закрита територія, охорона. Дитина із радістю йде до садочка щоранку”
“Смачна кава, привітний персонал, чистий туалет.”
“Хочу щиро подякувати за це затишне, комфортне і тихе місце серез Затоки Персонал ввічливий, порядний, лиця щирі і добрі Номер класний, чистенький, порядний ремонт, мягке ліжечко, відпочивали з маленькою дитиною, є де розгулятися, все продумано до дрібниць Басейн то любов, водичка з підігрівом, є чаша для діток, гарні кущі по периметру, гойдалки, зона для діток Дійсно все продумано До моря 1хвилинка атмосферною кладкою до моря На пляжі працює ввічливий хлопець який слідкує за порядком, допоможе з шезлонгами і парасольками Все чистеньке, охайне Були в вересні, пляж ідеальний, блакитна водичка, дійсно все було на вищому рівні На території є де поїсти, страви дійсно ресторанні! Харчувалися тільки там і замовляли доставку, ще є кафе і заклади в 600 метрах, Все свіженьке, ароматне і смачне, ціни відповідні але це того варте Залишилися тільки приємні і щирі враження, моя свмʼя рекомендує❤️”
“Парк Скульптур знаходиться в дворику Літературного Музею. Вхід платний. Оплатити можна в касі Літературного Музею. Багато цікавого, але дороговато. Зате дуже багато "пухнастиків" - місцевих нічних сторожів, які за смачну оплату замуркочуть.”
“Назад у СРСР. Відмінне місце, щоб добре і ситно поїсти. Ціни супер. Суп гороховий з ковбасою всередині та сосиска у тесті всього 24 грн.”
“Гарне місце, спокій та тиша. Гарно відпочивати з дітьми та тим хто полюбляє природу та спокій.”
“Будівля казково красива, зустріли привітні працівниці, які радо все показали і заохочували зробити знімки на пам'ять. Місце, куди хочеться повертатися”
“Дуже смачна їжа, не дорого, все швидко готують Головне що це китайська кухня але страви не жирні, як зазвичай у схожих закладах”
“Відпочивали тиждень в Променаді. Від траси йти орієнтовно 15 хв в нормальному темпі. Територія готелю дуже велика, є охорона. Зовні готель виглядає "з часів совка", проте в середині зроблений досить комфортний ремонт і є все необхідне. Кухня з кухонним приладдям, душ, спальня, кондиціонер, тб. Адміністратор дуже приємна жінка, увійшли в наше положення, поселили нас швидше, ніж це вказано в умовах. Вологе прибирання і заміна рушників кожного дня. До моря йти 3 хв, пляж чистіший ніж центральний. До кафешок, клубів, базару йти 10 хв повільним темпом. Біля басейну завжди вільні лежаки і не багато людей. Єдине не сподобався ресторан на території. По-перше трохи завищені ціни. По-друге, так як Ви постоялець готелю Ви маєте одноразову знижку на 20%, але попереджайте про це офіціанта при замовленні, бо ми цього не знали і не змогли скористатись при отриманні чеку (бо їли там тільки раз).І третє, що найважливіше, дуже не приємний персонал ресторану (або ми просто попали на таких офіціанток). Загалом рекомендую, ціна відповідає якості.”
“Чудове місце, близько до моря, комфортні номери. Поряд чудовий парк. Близько до магазинів, аптеки та банкомату. Помірні ціни.”
“Оригінальний музей. Квиток коштує 100 грн.з екскурсією та дегустацією шоколоду. Екскурсія цікава,видно що екскурсоводи стараються. Абсолютно не пошкодували що відвідали.”
