Огляд каталогу
- 494 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 494 результатів
Перегляньте кофейни в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 494 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 59,697 відгуків та оцінок.
“1.Чудово випити кави ☕ їх 2. Гарне місце для сидіння, гарне середовище, дуже чисто, у багатьох відділеннях є туалети 3. Співробітники дуже доброзичливі та приємні. 4. У них є колекція десертів і закусок. 5. широкий асортимент кави, зимових напоїв, а також літніх напоїв.”
“Прекрасний заклад, відмінне обслуговування та смачні напої. Атмосфера надихає та підвищує настрій. Співробітники неймовірні) Настійно рекомендую до відвідування”
“Хороша мережа кав'ярень. Якісна кава. Капучіно зроблено ідеально.”
“Замовляв доставку, все сподобалося. Рекомендую!”
“Дуже смачні мусові тістечка! Рекомендую)”
“Гарний заклад, з приємними цінами ❤ і шалено смачними десертами”
“Заходжу майже щодня, чисто, тепло, затишно. Грає улюблена музика, тож хочеться повертатися. Окреме спасибі хлопцям на касі, все правильно і впевнено пояснюють (щодо меню). Тех.працівники великі молодці там завжди чисто, можу сказати з упевненістю, так як буваю там часто. Їжа, як у Макдональдс, кухарі стараються. Найприємніше, що роблять все швидко. Я задоволена. Дякуємо клубу 7 смаків.”
“Після покупок у Рів'єрі відвідали Скул бістро, так як дитина зголодніла. Замовили карбонару та собі каву. Обслужили швидко, сервіс відмінний. Атмосфера в італійському стилі. Паста дуже смачна і заслуговує на увагу так як у вас бістро а не ресторан але паста у вас саме формат аля ресторан. Швидко, смачно, ціни середні. Рекомендую”
“Їжа смачна, люблю бігати на перервах сюди.”
“Атмосферний заклад, смачна кава.”
“Дуже смачно атмосфера вогонь. Бариста просто бог кави дуже смачне. Зайдете та переконайтесь.”
“Це місце просто створене для відпочинку повсякденного а також для посиденьок у вікенд ми часто з друзями відвідуємо це кафе Барвистий краєвид на Кримську і принади парку:333 відповідаю зайдіть відвідайте попийте каву поїжте”
“Тут дуже приємна атмосфера та смачна кава. А малиновий і чай обліпихи просто дивовижні. Постійно беру і дуже задоволена.”
“Місце ідеально підходять для відпочинку та дегустації відмінної кави. Спробувавши один раз стіл постійним клієнтом. Професійні баристи зможуть приготувати те, що здивує саме вас (враховуючи ваші прохання.)”
“Ходжу вже рік) Подобається все) Удачі та процвітання господарям)”
“Зробили дуже смачну каву, дякую ☕❤️”
“Смачна кава☺️☺️ швидке та ввічливе обслуговування”
“Одне з моїх улюблених місць. Сподіваюся, воно існуватиме завжди. З побажань - хотілося б більше української від персоналу.”
“Нереально смачні десерти. І чудова кава!”
“Так, я просто сміюся, коли читаю, про Ревізоре.Праздновалі чоловіка ювілей п'ять років тому, супер стіл і гостинність, забігаємо періодично на шашлик-дуже вкусно.Вас сильно всіх бентежать таргани? А то, що кафе було закрито і люди лікували онкохворої члена сім'ї, і люди після похорону в боргах і в повній прострації, отримали таку пігулку, ця гидота за тиждень може розплодитись і не снілось.Я дивилася цей випуск з Тищенко, і просто була в жаху від цієї жорстокості, слабкого завжди легко дотиснути, а що ж пан Тищенко, не зміг в Аквапарк потрапити? На двох жінок після похорону наїхав, так, вже, це по -Чоловічий, а в Аквапарку пігулкою дали і відправили, де справедливість? Цікаво, а що у них на кухні твориться? Я відвідую часто втч і елітні заклади, після одного із закладів на мор.вокзале і в ресторані одного **** готелі-чуть Богу душу не віддали, зате Ревізор там не знайшов тарганів, та я краще буду в бар "До" ходити і бути здоровим, ніж блювати від немитих рук кухарів деяких заведеній. ось Ревізора судячи з новинній стрічці, такого, чесного викривача, карма вже настігает.І сльози господині і її дочки даром не пройдуть для нього, я уверена.Еслі ви хочете подивитися футбол і поїсти смачного шашличка, заходите сюди-ви не пошкодуєте”
“Не так давно ця кондитерська стала нашою улюбленою) хороший вибір смачних тортиків! в фаворитах у нас-наполеон, маковий і морквяний) і поза конкуренцією круасани з вишнею) і з шоколадом) Окреме спасибі кондитерам за прикрасу тортика до НГ, дуже красиво і смачно! :)”
“Чудова кава. Зручна зона відпочинку.”
“Милий заклад, по-справжньому смачна кава, що зараз рідко зустрінеш навіть за наявності такої кількості кав'ярень, класний інтер'єр. Відпочиваємо там із подругою періодично, насолоджуємося новими для себе смаками. Окреме спасибі господині закладу, уважна привітна дівчина. Всім раджу.”
“Смачна кава. Гарний заклад. Всім раджу”
“Смачну каву, приємні люди і смачний цибульний пиріг!”
“Найкращий хліб, дуже смачний, свіжий”