Огляд каталогу
- 718 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 718 результатів
Перегляньте закуска в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 718 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 243,303 відгуків та оцінок.
“Чудова кав'ярня, атмосфера максимальної релаксації. Дуже гарне обслуговування. Всім рекомендую”
“Дуже затишна кав'ярня, ввічливий персонал, є портативний зарядний пристрій”
“Ірина на касі дуже приємна та мила жінка дякую)”
“Хороший магазин,якісне пиво. Консультант була дівчина Ліза, порекомендувала для мене новинку "пивний кубик", сподобалось. Тепер маєте ще +1 постійного клієнта. Рекомендую”
“Завжди невеликий екскурс у світ вин та інших алкогольних напоїв. Продавці–сомельє професіонали своєї справи, якісний сервіс на найвищому рівні, великий асортимент, відмінна якість товарів. Якщо ми купуємо алкоголь, то лише у цьому місці.”
“Смачна випічка, особливо штрудель - як солодкі, так і з овочами чи м'ясом. Обслуговування хороше. Єдиний недолік - можна захопитися і залишити забагато грошей за смаколики ))”
“Крутий магазин, ціни радують душу! Консультанти знаються на товарі і не парять заради продажу”
“Були приємно вражені комфортною атмосферою, смачною їжею та суперовими коктейлями. Бармену, окрема подяка. Дівчата обслуговують швидко, невимушено та позитивно. Їжа смачна, атмосфера дуже приємна.”
“Філадельфія! Що ще треба для щастя)”
“Бездоганна атмосфера, вишуканий сервіс і вино, яке дарує справжнє задоволення. У Le Grand Cafе Bristol винна карта заслуговує особливої уваги – вона ретельно підібрана та ідеально доповнює кожну страву. Це те місце, де можна відпочити душею, насолоджуючись вишуканими смаками та приємною компанією.”
“Вечеряла нещодавно у цьому закладі з чоловіком, такого шашлику, реально з домашнього м'яса, давно не їли. І це не тільки шашлик, а й дуже смачний лаваш з сулугуні, салат, картопля і т.д. Дякую вам величезне, і процвітання!”
“Замовила чоловіку на День народження тут шашлик, овочі на грилі, грибочки , овочі з телятиною. Все сподобалось, смачно , прям пальчики оближеш. Ще й дуже приємно, що до Дня народження зробили знижку. Обов'язково ще будемо щось тут замовляти.”
“Саме смачне пиво що я колись куштував”
“Повз це місце щодня приїжджають пару хороших кондитерів. Ще десяток домогосподарок, які знають, як робити карколомні дессерти. Десятка три чоловіки, які вміють відрізнити заварний крем, від "заварнухи" в еклерах. Ще стільки ж, хто знає відмінність еклера від профітролю. Людини дві, фанати класичних дессертів за строгою технологією. Пару сотень людей, які стежать за якістю та "здоровістю" їжі. Людина десять, що нізащо не проміняють на Різдво, ароматний і насичений штолен, на панетон, або калачик. Людини, напевно, чотири, хто не замовляють фраппе у нас, тому що не хочуть псувати пам'ять про це літнє щастя в Греції, або Італії. (Так-так, з натуральними, жирними вершками, які виколупують з пакета ложкою) Людина вісім, які залишаться без копійки на хліб, але наполеон, має бути тільки таким. Один тужливий по хрумкому зовні і тягнеться всередині справжньому бізе (причому за копійки). Ще один, хто знає, що в естерхазі верхи йде абрикосовий сироп. Як мінімум ТИЩА людей, хто любить пінку латте викрябувати зі стаканчика трубочкою. Людина п'ятдесят, які проти дріжджів у хлібі та не проти натурального виду бездрожжового хліба. Тисяч п'ять людей, які забули, що кекси можуть бути пишними без "білих порошків", а шоколад, виявляється, не горить, а тане на відкритому вогні. На непоказному літньому майданчику цього закладу, у чотири столики, як завжди, сидять два водії зерновозів і потягують зернову каву. Їм, як правило, байдужі всі ці тонкощі кондитерського мистецтва. Вони так само байдуже дивляться на людей, які їдуть з нізвідки в нікуди. Але саме вони, і ще сотні три-чотири випадкових клієнтів, просто щасливі, що є така кондитерська.”
“Дякую. Чудово смачно. Здивовані інтер'єром та обслуговуванням. Не чекали на такий рівень!”
“Дуб величезний, вражає. На хвилиночку, на сьогоднішній день йому 229 років! Скільки всього він бачив та пережив. Трохи пригнічує несхожість території довкола.”
“Дякуємо за смачну шавуху з сиром та беконом, ще таку не коштувала. Дуже сподобалось, зайдемо ще)”
“Дуже смачна як солона випічка, так і солодка.”
“Місцева більярдна ушатано все... Але є де поганяти кулі 60 грн”
“Автентичний заклад справжньої в'єтнамської в самому серці Одеси. Подружжя господарі закладу приїхали з В'єтнаму та радують одеситів і гостей міста національними в'єтнамськи стравами а також продуктами з В'єтнаму. Надзвичайно смачний та поживний суп Во Бо тут напевно кращий в Одесі. Дуже раджу його скуштувати та оцінити особисто. Ви маєте змогу змінювати гостроту додаючи спеції та приправи, які очікують вас на столиках. Інтер'єр дуже простий, але більшого й не треба, коли хочеш з'їсти наваристого супчика Фо Бо. П.С. цей суп просто ідеальний на ранок після гучної вечірки :)”
“Французька кавʼярня в Совіньйоні) Рекомендую”
“Смачна кава. І, що важливо, гарячий. В міру міцний, в міру гіркуватий. Брала різний, кожен добрий по-своєму. Особливо смачний виходить у бариста-дівчини, імені не знаю, на жаль. Гарні ціни. Можна посидіти всередині та зовні, можна брати каву із собою.”
“Відмінна кава, найулюбленіша і найнижча за ціною по всій алейці!”
“Дуже смачна кава за доступною ціною. Зручне розташування в парку, завжди є багато відвідувачів і це говорить про те, що гарна кав'ярня. Комунікабельний веселий бариста, таких би більше в кав'ярнях зустрічати. Заходьте сюди на каву”
“Загальне враження від закладу залишилось дуже позитивним. Сподобався антураж та дуже непогане меню. Хоча в ресторані є літня тераса, мені сподобалось всередині закладу - там атмосферніше.”
“Давно не пила такого смачного какао. Дякую за гостинність.”
“Шукали в Одесі справжній бургер. Таких смачних бургерів я не їв. Були всей родиною всі во строге . Однозначно рекомендую.”
“Приємне місце, гарна випічка. Рада що ви нарешті відкрились знов!”
“Приносила відсканувати фото друковані, все дуже швидко, скинули скрізь куди просила, відмінне обслуговування та комунікація, адекватна ціна. Дякую!”
“Все було неймовірно смачно, затишно! Раджу всім!”