Огляд каталогу
- 920 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 920 результатів
Перегляньте обед в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 920 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 503,127 відгуків та оцінок.
“Гуляли тут на ювілеї, відмінний свято вийшло завдяки уважному персоналу і хорошим кухарям !!!”
“Дуже смачна шурпа! Рекомендую спробувати! Також великі і смачні манти.”
“Чудова мережа закладів, сьогодні відвідав локацію за адресою вул. Ярослава Мудрого, 13. Все чудово, атмосферно”
“Дуже атмосферна точка, вібир зробити заклад в трамваї щось з чимось, місцева шакрма ні одного разу не розчаровувала”
“Смачна кава та ввічливий персонал!”
“Доброго дня ,вже вдруге немає в наявності лимонаду манго-маракуя,персонал каже що вони заказують їм не привозить той хто цим займається.Мое особисте прохання ми полюбляє до вас заїзжати на драйв, завезуть необхідне щоб було в наявності, дякую❤️”
“Смачно готують. Приємна атмосфера”
“Один вск ж із найкращих закладів Одеси Все якісно та дуже смачно. Офіціанти завжди приємні та уважні. Окремо хочеться відзначити — в цьому ресторані завжди обслуговують українською, і це неймовірно тішить. Дякую, що в Одесі існують такі класні заклади. Хочеться повертатися знову і знову!”
“Були проїздом. Заїхали пообідати. Швидке та приємне україномовне обслуговування. Смачно. Щиро рекомендуємо!”
“На набережній пляжу Ланжерон розташований розкішний ресторан з вишуканою та сучасною європейською кухнею. Жива музика, смачно, привітний персонал”
“Дуже смачні страви, приємна атмосфера та уважний офіціант. Особливо вразив краєвид, неймовірне море. Рекомендую відвідати цей неймовірний заклад. Не пошкодуєте”
“Місце де смак їжі, атмосфера закладу і сервіс - на висоті! Смачно, тут дуже смачно! Особливо стейк і фісташковий торт! Зверніть увагу, якщо Ви бажаєте сидіти саме в тому, інстаграмному дворику, то обовʼязково бронюйте стіл, хоча б за днів 5-7. Родзинка закладу - биття людини тарілок, після нервових ночей те що треба!”
“Дуже смачна домашня продукція. Ручне ліплення, що дуже зручно все доставляють додому. Для мене це знахідка і величезна допомога при приготуванні будинку їжі. Пельмені та вареники завжди в морозилці) І кафе забігаю на обіди. Швидко, смачно і що немало важливо завжди якісно.”
“Дуже приємна музика, ввічливий та привітний персонал. Гарний інтер'єр.”
“Великі порції, смачно. Одна офіціантка. Не сподобалося як виясняли відносини з адміністратором, було чутно”
“Дуже сподобалось, як подають страви. Насправді дуже смачно і піцца і суші. Меблі вже напевно деякі потребують заміни: плями, потертості. А в загалом дуже гарне, компактне місце для відпочинку. Офіціанти і адміністратори піклуються про клієнтів, дуже прємно. Рекомендую відвідати.”
“Гарний заклад зі своєю атмосферою Великий вибір страв і дуже смачно Чудове місце для вечері з сім'єю”
“Обслуговування швидке, гарний інтерʼєр та приємна атмосфера. Всі замовлені нами страви були дуже смачні, обовʼязково спробуйте Vitello Tonato та Запечені ескарго з зеленим маслом, просто відвал всього”
“Зручно, що кафе недалеко від жд вокзалу. Шукала де можна було взяти піцу у дорогу і натрапила на це кафе. Піца дуже смачна, брала не один раз. Персонал привітний, буду повертатися сюди ще”
“Дуже атмосферний заклад із смачною кухнею. Гарне обслуговування. Ціни прийнятні. Місце варте, щоб його відвідати з друзями й сім'єю.”
“Все було дуже смачно. Обовʼязково бронюйте стіл заздалегідь. Десерт качка це щось неймовірне. Попкорн з креветки неочікуване поєднання солодкого та гострого.”
“Зайшли в цей заклад з чоловіком випадково. Дуже приємно здивували ціни. Не очікували в центрі Одеси знайти кафе "не за всі гроші світу" ☺️. Причому асортимент страв величезний. І все дуже смачно. Окрема подяка персоналу - ввічливі і приємні люди. Однозначно 5 зірок. Якщо колись знову будемо в Одесі - обов'язково зайдемо ще.”
“Сподобалася матча з шоколадом, гарне місце!”
“Дуже гарне і атмосферне місце з гарним обсуговуванням і дуже смачною кухнею. Замовляв піцу 4 м‘яса дуже смачна і щойно з печі. Рекомендую!) Повернуся ще!)”
“вул.Дерібасівська. Атмосферний, цікавий заклад харчування.Самообслуговування -береш піднос і сам собі набираєш їжу.Працюють до 24:00. Після 23:00 все на 50% дешевше. Хороший заклад для швидкого перекусу. Є літня тераса.”
“Як завжди — все чудово: обслуговування приємне, швидке приготування страв та напоїв, все дуже смачно.”
“Дуже смачно. Пиво свіже. Паста з морепродуктами бомба. Порції великі. Замовлення приносять швидко. Вид на море. Ціни дуже адекватні. Дуже рекомендую цей заклад. Також є дитяче меню.”
“Супер смачно можна поїсти рекомендую.”
“Як не місцевий гуглив «найкраща шаурма на привозі» Знайшов тільки коменти місцевих без адрес Походивши ніде не можна було розплатитися карткою… А тут це місце! Порції ідеальні, смачні соуси, чисто й швидко обслуговують!”