Огляд каталогу
- 2,762 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 2762 результатів
Перегляньте затишне в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,762 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 684,382 відгуків та оцінок.
“Дуже приємна атмосфера та ввічливий персонал, отримала масу задоволення та позитиву. Записалася на фарбування волосся та сина на стрижку.”
“Місце супер. Номери невеличкі, але продумані, з шикарним видом на море. Кухня обладнана усим необхідним для приготування їжі. Привітні, доброзичливі господарі. У дворі є зона барбекю, батут та гойдалка для дітей. Стоянка авто на закритій території. Дякуємо господарям за гостинність! Обов'язково приїдемо знову.”
“Смачна українська кухня, мідії на наш смак були дещо пересоленими. Гарний інтер‘єр та обслуговування.”
“Дуже гарний магазин та завжди свіже пиво! Всім рекомендую!!!!”
“Відпочивали родиною з дитиною, готель знаходиться в центрі міста, але доволі зручно можна доїхати до пляжу Ланжерон, або Отрада та пішки дійти до Дерибасівської вечором, є стоянка для авто.Готель дуже охайний, в номерах дуже чисто, прибирання кожен день і прибирання гарне. Сніданки на терасі з видом на місто це дуже прикольно, все смачно і всього хватає у будь який час сніданку. Готель залишив виключно позитивні емоції, дуже доглянуто і охайно.”
“Зупинялися наприкінці листопада. Номери чисті, затишні. В номері було досить тепло, а у ванній кімнаті прохолодно, не зовсім комфортно. Персонал досить привітний, за виключенням адміністратора, яка була на зміні під час поселення і зіпсувала перше враження. Але все інше - без дорікань. Сніданки смачні, атмосфера затишна. Рекомендую”
“Готель дуже сподобався - чистий номер, привітливий персонал, смачні сніданки. А ще вид з вікна - зручно вмошчуєшся на підвіконні (там є м'які матрасики і багато подушок), береш каву і насалоджуєшся! Окрема подяка за заселння раніше ніж прописано в правилах. Обов'язково ще зупинимось в даному місці!”
“Зручне місцерозташування-в центрі. Прибирали в номері кожен день. В номері дуже тепло(в січні). Рушники (підгулявші вже), капці, гель для душу /шампунь, фен в номері були. Вікна виходили на вулицю і чутно було як їздять машини, хто чутко спить майте на увазі. Фото зроблені вже перед виїздом з готелю.”
“Чисто від слова ЧИСТО, 'є все необхідне від шампуню до каструлі і солі. Тихо, не далеко пляж,ТЦ,ресторани”
“Суперова локація, близько і до моря (до моря і назад довозять) і до центру, але це тихе і спокійне місце. Номера невеликі, але чисті і затишні, все необхідне в номері є. Персонал- наче велика родина, привітні, видно, що люблять свою справу і місце де працюють. Завтраки- є все і трохи більше: 5+!”
“Маю надзвичайно приємні враження від перебування в цьому готелі! Це дуже комфортне, гарне й зручне місце з чудовою атмосферою, де з перших хвилин відчуваєш себе бажаним гостем. Особлива гордість готелю — його працівники. Тут завжди готові допомогти, відповісти на будь-яке запитання та надати найкращі послуги. Хочу окремо відзначити професійних і уважних покоївок, ввічливих та привітних адміністраторів. Але особливе «дякую» — офіціантам Роману та Артему за бездоганний сервіс і щиру посмішку, а також неймовірному охоронцю Нікіті, який завжди створював відчуття турботи. Дякую всій команді готелю за чудовий відпочинок! Обов’язково повернуся ще!”
“Кухня позитивно вражає! Неймовірно смачно та не дорого. Кожного разу як до мене приїжджають друзі я їх привожу сюди поїсти. Всі хто смакував цю кухню у повному захваті! Усі хто пише, що тут не смачного - боти. І я не розумію для чого псувати рейтинг закладу. Хозяям величезна подяка та низький уклін.”
