Огляд каталогу
- 718 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 718 результатів
Перегляньте закуска в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 718 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 243,303 відгуків та оцінок.
“Вигідно відрізняється на фоні конкурентів. Постійно проводяться дегустації, завозяться новинки, великий асортимент напоїв та закусок, привітний персонал. Є доставка”
“Пиво вогонь і закусь в ньому чудова”
“Гарне і затишне місце, відмінно підходить для того, щоб вийшовши з потоку міської метушні, випити чашку свіжоприготованого лимонаду або заварної кави. Є мінус - відсутність туалету (”
“Якісне обслуговування! Дякую вам за вашу працю і позитив! Вийшов від вас у відмінному настрої! Рекомендую всім відвідати кав'ярню "Shalom"”
“Дуже смачно. Великі кульки морозива. В середині жарковато через холодильники. Персонал привітний. Сподобалося дуже”
“Суші від смайлфуд- це справжнє задоволення! Смачно, якісно та швидко доставлено. Особливо сподобався сет катана , 5 зірок!”
“Роблять джин-тонік, ставлю 5 зірок”
“Смачна їжа та класний кальян. Рекомендую”
“Вже не вперше заходимо до цього закладу коли буваємо в Одесі, не розумію звідки могло в людей скласти негативне враження. Їжа смачна і порції величезні, привітний персонал, цікаве меню. Атмосфера, інтерʼєр і ця локація цікава має місце бути в Одесі, це саме те кафе яке передає атмосферу мешканців і самого міста. Ми часто подорожуємо не лише Україною але і Європою, є з чим порівняти. Ціни демократичні, є страви і для дорослих і для дітей, супер що кухня може змінити рецепт під тебе, бо ти не вживаєш той чи інший складник страви. (Штрудель з морозивом то моя любов тут) Смачно, колоритно, однозначно рекомендую кожному відвідати цей заклад.”
“Приємні ціни , і найголовніше що смачно!!! Дуже хороший сервіс .”
“Очі розбігаються від кількості їжі.Смачно та не дорого.Рекомендую)”
“Люблю їхнє пиво, а також закусон, все вищий клас. Дуже смачно! П'ю там пиво вже п'ять років! Всім рекомендую!”
“Не знаю, чому обрала саме цей заклад серед безлічі інших на Старосінній площі. Чекала поїзд "Одеса-Київ", гуляти було нестерпно спекотно, тож зайшла, зацікавившись рекламою молочних коктейлів. Замовила мілк смузі "Манго-ананас". 115 гривень. Не дешево, та не захмарно. Смачно, але не фантастік. Працювала приємна дівчина, яка обслуговувала швидко і без зайвих розмов. Людей спочатку було небагато, проте згодом майже всі місця зайняли. Є ще місця на вулиці, та потім я засумнівалася, чи ті столики під парасольками належать саме "Merry Berry cafe". Інтер'єр пристойний, м'які стільці й крісла, також є "барні" стільці на двох. Приємне світло. Засмутили штучні рослини, хоч були і декілька живих. Вікна не миті. Та то я вже докопуюсь. Розумію, дівчатам на те немає часу, вони навіть столики не встигали вчасно прибирати Додам, що, крім напоїв, тут є тортики, тістечка, інші солодощі, а також несолодка їжа: круасани з різноманітними начинками, млинці та інше. Також тут пропонують донатити на ЗСУ. Отже, рекомендую. Я сама провела тут чудові прохолодні пів години, навіть не хотілося йти.”
“Кафе вище всяких похвал! Чізкейк розкішний. Порції величезні. Персонал привітний.”
“Затишно, колоритно (але без настирливості), при цьому сучасно. Дуже швидка подача страв, просто величезні порції і неймовірно смачна їжа! Ми навіть уявити не могли, що відбивна може бути настільки смачною і соковитою, а тушкована яловичина з чорносливом - настільки м'якою і ароматною! Все інше теж було вище усіляких похвал. Додому взяли баночку ароматного степового меду :) Місце, яке обов'язково варто відвідати в Одесі.”
“Дуже хороша атмосфера, привітний персонал, та смачна випічка. Я для себе відкрила ще одне місце в Одесі, куди хочеться приходити )”
“Неодноразово відпочивали в АрШаті, все сподобалось, радим іншим гурманам...”
“Все супер. Поїхав до метро вибирав тільки українські товари підтримати виробника та й отримати кешбек. Чек вийшов на 10000 гривень чекав кеш бек три дні потім почитав та вияв що метро лідер з продажів продуктів не долучився до цієї акції. Це абсурд знав би поїхав в інший супермаркет. Коли метро стане учасником програми національний кешбек???”
“Відмінне обслуговування! 26.05.21”
“Відмінне місце для покупки широкого асортименту пива та закусок до нього. Практично завжди є черга, незважаючи на дуже оперативну роботу двох продавців. Респект бізнес-організаторів.”
“Не знаю як зазвичай, але 19.09 ввечері в закладі грав дуже класний плейліст з гарними треками.за це великий плюсик❤️”
“Чудове місце для сімейного відпочинку. Неподалік є квест кімната, поки чекаєте дітей маєте можливість відпочити. У закладі присутня аніматор яка відволікає вашіх дітей від гаджетів і вчить корисним навичкам, орігамі, пекти смачне печиво яким ваші діти будут вас пригощати. Що до інтерєру то зроблено зі смаком, високі стелі, зістарені меблі усе виконано в одному органічному стилі. Кухня як зазвичай в Одесі смачна.”
“Доброго вечора. Замовила піцу залишилась приємно вражена , піца вишукано виглядала і дуже смачна. Дякую велике.”
“П'ять зірок за відмінний персонал, чистоту та смачну піцу. Суші не подобаються, десерти теж. Ціна алкоголю та коктейлів як для піцерії біля будинку завищена. Інтер'єрчик хоч і затишний, але втомлений.”
“Класне місце для відпочинку та перекусу, смачна кухня, привітливо офіціанти.”
“Нашій родині тут дуже подобається. Красивий ресторан з шикарною панарамою на все місто. Страви смачні, подача швидка, ціни на будь який бюджет. Стіл ні коли не замовляємо, в порядку живої черги дуже швидко вам знаходять місце. Ще дуже классно що є дитяча кімната.”
“Чудова атмосфера закладу і дуже смачно”
“Смачно, крутий інтер'єр, а ще милий котик!”
“Вражена до глибини душі колоритом, смаком і цінами. Не ходіть сюди! Нам більше буде.”
“Вибір пива не дуже, ціна на нього завищена. Закуска до пива (одеські рачки), дуже свіжі, зазвичай тижневої давності. Чіпси добрі, але порція мізерна”