“Непогана реконструкція автовокзалу та площі. Залишилось змінити застарілі трамваї на сучасніші. Із незручного, на мою думку, насамперед для місцевих, це приміські маршрутки та автобуси (брудні, старі, некомфортні). Елементарно доїхати в область в сторону Татарбунар, Сарати чи Ізмаїла буде фізично важко. Це при тому, що майже всі дороги відремонтовані чи обслуговуються. На фото побажання Одесі змінити трамваї на такі:)”
“Дуже дякую продавцу Діані С за дуже добре і швидке обслуговування! One love”
“Відвідали музей воскових фігур) Дуже сподобалась атмосфера, всі фігури на вигляд наче справжні, ввічливий персонал)Приємні цінни) раджу відвідати”
“Швидкість обслуговування та широкий асортимент продукції для споживача, ціни цілком доступні”
“Бронювали номер для сім’ї 2+2 на липень 2025. Начитавшись відгуків, хвилювались, особливо щоб діти не були голодні. Траса Київ-Одеса була не загружена, при вʼїзді в Чорноморськ до Оптіми, навігатор повів неправильно, вимушені були зупинятися і запитувати у місцевих як проїхати. Заселили швидко, номер чистий, вид з балкону шикарний. В номері все продумано до найменшого. По меню: сніданок, обід та вечеря, їжі більш чим достатньо. Так як кормлять в Оптіма, то можна привезти додому лишні кілограми. Чоловік працює шеф-кухарем сказав що все приготовлено смачно, продукти свіжі, смакові якості Шефа Оптіми хороші (йому привіт). Були деякі «маленькі» зауваження по приготуванню Кускус та булгур, шеф мабуть зрозумів:) Басейн чистий, t води +26 зранку, для дітей була пінна вечірка, вечорами включали мультфільми або кіно. Вихід на пляж через калітку ( сканується картою від номеру). Біля Оптима є парк, дитяча площадка, через парк АТБ. Можемо зробити підсумки: нам все сподобалось, нарешті в Україні є такого типу готелі! До вас приїдемо обов’язково!”
“Цікаве місце, і дуже незвичне для цієї частини України. Ніколи нічого схожого не бачив. Особливо гармонійно вписується у місцевий ландшафт восени :)”
“Хороша заправка, поки заправляють, є можливість перекусити, попити кави. Великий асортимент товарів.”
“Красиве затишне місце, про яке дбають дуже привітні господарі. Є закрита парковка.”
“Завітав у шості,та був дуже вражений,найсмачніша випічка,дуже хрустка та свіжа,дуже хочу позначити слойки,це щось неможливо смачне та вражаючі дивовижне.Та хочу особливо подякувати за персонал,дуже добрі та вічливі,дуже легко знаходять взаємний зв’язок із відвідувачями.”
“Дуже класна база відпочинку. Ціни на проживання дешеві. ( За сімейний стандарт на 4 осіб, на початку серпня 2019р. - 2000 грн з трьох разовим харчуванням за одну добу) Дуже привітна адміністратор. В номерах все працювало. Хоча база і в самому центрі з закритими вікнами шуму практично не чути. В душі є полички для шампуню та гелю, але хотілося щоб ще були гачки тля полотенця та одежі. Каналізація була забита і вода з піддона стікала дещо повільно, але це не критично. Сам душ дещо незручний проте можно пристосуватися. Харчування в кафе яке знаходиться на території бази. Страви вибираєш з списку наперед ( є дикілька позицій на сніданок, обід та вечерю). Правда в харчування не входять напитки, але їх можна замовити за окрему платню. Офіціанти дуже привітні і ввічливі. Страви смачні. На території є платна парковка для автомобілів. (ціна для жильців бази 20 грн/доба/автомобіль.) В загальному дуже задловоленні відпочинком на базі "Пікнік". Рекомендуємо всім!”
“Гарний особняк у центрі міста, але у занедбаному стані, це шкода.”
“Нормальні ціни, великий вибір та багато приємних знижок. Замовляла ремінець до годинника Swatch. Отримала оригінал і досить швидко. Обговорення та сервіс на висоті! Рекомендую”
“Таксі супер, задоволений ціною і якістю) РЕКОМЕНДУЮ”