Огляд каталогу
- 708 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 708 результатів
Перегляньте кафе смак в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 708 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 203,827 відгуків та оцінок.
“Моє улюблене місце для відпочинку!”
“Найкраща фірма в Одесі та області, де можна купити все для випічки хліба і кондитерки”
“Смачно готувати вже багато де навчилися. Банкетто-не виключення. Три з трьох замовлених страв-на відмінно. А коли в дитячій порції борщу відділяють кісточку від мяса-це вже багато про що каже. Рекомендую.”
“Смачна кухня та дуже приємна господарка)”
“Відпочинок дуже сподобався! Приємний сервіс, чистий просторий номер, уважний персонал, територія охайна, смачні страви, сніданок включений у вартість. Є міні ферма з тваринами. Обов'язково хочеться повернутися!”
“Дуже смачна кава. Завжди привітні дівчата, які з радістю допомогли мені зорієнтуватися по смакам моти. Поверталася і буду повертатися)”
“Відвідали сім'єю цей заклад. Їжа смачна, сервіс не дуже. Молодий персонал, тому швидко все виконували але через можливий брак досвіду не дуже кваліфіковане обслуговування: невідомість цін, ваги та склад страв і що є в наявності на кухні. Отримали враження, що вони не раді були були клієнтам адже офіціанти між собою "кидались" клієнтами "іди ти. Ні ти, бо я не хочу." Кажуть одне, а роблять інше. Звичайно через брак місць, які можна відвідати в с. Грібовка люди йдуть сюди харчуватись і в загальному все добре. Їжа смачна. Але сервіс бажає кращого. П.с. пледи та меню доступні тільки на один-два столи. Тому якщо в закладі повно посадка, то можуть виникнути також незручності по загальному враженню.”
“Дуже класне місце ❤️ Зайшла випадково, але тепер точно не востаннє. Всередині затишно, пахне свіжою випічкою, прям домашня атмосфера. Персонал усміхнений, одразу видно, що люблять свою справу. Брала булочку та каву, все свіже, смачне, кава ароматна. Ціни приємні, порції нормальні. Пекарня невелика, але чисто і комфортно, можна спокійно посидіти або взяти з собою. Дуже приємне враження залишилось ❤️ якщо будете поруч — обов’язково загляньте, не пошкодуєте!”
“Дуже затишне місце, смачні десерти та надзвичайна кава. Дякую за настрій ✨”
“Можна перекусити, купити воду-шоколадку. І звичайно кава-чай. Рекомендую брауні :)”
“Замовляли по рекомендації додому через Глово «сулугуні з мʼясом» , дуже смачно ! Неймовірно ніжна і смачна !!!”
“Гарне затишне місце. Хороша кухня, все дуже смачно і багато, порції досить великі. Персонал ввічливий і привітний. Ціни як на мене низькі для такого закладу і порцій. Все не з'їли, упакували з собою.”
“Дуже приємна кавʼярня ❤️ Смачна кава, завжди привітний сервіс.”
“Сервіс на найвищому рівні! Офіціанти максимально уважні та ввічливі. Страви смачні. Також смачні десерти. Під час одного з моїх відвідувань цього закладу моє замовлення робити трохи довго, тому у вигляді вдячності за очікування мені принесли десерт за рахунок закладу. Дуже подобається це місце, всім раджу!)”
“Шановні гості двору! За бажання ви можете побачити "Таємний двір", дочекавшись когось із мешканців, який пропустить вас усередину. Якщо в проході відмовить - поставтеся з розумінням, тому що територія будинку - це все ж таки приватна власність. Довгий час доступ до унікального двору був відкритий для всіх бажаючих, але все ж таки терпіння мешканців не нескінченно. За день через двір проходило кілька десятків (!) туристичних груп та безліч гостей одинаків, після яких залишалися гори сміття. А також двір облюбували закладники та обрали курилкою діти із сусідніх школи та ПТУ. Особисто Вам було б приємно таке у вас вдома? А такий ще момент: ви можете уявити яке чудове відлуння у цьому дворі-колодязі? А тепер уявіть, що з раннього ранку до пізнього вечора у дворі галдять десятки людей, а ввечері їх змінює маргінальна молодь з усього району, бо, нагадую, це був єдиний відкритий двір на кілька кварталів! Під п'яні вигуки дуже добре спати. Тому за закритий доступ всередину унікального зразка архітектури кожен може подякувати своїм не дуже культурним співгромадянам та гостям міста. Зовні будинок також красивий і доступний, паркан і ремонтні роботи ведуться біля сусіднього будинку.”
“Не найдешевший ціновий сегмент в місті, але все покривається смаком та якістю. Плюс радує україномовне обслуговування.”
“Дуже гарний інтер'єр, на столиках у вазах стоять живі квіти . Ввічливий персонал. Чудово, що є дитяча кімната з іграшками і дитяче меню. Ціни вище середнього. Смачний салат з сьомгою та лимонад і гаряча сковорідка з телятиною. Приємна атмосфера панує в цьому закладі. З мінусів то в туалеті не зливає воду та лапша власного приготування є дуже твердою, що не дуже смачно. Повернемося ще .”
“Дуже смачно, по домашньому. Дуже приємно вражений! Коли наступного разу приїду в Одесу, обов'язково завітаю сюди знову! Вийшов з закладу ситий та повністю задоволений!”
“Чудовий заклад. Всім раджу. Привітне ставлення персоналу, приємна атмосфера, і найголовніше – нууу дуже смачно)”
“Чудова мережа закладів, сьогодні відвідав локацію за адресою вул. Ярослава Мудрого, 13. Все чудово, атмосферно”
“Вареники смачні дуже, особливо із лососем, обслуговування приємне, все сподобалось.”
“Відвідала цей заклад із друзями. Залишилися в захваті! Смачна їжа, цікавий дизайн та приємна музика сприяли гарному настрою. Особливо рекомендую скуштувати фірмову страву закладу – чорна піца з морепродуктами та крижане мохіто. Дякуємо за приємні враження та смачну їжу, за дуже доступними цінами!”
“Ми часто ходимо в цей буфет і рекомендуємо всім друзям та знайомим це місце. Відмінна їжа та головне всім по кишені! Буфет розташований у центрі, на Дігтярній вулиці 22.”
“Кав'ярня з невимушеною обстановкою. Кава цілком пристойна. Обслуговування завжди душевне. Є акція 7 кави у подарунок. Вибір десертів невеликий, але часто змінюється. Ціни більш ніж прийнятні. Приміщення невелике, але затишне. Можна посидіти із компанією. Місць на свіжому повітрі, на жаль, немає. Каву можна брати із собою.”
“Доброго дня ,вже вдруге немає в наявності лимонаду манго-маракуя,персонал каже що вони заказують їм не привозить той хто цим займається.Мое особисте прохання ми полюбляє до вас заїзжати на драйв, завезуть необхідне щоб було в наявності, дякую❤️”
“Дуже смачна домашня продукція. Ручне ліплення, що дуже зручно все доставляють додому. Для мене це знахідка і величезна допомога при приготуванні будинку їжі. Пельмені та вареники завжди в морозилці) І кафе забігаю на обіди. Швидко, смачно і що немало важливо завжди якісно.”
“Великі порції, смачно. Одна офіціантка. Не сподобалося як виясняли відносини з адміністратором, було чутно”