Огляд каталогу
- 116 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 116 результатів
Перегляньте краще кафе в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 116 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 30,631 відгуків та оцінок.
“Ми вже другий рік підряд приїхали в Затоку, але так і не знайшли хорошого місця, щоб смачно поїсти.І так було до вчора.7.08.21 у чоловіка був День народження, шукали куди піти і випадково натрапили на Якорь.Прийшли, нам сказали нема вільних місць.Я попросила, щоб зателефонували(залишила номер тел.),коли з'являться.Ми погуляли 15 хв.і нам дійсно перезвонили.Прийшовши ти себе почуваєш, ніби ти постійний клієнт.Нас обслуговував офіціант Олег.З першої хвилини людина до себе розполагає(посмішка, привітність, уважний).Я не знала, який коктейль хочу і сказала на його вибір.Їжу принесли через 10-15хв.Коктейлі просто бомба.Олег цілий вечір,як бджілка біля своїх столиків.Музикант-це діамант для кафе.Персонал дуже привітний.Їжа дуже, дуже смачна.Принесли дітям піццу Папай маленьку,та вона виявилася величезна і смачна.І наприкінець нас порадував рахунок.Ми стільки всього замовили, а тут такий рахунок.Це супер.Рекомендую всім.”
“Найсмачніші суші в місті, шкода що немає соусу теріякі. Піцца і коктейлі також смачні ! Цінова політика закладу досить лояльна. Рекомендую !!!”
“Гарний більярдний клуб. Просторі столи, приємна атмосфера, якісне встаткування. Обслуговування на рівні, персонал ввічливий. Грали з друзями, чудово провели час. Після гри зручно виїхав на Shark Taxi. Рекомендую.”
“Проживали в номері 4 дні, все сподобалось, окремий вихід до моря, поруч безкоштовні шезлонги для проживаючих готелю, видають полотенця для пляжу. В номері є все необхідне для проживання, приємно здивувало те що є додаткова косметика (крем для тіла, кондиціонер для волосся). Номерам потрібен невеликий косметичний ремонт, але це не критично”
“Меню з малюнками і описом , що полегшує вибір страв. Багато страв нових для України тому цікаво пробувати і відкривати для себе східну та турецьку кухню. Схоже що ресторан повністю відповідає національній кухні і в тому числі персонал для яких ця кухня рідна. Багато м'ясних страв та солодощів нових. Ціни середні.”
“Гарний затишний заклад, зі смачною кухнею та власною броварнею.Близькість парку Перемоги та транспортної розв'язки.”
“Неодноразово відпочивали в АрШаті, все сподобалось, радим іншим гурманам...”
“Чудова атмосфера та приємний персонал, також присутня українська мова, що є великою перевагою”
“Топове місце із видом на море, гарний вибір страв, підійдуть як вегетаріанцям так і мясоїдам. Більш за все вразив лимонад, який змінює колір.”
“Дуже смачний хот-дог ще й підзарядили мене, я курєр болт який з повністю розрядженим байком приїхав на заправку, дозволили байк лишити на заправці щоб ніхто не вкрав, коротше по людськи максимально!”
“Вперше замовила в Ізмаїлі, роли ситні та смачні. Окреме спасибі за боксики з імбиром і васаби, дуже зручно. Єдиний сир на любителя, але нам сподобався. Мій фаворит❤️ персонал дуже добрий”
“Смачні хід доги. Дуже ситний сервелад. Чисто. Видно як твій замовлення готують. Можна зробити за побажанням, все зроблять. Працює цілодобово без перерви.”
“Смачно і дешево, ще й приємний вайб театру!”
“Смачна кава та десерти, провели час на одному подиху!)”
“Кафе сімейного типу Кухня смачна, шашлик відмінний! персонал хороший ціни середні Інтер'єр гарний, багато зелені, і саме дерево клен.”
“Неймовірний заклад! Їжа готується "з під ножа", є можливість зробити замовлення за телефоном. Дуже багато подорожував країною та бував у різних закладах але такого смачного стейку з ошийку ще не куштував. Це самий великий та смачний стейк з ошийку який я коли нибудь бачив. Дуже смачно!”
“буваю тут постійно, мені тут подобається, більярд, мангал, нормальне обслуговування, смачно, ціни не позамежні. А якщо у вас бенкет, то просто супер.”
“Дуже смачно, ціни супер,близько до центру! Дуже рекомендую!”
“Дуже привітний персонал. Смачний гарячий шоколад”
“Відмінна кава, затишна атмосфера.”
“Найкращий заклад в Одесі! Атмосфера та їжа неперевершені! Заслуговують на позачергову зірку Мішлен!”
“Це перше місце в Одесі, куди прийшла після довгої відсутності у місті! Дуже смачно!”
“Це місце просто знахідка. Свіжа, смачна випічка. Ціни низькі, персонал привітний. Є туалет, розетки біля кожного столика, пледи.”
“Зразкове обслуговування. Смачні страви, кальяни та доступні ціни.”
“Кава Французький хот дог Гамбургер Сендвіч багет Лимонад Снеки Вода Сік Віскі в широкому асортименті”
“Замовляли сет Японія, суші дуже смачні, готують швидко, запаковано чудово. Дякуємо!!!”
GNEZDO — атмосферний ресторан на Золотому березі в Кароліно-Бугазі, куди зручно заїхати на обід чи провести вечір біля моря. Заклад позиціонується як місце для неспішного відпочинку з повноцінною кухнею та сервісом, орієнтованим на гостей курортної зони.
“Заклад хороший, всі касири дуже привітні, випічка дуже смачна. Все дуже сподобалося. Заходила сьогодні до вас, отримала гарний настрій та позитив на весь день)))”
“По-перше, дуже здорова атмосфера, мило, затишно та комфортно. Все грамотно обіграно та зроблено. По кухні та бару питань немає. Все на висоті та гідно Сирники взагалі просто космос Смачні лимонади та смачна кава. Обслуговування теж дуже хороше і заслуговує на похвал. Милі дівчата, всі знають про меню, пояснюють та розповідають. Upd (обов'язково читати) Мабуть, перегляну свою думку щодо обслуговування, бо персонал дуже тугий і довгий, ну прямо дуже. Приносять холодну закуску разом із шашликом, брудний посуд не прибирають, здогадатися, що пляшку порожню і не одну треба прибрати, дуже складно, треба просити, треба нагадувати, треба кликати. Це взагалі як? Нехай звучить суперечливо, одна частина відгуку позитивна, а інша, протилежна, але це дійсність, у якій за два тижні буквально, у тебе змінюється думка про заклад. До речі, за цей час я відвідав заклад ще чотири рази і щоразу ця думка йшла на спад, і сьогодні наважився доповнити відгук.”
“Дуже затишне та душевне місце. Були там учора, зайшли скоротати час. Взяли 2 кави, крила в соусі та сулугуні в лаваші. Кухня дуже смачна, навіть несподівано. Сулугуні в міру солоний, велика порція. Крильця свіжі, гостренький соус. Інтер'єр сприяє приємним посиденькам, так само чарівна офіціантка/бармен, була ввічливою, ввічливою. Чек нижче середнього, чоловік був шокований підсумковою сумою) Обов'язково повернемося на піцу, зацікавили позиції по 50см)”