Огляд каталогу
- 718 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 718 результатів
Перегляньте закуска в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 718 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 243,303 відгуків та оцінок.
“Куштували том ям та удон, їжа була смачна, швидка подача! Гарне обслуговування, комфортне спілкування Але літній веранді чогось не вистачає, не дуже комфортно(”
“Порадили це місце і ми не пожалкували! Дуже смачно, приємні ціни, величезні порції та радушний персонал! Привіт з Дніпра! Будемо в Одесі - обов’язково ще завітаємо;)”
“Дуже смачна та колоритна Бесарабська кухня.Особливо смачний Форшмак так Ікра з синеньких ,дуже пікантний смаковий букет .”
“Завжди, коли приїжджає до Одеси обов'язково та з великим задоволенням відвідуємо цей чарівний заклад. 25 років свого життя я присвятив ресторанному бізнесу. Мене вражає стабільність!!! Завжди неймовірно смачно, затишно, тут відвідувачів зустрічають , як рідних! Рекомендую! Олександр Галушко ( козирна карта).”
“Центр краси! Тут можна не лише отримати безліч салонних процедур, а й отримати цінні поради від майстрів та придбати якісну косметику. Дівчата, дякую за вашу працю!”
“Я, просто в захваті від цього закладу! Дуже смачно! Дякую.”
“Смачна їжа, демократичні ціни, файне обслуговування. Кальян класний. Іноді по вечорах читають поезію та грає жива музика. Мабуть кращій заклад на Таїрова.”
“Топовий бар Одеси, дуже зайшов Шикарна атмосфера, гарне обслуговування, топова музика) Дуже сподобався дизайн закладу. Фішка - супер смачні коктелі. Випив їх там не малу кількість, і всі просто вогонь, хлопці на барі дійсно знають, що роблять та знають гарно свою роботу в цілому:) Єдиний мінус - не так багато місця, а людей валом, це трошки тисне, так як заклад популярний і всі туди йдуть. Було відчуття тисняви трішки. В цілому - рекомендую!”
“Я вперше побувала в Odessa Food Market і мені дуже сподобалося. Тут приємний інтер'єр, смачна та свіжа їжа, чудова і якісна кава, коктейлі та вино. Працівники - дуже чемні, все нам пояснювали, рекомендували та приготували смачну їжу і напої. Дякуємо! Ми обов'язково повернемося ще та будемо радити цей заклад друзям і знайомим.”
“Завжди, коли приїжджає до Одеси обов'язково та з великим задоволенням відвідуємо цей чарівний заклад. 25 років свого життя я присвятив ресторанному бізнесу. Мене вражає стабільність!!! Завжди неймовірно смачно, затишно, тут відвідувачів зустрічають , як рідних! Рекомендую! Олександр Галушко ( козирна карта).”
“Чудовий заклад! Смачно, гарно, персонал та власник привітні й турботливі, бувають вечори живої музики, інколи безкоштовно пригощають (один раз міні-десертом/цукеркою - на фото, інший лімончелло), на день народження вітають десертом за рахунок закладу. Завжди приємно до вас повертатися ❤️”
“Дуже атмосферно, дуже смачний шашлик”
“Смачна піца. Комфортна обстановка. В них є тільки один вид пива, але воно смачне. Хотілося б трішки чистіший туалет з такою то атмосферою. Але загалом, мені сподобалося”
“Чудовий заклад! Дуже приємне обслуговування! Непоганий асортимент та атмосфера у закладі.”
“Дуже приємно вражена якістю відпочинку на Батьківщині) Номер просторий, санвузол чистий (без жодного натяку на плісняву). Зручні матраци, місткий холодильник. Ретельно і швидко прибирали щодня з дезинфікуючими засобами, щочотири дні заміна білизни. Є столик та стільці на балконі - можна порелаксувати. І, звичайно ж, чудовий вид на море! Окремо хочу відзначити ресторан - смачно, якісно, красиво, справжня європейська кухня з відповідною подачею за адекватною ціною! Респект за смажену тюлечку та форшмак!Над чим попрацювати: не завадили б москітні сітки на балконні двері (комарі), налагодженої роботи wi-fi та трішечки оперативнішого обслуговування у ресторані). У будь-якому випадку, вдячні команді за відпочинок! Будемо радити вас друзям)”
“Вже кілька раз були у цьому закладі, дуже зручно що є дитяча зона, де дитина може побігати і пострибати. Кухня середня, обслуговування завжди було добре, але сьогодні прям були дуже приємно здивовані, можливо змінились кухарі, але все замовлене було дуже смачно, навіть дитина, котра майже нічого не їсть в закладах, була дуже задоволена і навіть хачапурі котре вона ніколи не їла - з задоволенням куштувала.”
