Огляд каталогу
- 25 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 96% З фото
Знайдено 25 результатів
Перегляньте картопля в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 25 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 32,141 відгуків та оцінок.
“Дуже сподобалось це місце!! Дуже смачний пиріг с картоплею та сиром ! Прям в саме серденько! Рекомендую скуштувати! Так же коштували перебіг з яловичиною, але він не дуже зайшов, був дуже мʼясним, за багато начинки. Обслуговування було на вищому рівні, дуже приємні та позитивні офіціанти. Місце в загалом дуже комфортне, я б сказала сімейне.”
“Дуже гарне, затишне кафе! Неймовірна атмосфера, все продумано до дрібничок! Ілюмінація ввечері просто шикарна! І смачно було дуже! Дякуємо!!!”
“Чудовий заклад, страви чекали не довго, швидко все принесли. Винна карта була трохи не зрозумілою, спитали в офіціата, не знають що за сорта винограду,хоч в якомусь вині. Шкода, вибирали наугад. В цілому страви дуже смачні, великі порції, хороші ціни. Рекомендую”
“Дуже смачна та колоритна Бесарабська кухня.Особливо смачний Форшмак так Ікра з синеньких ,дуже пікантний смаковий букет .”
“Центр краси! Тут можна не лише отримати безліч салонних процедур, а й отримати цінні поради від майстрів та придбати якісну косметику. Дівчата, дякую за вашу працю!”
«Восточная Кухня» — це ресторан у курортному Залізному Порту, розташований на вулиці Морській, неподалік від основних прогулянкових маршрутів. Заклад орієнтований на ситну східну та гриль-кухню у форматі, зручному для відпочинку біля моря.
“Полювали на здобушку, їхали 30км з іншого кінця міста, щоб насолодитися. Дуже смачна випічка і свіжа!”
“Неординарне кафе, приємний персонал, смачні страви)))”
“Давно не був у Маку... Приємно здивувало що форма працівників закладу змінилася. Тепер всі ходять у джинсі) трохи не звично) Заклад добре прибирається. Швидко готують. Є термінали самообслуговування. Що є теж трохи не звичним, але це тільки перший раз. Потім це теж стає плюсом) З мінусів - сортування сміття. Моє спостереження, багато людей це дезорієнтує. Утворюється черга до смітників. І є ще один неприємний момент, що вхід до вбиральні тільки по чеку. Який я мало не викинув. Тобто чеку немає, у вбиральню не потрапити! То ж, бережіть чек))”
“Великий вибір тортів.Пробувала все.Надають послугу попереднього замовлення торта для свята.”
“Новий мак, в цілому добре, приємно що спілкуються українською. Дякую.”
Піца на дровах Zhar Pizza — це затишна піцерія в Чорноморську на Олександрійській вулиці, куди заходять не лише за їжею, а й за атмосферою відпочинку біля моря. Заклад вирізняється форматом «піца на дровах» і терасою/верандою, з якої, за відгуками, відкривається особливо гарний краєвид.
“Заклад існує неймовірно давно, і навіює приємні спогади. Їжа все так само смачна”
“Досить близько до міста, а й досить далеко. Чудове місце для дачі.”
“Чебуреки смачні. Кілька занадто дорогими, швидше за все, через близькість до пляжної лінії.”
“Сподобалося, смачно і швидко. чек середній”
“Смачна шаурма була, дуже часто там її купував. Достатньо великі порції. Потім приблизно рік не був а цьому місці. Знову повернувся. Кухар той же самий. Але останнім часом трохи меньше м'яса потрапляє в шаурму, можливо через те що продукти дорожчають а ціни намагаються втримати. Ще здалося, що змінили соус.”
“Великий вибір страв, швидко подають, гарний вид на море, усюди є парасольки від сонця, не гучна в не навʼязлива музика. Їжа не вау, просто норм. Мʼясо мідій у вершковому соусі подали з морквою і маслинками (що було трішки дивно, але смачно і дуже ситно). Окрема подяка офіціанту Владу за компетентний, уважний сервіс УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ ❤️”
“Отличный кофе и супер выпечка. Цены приятные. Очень вежливый и приятный персонал. Хочется приходить снова и снова.”
“Часто вночі треба було докупити товарів, цей магазин у цьому рятував.”
“Вдруге оформила замовлення, цього разу все супер! Курячий шашлик ніжний, овочі гриль соковиті та ароматні! Борщ кайфовий, просила з куркою – всі побажання врахували! Мені було реально смачно сьогодні, так тримати, дякую!))”