Огляд каталогу
- 102 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 102 результатів
Перегляньте коктейль в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 102 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 36,887 відгуків та оцінок.
“Все чудово. Без проблем та черг можна завжди відправити або отримати посилку”
“Соковитий шашлик, смачна камбала на мангалі, приємний персонал”
“Заказував доставку в САТ досить великого вантажу. Все організували швидко, водій приїхав вчасно, товар був на місці без пошкоджень. Дуже задоволений сервісом!”
“Відмінна кав'ярня в самому центрі міста. Кава реально смачний. Хлопці привітні і ввічливі. Дуже рекомендую.”
“Дуже приємна атмосфера. Приємний бармен. Ненав'язливе обслуговування. Можна поспівати караоке, потанцювати. Приємно відпочив. Доступні ціни. Дякую!!”
“У цьому магазині знайшов для коханої те, що вона неодноразово просила”
«Royal-Шаурма» — це популярне місце зі стрітфудом у Білгороді-Дністровському, розташоване на вулиці Першотравневій. Заклад добре відомий у місті як точка, куди заходять саме за шаурмою та швидким ситним перекусом. Судячи з публічної присутності в Instagram, тут роблять акцент на шаурмі з різними варіантами начинки та добавок.
“Красиві сукні та костюми, приємні люди)”
“Суперова кухня, добрі страви! Чисто, швидко!”
“1.Чудово випити кави ☕ їх 2. Гарне місце для сидіння, гарне середовище, дуже чисто, у багатьох відділеннях є туалети 3. Співробітники дуже доброзичливі та приємні. 4. У них є колекція десертів і закусок. 5. широкий асортимент кави, зимових напоїв, а також літніх напоїв.”
“Особисто я була в закладі вперше. Загалом сподобалось все. Шоти, коктейлі - смачні, ціна приємна. Дівчина офіціант ввічлива, сприяє до себе, уважна. Зайве прибирали моментально. Адміністратор - чудова дівчина, яка безумовно знаходиться на своєму місці. Але...на вході був прецедент на конфлікт, який заключався в тому, що охорона закладу відмовила у вході по причині того, що хлопець звернувся до нього на "Ти" і це здалось недопустимою поведінкою для відвідувачів закладу. В нашому суспільстві немає заборони у зверненні на ти/ви, так як це не руйнує ані особисті кордони іншої людини та не є проявом девіантної поведінки. Незважаючи на те що даний заклад - є приватною власністю і в ньому можуть бути внутрішні керівні документи для працівників, може бути face control і тд, але внутрішні керівні документи не можуть розрізнятись і порушувати права людини згідно Конституції України, а саме 24 статтю. Молодий чоловік на охороні сприйняв звернення на Ти, як особисту образу і прирівняв її до неадекватної поведінки. Або в нього гіркий досвід, або він ще дуже імпульсивний) Цю ситуацію допомогла вирішити адміністратор, за що їй велика вдячність. Вона напевно не перший день в цій сфері та вже має більш глибоке уявлення про проблемних клієнтів та "мітке око", так би мовити. Не дивлячись на прецедент на вході, заклад достойний. Дівчина адмін, моя оцінка без вагань - це ваша заслуга! Дякую)”
“Гарний, світлий, затишний заклад. Смачна їжа і чудова атмосфера. Обслуговування також на високому рівні. Ставю заслужені 5 зірок.”
“Після покупок у Рів'єрі відвідали Скул бістро, так як дитина зголодніла. Замовили карбонару та собі каву. Обслужили швидко, сервіс відмінний. Атмосфера в італійському стилі. Паста дуже смачна і заслуговує на увагу так як у вас бістро а не ресторан але паста у вас саме формат аля ресторан. Швидко, смачно, ціни середні. Рекомендую”
“Хороша школа, вчителі знаходять підхід до учнів, є результат, дитина із задоволенням ходить на заняття”
“Роблять дуже смачну піцу рекомендую спробувати”
“Доброго вечора. Користуюся цим таксі протягом тривалого часу. Дуже подобається сервіс, завжди приїжджає вчасно. Завжди дуже чисто. Водії охайно одягнені, чуйні, з гарним знанням міста. Аналогів із сервісу в Україні НІ. Раджу всім.”
“Зручне відділення! Ввічлива, послужлива дівчина. Дякую!”
“Обслуговував газ + ремонт (не працювало авто на газу і потім взагалі не включалося) Все зробили за 1 годину. Може менше (фільтра, діагностика + усунена поломка) Приємний фахівець, не знаю, щоправда, імені”
“Тут смачний салат Олів'є і приємне обслуговування. Замінили безкоштовно відкусаними пиріжок із здобного тіста на бездріжджовий.”
“Постійно із батьками ходимо на цей ринок. Відмінне місце для закупівлі речей, а також їжі! Продавці дуже чуйні, і пропонують спробувати товар.”
“Дуже смачна випічка, заходила сюди щодня, коли вчилася. Шкода, що "кішок" перестали робити, дуже смачна була випічка з м'ясом, сиром та цибулею, це прямий мій фаворит.”
“Гарний атмосферний заклад, приємний персонал, смачна їжа та напої!”
“Дуже смачні бургери. Можна добре перекусити перед вильотом. Стейк прямий як у ресторані”
“Дуже приємний персонал, швидко і злагоджено працюють і дуже доступні ціни на доставку )”