Огляд каталогу
- 102 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 102 результатів
Перегляньте коктейль в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 102 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 36,887 відгуків та оцінок.
“Привітний персонал, затишна база відпочинку з необхідним для комфортного родинного відпочинку, море перша лінія. Територія доглянута та чиста. На території є кафе зі смачним, різноманітним меню. Правда макароны їмо лише твердих сортів, тому ті, що запропонували в меню не дуже сподобалися. На території є настільний теніс, більярд, дитяча зона з машинками на прокат, гірка та гойдалки. Поблизу бази є магазини, базарчик.”
“Щиро дякую за гарний відпочинок в готелі «Морський» у місті Одеса. Це чарівне місце, яке затягує та не відпускає. Нас відпочивало троє з дитиною на початку липня. Хочу підкреслити дуже гарне розташування готелю - поруч з морем і всіма розважальними закладами, що дуже зручно для дітей і дорослих. Номери світлі, дуже чисті і свіжі, обладнані всім необхідним, а саме важливе у жарку погоду - це наявність у кімнатах системи кондиціювання, яка створює неперевершений комфорт у номері. На кожному поверсі є кулер з холодною і гарячою водою. У готелі є видова тераса з видом на море. Приємне враження справляє інтер'єр центрального холу. Що стосується з приводу шуму від розважальних закладів - то шум зовсім не відчувається завдяки хорошій шумоізоляції. В готелі нам було затишно і спокійно завдяки наявності бомбосховища, що дуже важливо в наш час. Особливо хочу віддячити всім працівникам цього готелю за привітність, оперативність і за теплу дружню атмосферу. На ресепшені при заїзді нас зустріла адміністратор Анастасія - її привітна чарівна посмішка і доброзичливість дала нам зрозуміти, що відпочинок наш буде просто чудовим. І, дійсно, наш відпочинок був наповнений позитивними емоціями. Коли я обирала готель, я ознайомилася з відгуками людей, але інтуїція мені підказала, що саме тут нам буде комфортно відпочивати. І моя інтуїція мене не підвела. Ще раз щиро дякую за теплий прийом і гарний відпочинок! Ми обов’язково оберемо відпочинок у вашому готелі наступного разу! З повагою, Юлія К.”
“Гарний затишний заклад, зі смачною кухнею та власною броварнею.Близькість парку Перемоги та транспортної розв'язки.”
“Зайшли повечеряти з сім'єю. Все сподобалося, персонал привітний і вічливий. Замовляли гарячу сковіорідку з куркою та овочами, дуже смачно. Коктелі сподобалися з дружиною, смачні. Дитина теж залишалися в захваті від нагетсів. В закладі красиво і затишно. Можна посидіти на вулиці чи в середині. Атмофсфера гарна. Рекомендуємо, нам все сподобалося❤️”
“Таке різноманітне меню (веганське/вегетаріанське) в одному закладі бачу вперше,що дуже порадувало) Дуже привітний персонал і особливо уважна і привітна менеджер,вдячна! *Також дозволити замінити один складник через мою непереносимість,без зайвих питань і націнки. Дуже рекомендую!”
“Неймовірно атмосферний заклад зі смачною кавою і найкращими сирниками які я куштувала.”
“Замовляли 4 страви, сніданок. Дуже смачно за приємну ціну.”
“Гарне місце для відпочинку. Пляж чистий, пісок просто чудовий. На пляжі є різні розваги, кафе, можна арендувати шезлонги (50 грн). Також є різні платні розваги, типу катання на банані, катамарані і тому подібне. Пляж людний, якщо прийти в гарний день то прийдеться пошукати собі місце. Вцілому, пляж рекомендую до відвідування.”
“Отель розташований метрів 50 від моря... ты засинаєш і прикидаєшся під шум моря. Це супер. За це я полюбив цей готель. Ще на ресепшині були чудові працівники, допомогли заселитись раніше трохи. Номер звичайні.”
“Це найкраще побачення у світі, найдимніші кальяни, чудова атмосфера, високий асортимент тютюну, елітне обслуговування, є кімнати для усамітнення, безліч ігор на PS4. 10/10. Респектую, рекомендую!”
