Огляд каталогу
- 920 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 920 результатів
Перегляньте обед в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 920 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 503,127 відгуків та оцінок.
“Замовляли декілька страв. Рулька з тушкованою капустою була дуже смачна, грибний суп пюре в м'якому хлібі дуже насичений та дуже смачний. Кисіль кайфовий. Інтер'єр вражаючий та не забутній. Обслуговування гідне зірки Мішлен. Дуже рекомендуємо відвідати цей заклад.”
“Замовлення принесли швидко. Їжа була дууужеее смачною. В офіціантів настільки відпрацьоване відчуття такту- підходили вчасно і разом з тим все було не навʼязливо.Це те місце, куди схочеться завітати ще.”
“Цей ресторан дійсно має душу! Обожнюю всім серцем за теплоту та шарм яким його наповнює неймовірна команда,затишні вечори та неперевершену кухню!”
“Пишу свіжий огляд. Були 03.05.2024 року. Напишу зразу якби не обслуговування то оцінка без сумніву 5+ з 5, а так 4/5. Ми були на пропозиції вечері за 799 грн. з безлімітним вином. 1. Атмосфера прекрасна. Дуже затишний ресторан в чудовій локації з цікавим інтерʼєром. 2. Їжа просто супер. Все було смачно. Замовляли паштет, карпачо з телятини, салати цезар і з індичкою сувід, дорадо на грилі та стейк зі свинини. Порції великі і саме головне дуже якісно і смачно ! Шеф повару і персоналу кухні дуже Дякую! Ви супер) 3. Щодо обслуговування. Для кращого розуміння постараюсь описати коротко - відчуваєш себе не комфортно. Обслуговувала жінка за 40, з якимось призрінням! Ні смачного не побажати, келихи вина виносились з якимось відчуттям що ми щось повинні цій жінці! Не підходила спеціально бо бачила що щось необхідно! В загальному відчуття що ти винен щось їй! Коли виходили ні допобачення ні чого( В загальному заклад хороший, їжа супер, інтерʼєр клас і локація зручна ) прийшов би ще із задоволенням і не тільки на таку вечерю, але з іншим обслуговуванням! Хотілось залишити чайових по максимуму але відбило все бажання( Інколи в дуже посередніх закладах достойне обслуговування, але в такому класному на жаль тут його немає….”
“Дуже приємна і колоритна атмосфера, сюрприз від закладу у вигляді грінок з намазкою, дуже смачна кухня і обслуговування на високому рівні! Ми були з дитиною шести років,якій одразу принесли олівці і розмальовку, за що окрема подяка!”
“Чудове місце, тепле та затишне. Смачно готують, ввічливий персонал. Відмічали день народження, зробили нам комплімент від закладу - дуже приємно було! Дякую вам всім!”
“Ресторан "Огонь " як чудово що ви в нашому мікрорайоні, на мене дуже зручно росташований заклад,,це чудовий заклад в якомому завжди зустрінуть щірі і милі офіціанти з посмішкою ,зочу відмітити офеціціанта Іннусю вона неймовіра душевна,жіночна,Сергій уважний,теплими обіймами ,увагою,неймовірні-уважні офіціанти ,чудові кухарі,шаленні музиканти,прибиральниці -золоті ручки ,адміністратори які підлаштовуюттся під ваш настрій і задовольнять ваші потреби ,цей заклад особисто відвіюемо з дня відкриття і наші друзі і родичі і знайомі ,Огонь знають не тільки в Одесі але і в області і за межами ,можна писати багато ,але треба прийти і відчути цей вайб....”
“Шикарне місце, чистота, лад, гігантська територія, приємний персонал, смачна їжа, парковка.”
“Молодці! Такої смачної сирної піци я у Одесі ще не куштував) І сервіс ну прям не одеський - офіціант була ну просто молодчиною) Так тримати!”
“Найсмачніша їжа на Лузанівці. Заклад просто супер як для сніданку, обіду так і романтичної вечері. Чорний цезар смачний.”