Кристиль — салон краси, де зосереджені базові послуги та уважне ставлення. Тут доступні оформлення брів та фарбування волосся. Окрема увага — на якість виконання.
“Моя улюблена кондитерська. Обожнюю базилікового-полуничний наполеон з пармезаном і кокосово-коубнічний торт. Просто диво.”
Салон красоты Киана — салон краси, де зосереджені базові послуги та уважне ставлення. Тут доступні оформлення брів та стрижки. Окрема увага — на чистоту та стерильність інструментів та затишну атмосферу.
Hair Hub — перукарня, де зосереджені базові послуги та уважне ставлення. Тут доступні стрижки та укладки. Окрема увага — на затишну атмосферу та привітний сервіс.
“Валерія чудово обслуговує, завжди пам'ятає всі мої побажання, порекомендує завжди, коли не можу визначитися”
“Дякуємо за якісну косметику за доступними цінами! Замовляю у Наталії три роки, повністю перейшла на ізраїльську косметику для догляду, яку підбирала Наталя. Дуже приємний, кваліфікований та досвідчений косметолог. Моя шкіра дуже змінилася на краще. У кожне замовлення кладе пробнички, дуже приємно завжди тестувати новий продукт! Рекомендую, впевнена, будете раді, тому що окрім якісної косметики, ви отримаєте ще докладну консультацію щодо вашої шкіри та догляду.”
“Дуже приємний та уважний персонал. Фахові спеціалісти порадять необхідну косметику та процедури, зрозуміло пояснять їх необхідність. Косметологічний цент "Етерія" - місце куди хочеться повертатися знову і знову.”
“Відмінне миття! На другому поверсі є кафе та салон. Поки миється машина можна встигнути зробити масаж, манікюр чи стрижку)))”
“Моя думка - Easy pizza найприємніший і найсмачніший заклад у парку ім.Горького. Напої на будь-який смак. Вибір їжі для будь-якого віку. Дуже смачно та зроблено з любов'ю. Привітний персонал. Раджу для сімейного відпочинку, для зустрічі з друзями, та й просто щоби випити чай або каву з величезним вибором і на будь-який смак.”
“Вчора була там вперше, з подругою. Ми шукати місце з суші та пивом. Знайшли по відгукам, майже 5зірок. Тепер я не розумію, чого майже. Цей заклад заслуговує на 10зірок. Бо таких смачних ролів ми не їли дуже давно, навіть виконали побажання не відрізати хвостики, ну така наша ьрадиція с подругою, навіть соєвий соус вразив приємним смаком. Сервіс ненав'язливий, обстановка камерна та затишна, температура комфортна, є де заряджати телефон,по залу декілька розеток. Але здивував комплімент від закладу. Ми святкували наші дні народження. Принесли десерт у подарунок, який вразив своїм смаком. Тому що в принципі я терпіти не можу бізе, а тут аж за секунди проковтнула і була в захваті. Чек 800грн з копійками. Рекомендую дуже.”
“Улюблене кафе. Приємне і затишне. Смачне та привітне. Рекомендую.”
“Невеличке кафе у "велосипедній" тематиці. Смачна кава, смачні сніданки, постійно є люди. Крок-мадам просто богічний був!”
“Справді приємна атмосфера і відповідний персонал. Найвродливіша офіціантка в Одесі 100%”
“Як завжди неперевершена Львівська кава і смачний шоколад хоч і в Одесі. Доречі офіціанти спілкуються українською”
“завжди привітні бариста і смачно:)”
“Смачне пиво, привітний досвідчений персонал :) можна пограти в Денді або настільні ігри))”
“Чудова кухня. Приємне обслуговування.”
“Найкращий заклад на Таірова з дійсно якісним та достойним пивом Тихо,затишно,сервіс та кальяни вау”