Огляд каталогу
- 102 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 102 результатів
Перегляньте коктейль в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 102 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 36,887 відгуків та оцінок.
“Роли дуже смачні та великі. Дуже красиве пакування та швидка доставка”
“Крутий магазин з систем безпеки та відеонагляду! де на зрозумілій мові пояснюють що до чого!! Рекомендую всім хто шукає товари систем безпеки!!”
“Прогулянка до маяка з гідом залишає багато вражень.За час свого існування навколо маяка накопичилось безліч цікавих історій!”
“Дуже смачно, як і в 2017 році, подача гарна, їжа апетитна, ввічливе обслуговування. Дякуємо, що Ви зберегли ідеальну технологію приготування шашлику”
“Хороший сервісний центр. У мене був зіпсувався досить дорогий зарядний пристрій. Розглянули питання в належний термін. Замінити товар було неможливо, тому після написання заяви на повернення коштів, їх швидко повернули. Дякую за Вашу відповідальність.”
“Добрий день. Завдатком ставлю вам 5 зірок, але не для того, щоб похвалити, а в переконанні, що ви виправитесь! Зазвичай за піцу з вашого закладу ми в родині ледь не бʼємося, але цього разу її їсти просто не хочеться. На всіх піцах, які нам приготували тісто не солене та не хрумке, а бортик на розрізаних шматочках займає майже 50%.”
“Рекомендую відвідати неймовірно атмосферне та чудове місце в самому центрі Одеси! Неймовірні люди та коктейлі! Адміністратор Олександр який може розказати не тільки про історію створення коктейлів, а і зробити смачний кальян! Бармен та офіціанти просто чудові: уважні, веселі, порадять та підкажуть що краще спробувати! Місце дійсно варте уваги! Тому заходьте, ласуйте дійсно класними коктейлями смакуйте їжею та насолоджуйтесь атмосферою закладу!”
FIZZY BAR — це стильний літній бар у Приморському районі Одеси, розташований на Чорноморській вулиці, буквально поруч із морем. Заклад створює атмосферу відпочинку на узбережжі: коктейлі, музика та вечірній вайб тут поєднані з панорамним морським настроєм.
Baron Mystique Bar – це атмосферний заклад, розташований у центрі Одеси. Він вирізняється гарним сучасним інтер'єром та високим рівнем обслуговування. Команда офіціантів працює надзвичайно ввічливо, приємно та компетентно. Заклад пропонує чудову кухню з цікавою подачею страв.
“Дуже гарний сервіс, їжа та атмосфера. Окрема вдячність адміністратору Андрію та всьому колективу. Ресторан дуже підходить для любителів дальнесхідної кухні. Щиро рекомендую відвідати ресторан.”
“Хотів би рекомендувати Premier Hotel Odesa. Це один із найкращих візитів у готелі за мабуть останні роки. Чудові номери, чудове обслуговування, гарні сніданки, дуже приємні ціни. Хороше спа. Дуже класне відношення до гостей. Є укриття.”
“Дуже смачна кава Mad coffee. Довго готують страви, але воно того варто: гарна подача, якісно і смачно! В цілому вишуканий заклад з цікавою атмосферою. Дякую офіціанту за українську.”
“Замовляли декілька страв. Рулька з тушкованою капустою була дуже смачна, грибний суп пюре в м'якому хлібі дуже насичений та дуже смачний. Кисіль кайфовий. Інтер'єр вражаючий та не забутній. Обслуговування гідне зірки Мішлен. Дуже рекомендуємо відвідати цей заклад.”
“Кава на рівні, десерти свіжі, інтер’єр сучасний. Залишився приємний післясмак.”
“Ще до відкриття бачили, як в закладі відбувався ремонт і з нетерпінням очікувати, поки вони відкриються. Перший же візит був вдалим: нас привітливо зустріли, допомогли обрати напої і ми чудово провели час. Заклад невеликий, але в ньому своя затишна атмосфера. Дуже подобається столик з виглядом на вулицю: ти раче в закладі, а наче й ні. Пиво смачне. Взагалі небагато закладів з якісним пивом, а тут саме в точку.”
“Шашлик? У Джемалі! Соковито, смачно, колоритно! Шашличок, люляшечка, хачапурі – хочете? Тоді це у Джемалі!”
Kosher bar — камерний коктейль-бар у самому серці Одеси, у провулку Чайковського, за кілька кроків від Оперного театру. Це місце створене для тих, хто цінує атмосферний вечір у центрі міста та хоче поєднати барну класику з кошерною концепцією.
“Дуже гарний та атмосферний заклад, приємні та ввічливі офіціанти. Порції дуже великі та дуже смачні.”
“Чудове місце для відпочинку. Прекрасні номери зі всім необхідним. Є номери з кухнею. Дуже привітні господарі. Максимально піклуються про відвідувачів. Можна відпочивати і на морі і на лимані. Все поруч. Рекомендую. Дякую господарям за турботу.”
“Найкращий бар для перегляду футболу, я кий я бачив.Приємна атмосфера, смачне пиво, привітний персонал! (Фани Чеслі)”
“Смачний раф, цукерки та трубочки”
“Чудовій компот і «компот». Бутерброд з оселедцем - невмируща класика. Тепер щоразу з вокзалу одразу сюди”
“Мій найкращий та незабутній відпочинок в Одесі! Дякую всьому персоналу готелю «Волна»! Місце розташування неймовірне: ви можете насолоджуватись дивовижними світанками, бо готель розташований за 30 метрів до моря. В самому готелі дуже затишно, номер був чистий та затишний. Було все необхідне та навіть більше! Дівчата, які працюють тут справжні феї! Якщо щось було треба, вони в мить допомагали, я відчувала себе не просто гостем готелю, а частиною сім‘ї. Знаєте, ніби приїхав додому, де тебе завжди чекають. Спасибі за це! Тут вам запропонують воду, каву та чай безкоштовно, а при виселенні ще дадуть маленький смаколик, в якості компліменту. Шкода, що відпустка швидко пролетіла, обов‘язково повернусь ще до вас! Всім щиро рекомендую саме цей готель!”
“На набережній пляжу Ланжерон розташований розкішний ресторан з вишуканою та сучасною європейською кухнею. Жива музика, смачно, привітний персонал”
“Юрій готує правильну каву, з правильним підходом до бізнесу.”
“Завжди уважні, ввічливі і допоможуть. Постійним клієнтам знижки.”
“Замовляли "Цацу" і "Галю молоду". Порції просто величезні, смачні пиво і квас, нас облуговувала привітна офіціантка. Швидка подача страв. Хочеться повернутися ще раз. Дякую!”
“Гуляли містом, зайшли перекусити. Дуже миле та затишне кафе. Взяли Наполеон та варенички – все дуже смачно.”
“Дуже смачна кухня та мангал, чуйний персонал. Затишна атмосфера. Всім хто в затоці і любить караоке раджу!!)”