Огляд каталогу
- 708 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 708 результатів
Перегляньте кафе смак в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 708 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 203,827 відгуків та оцінок.
“Зручно, що кафе недалеко від жд вокзалу. Шукала де можна було взяти піцу у дорогу і натрапила на це кафе. Піца дуже смачна, брала не один раз. Персонал привітний, буду повертатися сюди ще”
“Все було дуже смачно. Обовʼязково бронюйте стіл заздалегідь. Десерт качка це щось неймовірне. Попкорн з креветки неочікуване поєднання солодкого та гострого.”
“На набережній пляжу Ланжерон розташований розкішний ресторан з вишуканою та сучасною європейською кухнею. Жива музика, смачно, привітний персонал”
“У мене вийшла реклама в Інста даного закладу. І виявилося, що недалеко від моєї роботи, вирішили з колегою спробувати .. і що я можу вам сказати ..тут дуууже смачно і затишно, без пафосу і ціни демократичні!) Так що тепер я ваш клієнт. Лаваш з сулугугі просто ”
“Супер атмосферне місце) є дитяче меню , офіціант - дуже професійна! Обовʼязково прийдемо сюди знову, коли повернемося в Одесу”
“Дуже затишне кафе з смачною їжею. Відсутність порожніх столиків тому доказ. Кілька окремих залів з антуражем Ссср, меню дуже різноманітне. Можна розрахуватися карткою. Єдине вперше знайти дворик трохи складно він розміщений серед спального району, тому з парковою будуть питання. Є маленький дитячий майданчик.”
“Зайшли в цей заклад з чоловіком випадково. Дуже приємно здивували ціни. Не очікували в центрі Одеси знайти кафе "не за всі гроші світу" ☺️. Причому асортимент страв величезний. І все дуже смачно. Окрема подяка персоналу - ввічливі і приємні люди. Однозначно 5 зірок. Якщо колись знову будемо в Одесі - обов'язково зайдемо ще.”
“Сподобалася матча з шоколадом, гарне місце!”
“Дуже смачна кава та неймовірно ніжні мочі! А ще тут працюють дві дівчинки – обидві дуже приємні й ввічливі, завжди з усмішкою ❤️”
“Дуже атмосферно, красиво, затишно. Негучна приємна музика. Ввічливі, уважні офіціанти. Красива подача страв. І дуууже смачнюча кава!”
“Найсмачніша кава! Швидке обслуговування, уважний барист. Родзинка закладу – стіна бажань)))”
“Дуже смачний десерт як на мене і цікаві смаки)”
“Хороше місце, хороша атмосфера, смачна кава та вічливий персонал.”
“Комфортна та затишна атмосфера закладу в поєднанні з смачною їжею залишають дуже приємні спогади про цей заклад. Дякую офіціанту Маші за гарне обслуговування!!”
“Здавалося б, просто "ларьок" з кавою, але насправді - це шматочок радості та затишку посеред вулиці. Кава відмінна, після обслуговування тут не хочеться нікуди йти))) Баріста напрочуд дарує гарний настрій. Дякую!”
“Затишне, сучасне кафе. Чисті туалети Великий вибір десертів , сендвічів, Та безалкогольних коктейлів. Ціни середні: за смузі з фруктів заплатили 70 грн , круасан з шоколадом 33 грн”
“Дуже крутий заклад , смачна їжа, крута кава, все дуже смачно”
“Ппикольний антураж на літньому майданчику, помірні ціни, смачно!”
“Супер місце для зустрічі з друзями.”
“Чудовий сервіс в магазині, кваліфікований персонал, гарне обслуговування! Рекомендую!”
“Дуже гарний магазин і смачна продукція в ньому, но трішки дорогувато.”
“Я би це назвала "Місце для спостереження за Аркадією". Плюс смачно покушацц. Сідаєте біля великого вікна та смакуєте історії, які перед вами як на сцені. Ось дівчата на лавочці. Дві чекають третю. Прибігла фея в квітках з пакетом. В ньому стаканчики та ігристе. Налили, гомонять. Ви в цей час вже дочекались свого хумуса та форшмака. Вони смачнючі. Сьорбните пива під них. Бо вино тут пити не дуже й хочеться За вікном інша історія. Три грації в розмірах "береш в руки - маєш вещь". Всі три внизу - хижий леопардовий принт, а верх чорні топи. Очі тануть в тих бюстах, вони весело фоткаються біля фонтану. Офіціант несе зелений салат, креветки в темпурі та креветки на грилі. Щоб ви не думали, а той салат хоч і вартує як уривки, а вакаме та кунжутна заправка роблять його офігезним! Креветки також топчик. Запиваєте пивом, платите та пирнаєте в то голосне та яскраве життя”
“Персонал вічливий,смачно готують,1раз був у вашому кафе(проїздом),враження чудові.Обов'язково як що будем у вашому місті,зайдем.Дякую.”
“Чудове місце з смачною кавою і млинцями. Дуже уважні офіціанти. Атмосфера на літньому майданчику шикарна. Единий мінус, що гості курять на літньому майданчику”
“Неймовірний заклад, дуже приємний та неймовірний чоловік-бариста! Все дуже смачно та красиво!!!”
Кафе «Юність» — це затишний заклад у центрі Одеси, у Приморському районі на вулиці Преображенській. Сюди заходять за невимушеною атмосферою, де комфортно і компанією, і вдвох, без відчуття метушні чи тисняви.
“Смачна піца. Комфортна обстановка. В них є тільки один вид пива, але воно смачне. Хотілося б трішки чистіший туалет з такою то атмосферою. Але загалом, мені сподобалося”
“Як тільки переїхали з чоловіком у цей район, одразу стали прихильниками кави та смачних десертів, без сумнівів можемо рекомендувати❤️”
“Ми вже другий рік підряд приїхали в Затоку, але так і не знайшли хорошого місця, щоб смачно поїсти.І так було до вчора.7.08.21 у чоловіка був День народження, шукали куди піти і випадково натрапили на Якорь.Прийшли, нам сказали нема вільних місць.Я попросила, щоб зателефонували(залишила номер тел.),коли з'являться.Ми погуляли 15 хв.і нам дійсно перезвонили.Прийшовши ти себе почуваєш, ніби ти постійний клієнт.Нас обслуговував офіціант Олег.З першої хвилини людина до себе розполагає(посмішка, привітність, уважний).Я не знала, який коктейль хочу і сказала на його вибір.Їжу принесли через 10-15хв.Коктейлі просто бомба.Олег цілий вечір,як бджілка біля своїх столиків.Музикант-це діамант для кафе.Персонал дуже привітний.Їжа дуже, дуже смачна.Принесли дітям піццу Папай маленьку,та вона виявилася величезна і смачна.І наприкінець нас порадував рахунок.Ми стільки всього замовили, а тут такий рахунок.Це супер.Рекомендую всім.”
“Хороший заклад, де можна святкувати день народження. хороша шаурма та піца, також є інтернет та туалет, столиків не так багато, а і є музика та кандей. Дизайн хороший жаль що зараз закрито”