Огляд каталогу
- 822 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 81% З відгуками
- 71% З фото
Знайдено 822 результатів
Перегляньте краще в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 822 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 121,044 відгуків та оцінок.
“Дуже хороший ресторан є фото зона є хороший персонал хороші блюда мені дуже сподобалося рекомендую!!!”
“Маленьке чудо міста, гарно підібрані композиції грають у так руху води виглядає чарівно)”
“Дякуємо великому персоналу СТО. Приїхали у справах, трасою обірвало нижню опору КПП, подзвонили, нас прийняли. Усі зробили досить швидко. Дякую, спасли. А то їхати з 2-ма передачами (3 та 4) 250 км не посміхається)”
"Одри" — салон краси у Одеса. Серед послуг: манікюр, косметологічні процедури та депіляція/шугаринг. Атмосфера спокійна та доброзичлива.
“Приємне місце, їжа смачна, тако і енчілада з телятиною дуже сподобались, лонги теж непогані. Подали все швидко (втім, ми були єдиними відвідувачами). Оформлення всередині таке собі, але це вже смаківщина; сам заклад чистий і комфортний.”
“Шкода, що обсужили російською( Зірочки поставила дівчаткам, де можна було купити всякі солодощі. Ви класні!”
“Асортименти шикарний, порожніх полиць немає. Хлопці працюють! Молодці.”
“Приємні консультанти , гарний підхід”
Бамбук працює як салон краси у Одеса. Доступні перукарські та нігтьові послуги; працюють уважно й без зайвого пафосу.
“Зразкове обслуговування. Смачні страви, кальяни та доступні ціни.”
“Новий майстер зробив чудовий манікюр, сервіс хороший, чай кави пропонують”
“Кава Французький хот дог Гамбургер Сендвіч багет Лимонад Снеки Вода Сік Віскі в широкому асортименті”
“Чудовий шиномонтаж. Ціни адекватні, комплекс послуг є. Персонал знає свою роботу. Рекомендую)”
“Які ви круті! Від охоронця до менеджера. Дякую консультанту який 11.07 мені допоміг підібрати зарядку до ноуту.”
“Замовляли сет Японія, суші дуже смачні, готують швидко, запаковано чудово. Дякуємо!!!”
GNEZDO — атмосферний ресторан на Золотому березі в Кароліно-Бугазі, куди зручно заїхати на обід чи провести вечір біля моря. Заклад позиціонується як місце для неспішного відпочинку з повноцінною кухнею та сервісом, орієнтованим на гостей курортної зони.
“Дуже гарний новий готель. Несподівано класно. Інтер'єр зроблено зі смаком. Панорама з відкритого ресторану шикарна. Мінус– не дуже чисте море. і комарі ввечері на відкритій терасі. Але в кожному номері є Раптер і жодної комахи. Басейн зручний і чистий. Їжа смачна. Кава чудова. Персонал вічлевий. Все чисто. Була з 2дітьми 3дні на пробу. Ми задоволені. Рекомендую.”
“Заклад хороший, всі касири дуже привітні, випічка дуже смачна. Все дуже сподобалося. Заходила сьогодні до вас, отримала гарний настрій та позитив на весь день)))”
“шикарна хімчистка! рекомендуватиму друзям і знайомим! велике спасибі хлопцям за виконану роботу. заїхав на хімчистку салону. приємно здивований уважністю до деталей і "важкодоступних" місць. взагалі плям не знайшов і запаху нема! за шкіру по салону - окреме спасибі та респект! у мене маленька дитина, і я хотів позбутися пилу повністю.. хлопці ніби до своєї машини поставилися. шалено приємно отримати відмінний сервіс починаючи з консультації закінчуючи чудово виконаною роботою. приїду ще.і не раз. ви – топ! дякую!”
“Як експерт з фалафклів, можу сказати, що тут найсмачніша фалафель у місті. У питі, у лафі – і так і так дуже!”