“Зупиняємося вже вдруге, дуже привітний персонал. Адмін Діана -просто супер!!! Краєвиди з номеру просто заворожують!!! До моря 3-5 хвилин пішки. Рекомендую!!!)))”
“Хороший заклад, але ціни, на мій погляд завищені”
“чудове місце, комфортні умови, привітна атмосфера, приємний персонал сподобалось”
“Дуже смачно, класний інтер'єр, ввічливі офіціанти.”
“Бронювали номер для сім’ї 2+2 на липень 2025. Начитавшись відгуків, хвилювались, особливо щоб діти не були голодні. Траса Київ-Одеса була не загружена, при вʼїзді в Чорноморськ до Оптіми, навігатор повів неправильно, вимушені були зупинятися і запитувати у місцевих як проїхати. Заселили швидко, номер чистий, вид з балкону шикарний. В номері все продумано до найменшого. По меню: сніданок, обід та вечеря, їжі більш чим достатньо. Так як кормлять в Оптіма, то можна привезти додому лишні кілограми. Чоловік працює шеф-кухарем сказав що все приготовлено смачно, продукти свіжі, смакові якості Шефа Оптіми хороші (йому привіт). Були деякі «маленькі» зауваження по приготуванню Кускус та булгур, шеф мабуть зрозумів:) Басейн чистий, t води +26 зранку, для дітей була пінна вечірка, вечорами включали мультфільми або кіно. Вихід на пляж через калітку ( сканується картою від номеру). Біля Оптима є парк, дитяча площадка, через парк АТБ. Можемо зробити підсумки: нам все сподобалось, нарешті в Україні є такого типу готелі! До вас приїдемо обов’язково!”
“Хороше місце, іноді дуже тихо і затишно, іноді голосно та підривно. Дуже смачні суші та кальян, доставка швидка, гарне місце подивитися футбол, решта кухня раніше була смачнішою, ціни цілком адекватні. Загалом закладом задоволені.”
“+смачнна піца, яка подається разом з великою кількістю додаткового соусу +оптимальні ціни +швидке обслуговування, привітні офіціанти +рок-музика, що відома кожному) +літня тераса +заклад розташований в 3 хвилинах ходьби від центральної набережної міста”
“Дуже пристойний готель. Знаходиться прямо на пляжі. Якщо проживаеш у готелі то лежаки безкоштовні. На ресепції дівчата що там працюють були трохи під шафе, це було помітно одразу, але все нормально знають свою роботу добре”
“Смачне пиво, смачна їжа, гарне обслуговування. Заходьте.”
“По-перше, дуже здорова атмосфера, мило, затишно та комфортно. Все грамотно обіграно та зроблено. По кухні та бару питань немає. Все на висоті та гідно Сирники взагалі просто космос Смачні лимонади та смачна кава. Обслуговування теж дуже хороше і заслуговує на похвал. Милі дівчата, всі знають про меню, пояснюють та розповідають. Upd (обов'язково читати) Мабуть, перегляну свою думку щодо обслуговування, бо персонал дуже тугий і довгий, ну прямо дуже. Приносять холодну закуску разом із шашликом, брудний посуд не прибирають, здогадатися, що пляшку порожню і не одну треба прибрати, дуже складно, треба просити, треба нагадувати, треба кликати. Це взагалі як? Нехай звучить суперечливо, одна частина відгуку позитивна, а інша, протилежна, але це дійсність, у якій за два тижні буквально, у тебе змінюється думка про заклад. До речі, за цей час я відвідав заклад ще чотири рази і щоразу ця думка йшла на спад, і сьогодні наважився доповнити відгук.”
“привітний персонал і практично завжди є хороші знижки”
“Якщо випити каву, то обов'язково вибираю АромаКаву. Кава на любий смак, вибір завжди радує. Зручне розташування кав'ярень по всьому місту. Є накопичувальна програма. Влітку багатий вибір прохолоджуючих напоїв. Кавоманам рекомендую)”
“Дуже смачні сирники та різотто! І кльове айс лате :)”
“Ввічливий і приємний персонал. Швидко зробили фото.”
“Гарне обслуговування, швидко доставили черепицю, задоволений, дякую.”
“Відмінний магазин, компетентні продавці, товар відмінний.”
“Чудове відділення. Завжди приємні дівчата, все швидко та добре”