Огляд каталогу
- 717 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 717 результатів
Перегляньте коктейлі в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 717 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 211,334 відгуків та оцінок.
“Організовували захід 21.12,все дуже сподобалося, будемо постійними відвідувачами,дуже дякуємо команді за якісний сервіс та смачну їжу”
“Вечеряла нещодавно у цьому закладі з чоловіком, такого шашлику, реально з домашнього м'яса, давно не їли. І це не тільки шашлик, а й дуже смачний лаваш з сулугуні, салат, картопля і т.д. Дякую вам величезне, і процвітання!”
“Пішли до цього закладу через те, що купили знижку на супердіалі. Виявилося дуже СМАЧНЕ та бюджетне кафе. Порції досить великі. Деякі – просто величезні. Офіціантка - кмітлива, мила і приємна дівчинка. З нами була маленька дівчинка, вона засмутилася (через те, що їй не дозволили піти в машину до мами) і заплакала, після цього їй і другій дитині перепали подарунки. Дрібниця, але ДУЖЕ приємно. Якщо Ви хочете вигуляти вечірню сукню та гламурну обстановку, то Вам не сюди (заклад невеликий і більше відповідає категорії – придорожнє кафе). Але якщо Ви просто хочете посидіти з друзями та провести гарний час, то Вам однозначно СЮДИ! На території є батут та гойдалка з маркізою. Діткам все сподобалося. ДЯКУЮ, було смачно та приємно.”
“Дуже смачні роли, великі, багато начинки. Подача гарна та дуже апетитна. Завжди швидко готують, замовляємо часто, доставка зазвичай теж вчасно) Рекомендую заклад, особиста рекомендація - піца цезаріно та блек ебі темпура)”
“Потрапили в нього коли в половини Одеси була без води. Вино дали в пластикових стаканчиках) Нам пощастило з офіціанткою. В цьому закладі вперше , тому офіціантка Валерія допомогла обрати - дуже смачне) їй окремо - Дякую!”
“З цією організацією познайомилися, на жаль, лише у 2019 році, хоча мандруємо багато й давно. Дуже уважний, граміотний персонал. Працюють порядні, інтелігентні люди, які люблять свою справу та дорожать репутацією. Зіткнулися з труднощами, пов'язаними з пандемією. Особливо хочеться подякувати Анастасію – нашому головному помічнику у всіх пересуваннях. Вікторія.Миколаєва.”
“Єдиний заклад в Одесі, в якому обслуговували українською. Чудовий інтер‘єр, музика, смачні страви. Заклад дуже сподобався. Барна стійка додає атмосферності.”
“Рекомендую відвідати неймовірно атмосферне та чудове місце в самому центрі Одеси! Неймовірні люди та коктейлі! Адміністратор Олександр який може розказати не тільки про історію створення коктейлів, а і зробити смачний кальян! Бармен та офіціанти просто чудові: уважні, веселі, порадять та підкажуть що краще спробувати! Місце дійсно варте уваги! Тому заходьте, ласуйте дійсно класними коктейлями смакуйте їжею та насолоджуйтесь атмосферою закладу!”
FIZZY BAR — це стильний літній бар у Приморському районі Одеси, розташований на Чорноморській вулиці, буквально поруч із морем. Заклад створює атмосферу відпочинку на узбережжі: коктейлі, музика та вечірній вайб тут поєднані з панорамним морським настроєм.
Baron Mystique Bar – це атмосферний заклад, розташований у центрі Одеси. Він вирізняється гарним сучасним інтер'єром та високим рівнем обслуговування. Команда офіціантів працює надзвичайно ввічливо, приємно та компетентно. Заклад пропонує чудову кухню з цікавою подачею страв.
“Відмінний готель! Чисто в номерах, рушники є, кондиціонерє , новий ремонт, нова ванна, все нове :) Навіть розетки в номерах вдало розміщені!”
“Непоганий клуб для Чорноморська, уважні до клієнтів. Єдине бажання перетягнути сукно ще пару столів, щоб вибору було більше на чому грати.”
“Після розчарування в "столовці" поруч, відвідали дане кафе, правда ту частину, що напроти! Вже не вперше помітив, що за простим інтер'єром сховано дуже якісне обслуговування і дуже гарна готовка. А офіціант (нажаль не пам'ятаю імені цього хлопця), просто працює на всі 100! Харчувались тут тиждень і завжди були задоволені! Рекомендую!”
“Дякую за чудову та смачну каву. Адміністратори завжди привідні та ввічливі без проблем допоможуть та якісно проконсультують ❤️”
“Сама смачніша піца яку я їв, ням-ням”
“Відмінне місце дуже смачно, рекомендую Садж. Відзначали тут весілля 2020 року. Директору Галині та всьому персоналу велике спасибі та низький уклін за виконану роботу. Все було дуже смачно, уважно поставилися до кожного побажання під час складання меню. Відчувається професіоналізм! Нещодавно, майже через рік знову заїхали з чоловіком сюди повечеряти. Як завжди смачно, затишно, без зайвої метушні, то що потрібно після дня біганини)”
“Відпочивали в Курортному. Обідати ходили в "Жемчужину". Страви сподобались, асортимент великий, ціни приємливі. Обслуговування чудове, дівчатка привітливі. Так, іноді приходилось трохи почекати, коли принесуть їжу, але воно того варте. Окремо слова подяки Марині. Вона просто Супер! Процвітання вашому кафе!”
“Відпочивали родиною у вересні-дякуємо персоналу за гостинність. Гарне місце розташування-поруч пляж з шезлонгами і парасольками,риночок з сувенірами,магазини. Ціни за номер адекватні. Наступного року, якщо все добре, то обов'язково приїдемо ще в "Наталі" Дякуємо!”
“Дуже гарний сервіс, їжа та атмосфера. Окрема вдячність адміністратору Андрію та всьому колективу. Ресторан дуже підходить для любителів дальнесхідної кухні. Щиро рекомендую відвідати ресторан.”
“Смачно, тільки жаль що на машині не підʼїдеш, квест з парковкою”
“Дуб величезний, вражає. На хвилиночку, на сьогоднішній день йому 229 років! Скільки всього він бачив та пережив. Трохи пригнічує несхожість території довкола.”
“Дякуємо за смачну шавуху з сиром та беконом, ще таку не коштувала. Дуже сподобалось, зайдемо ще)”
“Roastery — чудове місце з атмосферою затишку й аромату кави. І особлива подяка Катерині за її щирість і турботу. Вона зустріла з посмішкою, порадила напій, створила настрій — наче старий добрий друг, який знає, що саме зараз потрібно. Кава, атмосфера, обслуговування — усе на найвищому рівні. Хочеться повертатися знову й знову.”
“смачно не дорого, хороше обслуговування, загалом все ок але нічого надзвичайного”
“Шукали в Одесі справжній бургер. Таких смачних бургерів я не їв. Були всей родиною всі во строге . Однозначно рекомендую.”
“Був у четверг, приємний персонал, швидко приготувала каву, дякую вам! Обов'язково прийду ще!”
“Все було неймовірно смачно, затишно! Раджу всім!”
“Це найкраще місце для того , щоб відпочити та смачно поїсти. Персонал доброзичливий , ввічливий, завжди порекомендують нову страву. Повару окрема подяка , все дуже смачно та красиво.”
“Люблю це місце і АБСОЛЮТНО люблю Маски. Вважайте їх дуже недооціненими!”
“Були родиною в цьому ресторані, дуже сподобалося. Їжа, подача, вогняне шоу, десерти. Окрема вдячність Тімуру за увагу і сервіс.”