“чудове місце для відпочинку та смачної вечері біля води. Інтер'єр виконаний у морському стилі, створюючи затишну та розслаблюючу атмосферу. У меню представлено багато страв зі свіжих морепродуктів, а також традиційні європейські страви. Порції великі та дуже смачні, особливо сподобалися рибні делікатеси. Обслуговування на високому рівні – офіціанти уважні та ввічливі. Відмінне місце для романтичного вечора або зустрічі з друзями”
“По-перше, дуже здорова атмосфера, мило, затишно та комфортно. Все грамотно обіграно та зроблено. По кухні та бару питань немає. Все на висоті та гідно Сирники взагалі просто космос Смачні лимонади та смачна кава. Обслуговування теж дуже хороше і заслуговує на похвал. Милі дівчата, всі знають про меню, пояснюють та розповідають. Upd (обов'язково читати) Мабуть, перегляну свою думку щодо обслуговування, бо персонал дуже тугий і довгий, ну прямо дуже. Приносять холодну закуску разом із шашликом, брудний посуд не прибирають, здогадатися, що пляшку порожню і не одну треба прибрати, дуже складно, треба просити, треба нагадувати, треба кликати. Це взагалі як? Нехай звучить суперечливо, одна частина відгуку позитивна, а інша, протилежна, але це дійсність, у якій за два тижні буквально, у тебе змінюється думка про заклад. До речі, за цей час я відвідав заклад ще чотири рази і щоразу ця думка йшла на спад, і сьогодні наважився доповнити відгук.”
“Святкували день народження доньки підлітка. Все смачно, особливо десерти. Чудова атмосфера, привітний персонал. Нас обслуговувала офіціант Анастасія, дуже уважна і з чарівною посмішкою)) Дякуємо команді Papashon. До речі, дівчата зацікавились не тільки грою у боулінг, а й більярдом. То ж рекомендую це місце. Чудове рішення для святкування дня народження.”
“Затишно, є дитячий майданчик, смачно готують страви на грилі, чудове місце для сімейного відпочинку.”
“Дуже затишне та душевне місце. Були там учора, зайшли скоротати час. Взяли 2 кави, крила в соусі та сулугуні в лаваші. Кухня дуже смачна, навіть несподівано. Сулугуні в міру солоний, велика порція. Крильця свіжі, гостренький соус. Інтер'єр сприяє приємним посиденькам, так само чарівна офіціантка/бармен, була ввічливою, ввічливою. Чек нижче середнього, чоловік був шокований підсумковою сумою) Обов'язково повернемося на піцу, зацікавили позиції по 50см)”
“З 2004 року купую всіляки смаколики, ще жодного разу не підвели! Все смачно! Приємно вразили дівчатка спілкуванням українською!”
“Досить великий магазин на Довженка. Сподобався асортимент товарів, є все необхідне. Продавці ввічливі, одразу запитували чим цікавлюсь, приємно)). Народу досить багато, але навколо багатоповерхівки, тому це очікувано. МІНУС: маленька парковка, яка постійно забита автівками. ЗАУВАЖЕННЯ: в магазині (за словами охоронців ) немає апаратури щоб зробити оголошення по гучномовцю. При мені "чебурек" на євроблясі протаранив на цій маленькій парковці два авто, і коли я сказав охоронцям щоб зробили оголошення по гучномовцю, почув у відповідь "а у нас нєту"... Адміністрації потрібно звернути увагу!!!. Все інше - ДОБРЕ. Висновок - РЕКОМЕНДОВАНО. P.S. З небайдужими одеситами "чебурека", до речі, піймали і заставили відповісти за подвійний таран))).”
“Магазин біля дому. Із всіх магазинів мережі, тут найпривітніші продавчині. Чисто, завжди багато акцій. Якщо ж мінуси, то вони незначні. Дякую)”
“Чудово, єдине місце де розмовляли українською, хоча прийняли закон що обслуговування має відбуватися державною мовою , а взагалі чудовий магазин”