“Дуже смачні суші , приємний персонал і взагалі найкращі враження, чекайте на нові замовлення”
“Тут смачно, затишно, приємно знаходитись. Раджу цей заклад!”
“Дуже сподобались вареники, тонке ніжне тісто, невеличкі то залітають як насіння”
“Дуже атмосферний заклад. Смачна кухня. Гарний сервіс. Рекомендую))”
“Лайк топ респект. Маст візіт в Одесі. Хотілося б бачити таке місце в Києві також. Смачна та цікава їжа, що аж важко вибрати. Тому завжди тут обʼїдаїмося , шо капець))) я майже нічого не встигла сфоткати, але рис з ростбіфом такий смачний. Мʼясо просто феноменальне! Баклажан зі стружкою тунця - так цікаво. Навіть трішки солодкуватості в страві присутнє, сподобався! гарні лимонади. Алкоголь не куштували. Дуже красиво зроблений інтерʼєр - окремо варто згадати цю інсталяцію на стіні у вбиральні)) Сервіс приємний та ненавʼязливий, хоча ми й сиділи одні в залі за сніданком )”
“Вчора були в цьому закладі, дуже сподобалась атмосфера, Одеська. Кухня з одеським акцентом, смачна і доступна. Дуже сподобалась хозяйка закладу, привітна і уважна до гостей. Обов'язково повернемось. Дякуємо !”
“Куточок Закарпаття в Одесі. Дуже смачно, затишно, ситно. Ціни середні. Рекомендую!”
“Дуже смачно і красиво! Великі порції, гарне обслуговування.”
“Кава на рівні, десерти свіжі, інтер’єр сучасний. Залишився приємний післясмак.”
“Цей ресторан справив дуже приємне враження. Усі страви дуже смачні, обслуговування дуже добре. Також сподобався інтер'єр. Власник закладу власно вітав усіх гостей. Але десерт мені здався занадто солодким.”
“Дуже смачно, страви ситні, дуже атмосферно та мило !!! Крутий, привітний і милий персонал !!!”
“Смачно. І перше місце в Одесі з тих, де я був, в якому одразу питають українською.”
“Чудовий сімейний ресторан з смачною кухнею, вічливим персоналом, свіжим екстер'єром та живою музикою й стейками на вікенді. Дуже вічливий персонал, гарне відкрите приготування їжі фірмових страв тижня (місяця). Дуже смачна паста, але брускети не валом. Просекко в асортименті та розливне пиво підіймають настрій також. Обов'язково повернуся сюди ще.”
“Неймовірна атмосфера ресторану, вишукані та смачні страви від кращих кухарів міста й терпке та пʼянке вино, зробило наш вечір неперевершеним ❤️ дякую JELA”
“Відвідувала цей заклад ще у 2021 році, все дуже сподобалось, тому повернулась в нього зараз. Взяла пасту з морепродуктами та салат з лососем, неймовірно смачно. Красива подача страв. Заклад в приємному парку з чудовою літньою терасою та атмосферною музикою. Персонал супер-приємний!”
“Дуже смачна їжа, реально великі порції. Фо бо - неперевершений. Мохіто як на мене кріпкувато, але то суб'єктивно. Обслуговування хотілося б трошки швидше та уважніше, але в цілому враження від закладу та вечері позитивні”
“Чудовий заклад, страви чекали не довго, швидко все принесли. Винна карта була трохи не зрозумілою, спитали в офіціата, не знають що за сорта винограду,хоч в якомусь вині. Шкода, вибирали наугад. В цілому страви дуже смачні, великі порції, хороші ціни. Рекомендую”
“Шашлик відмінний, соковитий. Соуси натуральні, Хачапурі - гаряча, відмінна, з розтяжним сиром. Навіть лимонади дуже добрі. Офіціанти доброзичливі і обслуговують дуже високу якість. Мені дуже сподобалось!”
“Все дуже смачно та швидко. Офіціант гарний, інтерʼєр гарний. Сиділи на літній терасі, все чисто та чудово. Суші бургер офігенний, качка по пекінські цікава та смачна.”
“Навіть пізно ввечері смачна їжа”