“Добрий персонал, гарна колекція”
“Все було дуже смачно, боул з креветкою відмінно приготували, локшина також чудова. Офіціант Карина допомогла обрати, та була привітною з нами. Дякуємо за смачну їжу та комфортне обслуговування. Прийдемо ще :)”
“Дівчата привітні, залишають дуже приємне враження і обслуговування на рівні. Кава смачна і готують швидко”
“Хлопці навчили мене любити каву. Безліч варіантів, сиропів, добавок та няшок. Баристи з золотими руками.”
“що ж, базовий атб. З мінусів: Великі черги як і всюди”
“Мені дуже сподобалось , ставлю 5 зірок за обслуговування та прекрасні коктейлі , я вже мовчу про найсмачніші роли”
“Декілька разів відпочивали компанією в цьому закладі. Приємна атмосфера, доброзичливі працівники, затишна ненав'язлива атмосфера. Сподобалося меню, різноманітне, смачне, Особливо страви на мангалі.”
“Дуже сподобалось! Персонал ввічливий, щирий в бажанні зробити Вам комфортний відпочинок. Дуже смачні страви!”
“Найкраща кухня по цю сторону Чорного моря! Дешеві ціни , дуже затишно "по-домашньому", за 600 гривень вдвох наїлись , що стало важко ходити ☺️ всім рекомендую!”
“Щиро дякую за гарний відпочинок в готелі «Морський» у місті Одеса. Це чарівне місце, яке затягує та не відпускає. Нас відпочивало троє з дитиною на початку липня. Хочу підкреслити дуже гарне розташування готелю - поруч з морем і всіма розважальними закладами, що дуже зручно для дітей і дорослих. Номери світлі, дуже чисті і свіжі, обладнані всім необхідним, а саме важливе у жарку погоду - це наявність у кімнатах системи кондиціювання, яка створює неперевершений комфорт у номері. На кожному поверсі є кулер з холодною і гарячою водою. У готелі є видова тераса з видом на море. Приємне враження справляє інтер'єр центрального холу. Що стосується з приводу шуму від розважальних закладів - то шум зовсім не відчувається завдяки хорошій шумоізоляції. В готелі нам було затишно і спокійно завдяки наявності бомбосховища, що дуже важливо в наш час. Особливо хочу віддячити всім працівникам цього готелю за привітність, оперативність і за теплу дружню атмосферу. На ресепшені при заїзді нас зустріла адміністратор Анастасія - її привітна чарівна посмішка і доброзичливість дала нам зрозуміти, що відпочинок наш буде просто чудовим. І, дійсно, наш відпочинок був наповнений позитивними емоціями. Коли я обирала готель, я ознайомилася з відгуками людей, але інтуїція мені підказала, що саме тут нам буде комфортно відпочивати. І моя інтуїція мене не підвела. Ще раз щиро дякую за теплий прийом і гарний відпочинок! Ми обов’язково оберемо відпочинок у вашому готелі наступного разу! З повагою, Юлія К.”
“Вигляд з вікна неймовірний, привітний персонал, охорона, закрита територія, чисті номери та пляж.”
“Ресторан неймовірно смачний, повільно все готуєтся але зі свіжого і дуже смачно, і разом з тим дешевше ніж, в ресторанах в яких готують швидко і напів фабрикати.”
“Пішли з дружиною і подругою поїсти і пообщоться. Нам вдалося це в повній мірі. Привітний персонал, доступні ціни, все було смачно.”
“Треба розуміти як ставитися до такої статі закладів. Так – це не ресторан вищої категорії, та й що ви від нього хочете з його цінами?! Але саме мак кафе якщо сісти у них, ця скляна перегородка багато що вирішує. Вона відокремлює вас від натовпу, що хаотично хитається, з підносами. Забігти сюди і випити кави, з'ївши непоганий пиріг та печиво, паралельно говорячи з товаришем чи подругою... Ось із цим завданням заклад справляється на всі 100 % Завжди чисто та охайно! На відміну від самого маку.”