Огляд каталогу
- 866 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 74% З фото
Знайдено 866 результатів
Перегляньте найкраща в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 866 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 130,771 відгуків та оцінок.
“Здавалося б, просто "ларьок" з кавою, але насправді - це шматочок радості та затишку посеред вулиці. Кава відмінна, після обслуговування тут не хочеться нікуди йти))) Баріста напрочуд дарує гарний настрій. Дякую!”
“Хочу залишити свій відгук про сервіс Порш Центр в Одесі. Дуже дякую консультанту Борису, за уважність, за допомогу у виборі товара. Залишилось дуже приємне враження про ваш Центр. Успіхів вам!”
“Нещодавно відвідала клініку інто сана на Ойстраха 28 і залишилася дуже задоволена.Персонал на рецепції був привітним та професійним.Вони швидко і чітко відповіли на всі мої запитання,допомогли заповнити необхідні документи та проінформували про всі процедури. Сама клініка справляє дуже приємне враження:чистота та комфорт на високому рівні.Лікарі - справжні спеціалісти,які проявили турботу та увагу до моїх потреб.Дуже вдячна за вашу роботу!!!”
“Була на консультації у Вероніки, дуже задоволена професійному підходу, підібрали мені гарну оправу , ношу із задоволенням , все пасує.”
“Дуже хороший та швидкий сервіс, шиномонтаж максимально швидко та якісно! Грамотний підхід щодо заміни олії є все необхідне 20 хвилин і машина готова.”
“Затишне місце, чудове розташування, гарний краєвид поєднаний з розташуванням в тихому місці Привітні офіціанти, смачні сніданки з широким асортиментом”
“Замовляли борщ , хачапурі та салати все було смачно, рекомендую )”
“Це неймовірне місце, найкращий ресторан Одеси, без перебільшення)”
“Були в музеї. Дуже сподобалося і дітям і дорослим!!!”
“Чудове місце з смачною кавою і млинцями. Дуже уважні офіціанти. Атмосфера на літньому майданчику шикарна. Единий мінус, що гості курять на літньому майданчику”
LaBeaute працює як салон краси у Київ. Доступні стрижки та фарбування та манікюр; працюють уважно й без зайвого пафосу.
Салон красоты "Грация" — салон краси із спокійною атмосферою та зручним сервісом. Тут доступні манікюр та стрижки. Окрема увага — на затишну атмосферу та привітний сервіс.
“Хороший заклад, де можна святкувати день народження. хороша шаурма та піца, також є інтернет та туалет, столиків не так багато, а і є музика та кандей. Дизайн хороший жаль що зараз закрито”
“Вже другий раз відпочиваю в цьому готелі. І я можу сміливо заявити, що це найкращий готель на побережжі Чорного моря. Тут дуже гарна природа, дуже красиві та комфортні номера. Кожен номер оснащений кондеціонерами, холодильниками, телевізорами та всім необхідним для доброго відпочину. Але це не головне, тут повітря наповнене не лише морем, а й духом веселощів та розваг анімаційної команди! Ранкова зарядка, аквааеробіка, волейбол, різноманітні конкурси, дискотеки та ще багато чого іншого. Особливо дякуємо кухарям, які вдень та вночі готують для нас ( Шведський стіл). Для бажаючих виїхати за кордони готелю, на ресепції є багато екскурсій. На пляжі безкоштовні шезлонги та лежаки. На мій погляд, готелю треба добавити пару зірочок) Ruta the best!!”
“Найсмачніша шаурма в Овідіополі. До чистоти та акуратності претензій немає. Єдиний мінус – що працюють до обіду)”
“Хлопці знають свою справу, мені подобається. Нормальне ставлення до клієнта. Рекомендую.”
“Так, все супер. Все свіже і смачне!”
“Все було дуже смачно, боул з креветкою відмінно приготували, локшина також чудова. Офіціант Карина допомогла обрати, та була привітною з нами. Дякуємо за смачну їжу та комфортне обслуговування. Прийдемо ще :)”
“Назад у СРСР. Відмінне місце, щоб добре і ситно поїсти. Ціни супер. Суп гороховий з ковбасою всередині та сосиска у тесті всього 24 грн.”
“Регулював фари. Виставили на бошевському стенді, запитань нема. На вигляд страшнувато всередині))”
“Послугами оптики мій чоловік користується більше 15 років. Тепер і я стала їх клієнтом.”
“Пішли з дружиною і подругою поїсти і пообщоться. Нам вдалося це в повній мірі. Привітний персонал, доступні ціни, все було смачно.”
“Сучасний зручний магазин. Все знайоме, сучасний інтер'єр, багато простору для шопінгу. Ніхто не стикається м'якими місцями між рядками”
“Треба розуміти як ставитися до такої статі закладів. Так – це не ресторан вищої категорії, та й що ви від нього хочете з його цінами?! Але саме мак кафе якщо сісти у них, ця скляна перегородка багато що вирішує. Вона відокремлює вас від натовпу, що хаотично хитається, з підносами. Забігти сюди і випити кави, з'ївши непоганий пиріг та печиво, паралельно говорячи з товаришем чи подругою... Ось із цим завданням заклад справляється на всі 100 % Завжди чисто та охайно! На відміну від самого маку.”
“Гарна атмосфера, швидке обслуговування, приємний персонал”
“Затишне місце, розташована атмосфера, смачна кава”
“З впевненістю можу порадити лікаря Романа Станиславовича Неодноразово зверталась за лікуванням в різних випадках (зуб мудрості, пломба, чистка). Лікуванням задоволена. Все що подякував вже багато років не турбує. Окремо хочу відзначити швидкість роботи. Точно не буде мучити пів дня)) Ціни також досить лояльні Рекомендую!”
“Готель в центрі, в історичній будівлі. Дуже сподобався, зручне розташування, гарний номер з балконом . Сервіс гарний, приватний персонал. Замовляла додатково сніданок то сподобалось, що можна в номер . Обов’язково сюди повернусь .”
“Проживали в номері 4 дні, все сподобалось, окремий вихід до моря, поруч безкоштовні шезлонги для проживаючих готелю, видають полотенця для пляжу. В номері є все необхідне для проживання, приємно здивувало те що є додаткова косметика (крем для тіла, кондиціонер для волосся). Номерам потрібен невеликий косметичний ремонт, але це не критично”
“Не знаю, чому обрала саме цей заклад серед безлічі інших на Старосінній площі. Чекала поїзд "Одеса-Київ", гуляти було нестерпно спекотно, тож зайшла, зацікавившись рекламою молочних коктейлів. Замовила мілк смузі "Манго-ананас". 115 гривень. Не дешево, та не захмарно. Смачно, але не фантастік. Працювала приємна дівчина, яка обслуговувала швидко і без зайвих розмов. Людей спочатку було небагато, проте згодом майже всі місця зайняли. Є ще місця на вулиці, та потім я засумнівалася, чи ті столики під парасольками належать саме "Merry Berry cafe". Інтер'єр пристойний, м'які стільці й крісла, також є "барні" стільці на двох. Приємне світло. Засмутили штучні рослини, хоч були і декілька живих. Вікна не миті. Та то я вже докопуюсь. Розумію, дівчатам на те немає часу, вони навіть столики не встигали вчасно прибирати Додам, що, крім напоїв, тут є тортики, тістечка, інші солодощі, а також несолодка їжа: круасани з різноманітними начинками, млинці та інше. Також тут пропонують донатити на ЗСУ. Отже, рекомендую. Я сама провела тут чудові прохолодні пів години, навіть не хотілося йти.”