Огляд каталогу
- 920 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 920 результатів
Перегляньте обед в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 920 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 503,127 відгуків та оцінок.
“Затишне, сучасне кафе. Чисті туалети Великий вибір десертів , сендвічів, Та безалкогольних коктейлів. Ціни середні: за смузі з фруктів заплатили 70 грн , круасан з шоколадом 33 грн”
“Дуже смачно і гарне обслуговування. Ми залишилися задоволені.”
“Дуже смачна піцца, корж тонкий і багато начинки. Ціна відповідає якості, піцца відповідає очікуванню. Великий вибір смаків, обов‘язково будем замовляти ще!”
“Хочу висловити щиру подяку піцерії «Бела Італія» за неймовірну атмосферу, яка панує у вашому закладі. Тут не просто смачно — тут по-домашньому затишно, по-італійськи пристрасно і по-людськи щиро. Окрема подяка офіціантці Альоні — за щиру усмішку, увагу до кожної дрібниці та доброзичливе ставлення. Такі люди створюють справжнє обличчя закладу! І, звісно, дякую всій команді офіціантів — ви робите візит у «Бела Італія» не просто вечерею, а справжнім святом душі. Бажаю вам вдячних клієнтів, гарного настрою щодня і натхнення у всьому, що ви робите. Обов’язково повернуся ще не раз!”
“Дуже класний заклад. Приємні ціни та смачні страви. На свята дуже цікаві шоу та розваги.”
“Дуже приємне і атмосферне місце, яке дуже легко пройти повз і не помітити. Дякую колегам, що показали мені його. Смачна їжа (я їла теплі роли з вугрем, супчик і десерт), приємно великі порції, тепла, затишна атмосфера. Все для приємних посиденьок з приємними людьми”
“Порадили це місце і ми не пожалкували! Дуже смачно, приємні ціни, величезні порції та радушний персонал! Привіт з Дніпра! Будемо в Одесі - обов’язково ще завітаємо;)”
“Улюблений заклад в Одесі. Дуже приємно приїжаючи щороку з Києва бачити як це місце росте та змінюється. Сервіс завжди на висоті, та справді неймовірно смачно. Дуже якісні та завжди свіжі продукти. І справді великі не Київські порції. Чудова атмосфера зарахунок великої кількості визбераних елементів декору. Дякую офіціантці Анастасії за допомогу з вибором ролів та чудовий сервіс.”
“Відомий як Будинок вчених, є одним з найяскравіших архітектурних пам'яток Одеси. Він цікавий перш за все тим, що не дивлячись на солідний вік і непросту історію зміг зберегти в первозданному вигляді велику частину своїх розкішних інтер'єрів. Сьогодні вони - його головний магніт, що притягує до старовинного особняка увагу тисяч туристів.Особняк являє собою двоповерхову будівлю, споруджену з черепашнику, з дванадцятьма кімнатами і внутрішнім садом. Багато з його чудово прибраних залів збереглися до наших днів майже без змін: тут і сьогодні можна побачити ажурні сходи, венеціанські дзеркала, різьблені стелі і витончені гобелени.”
“Святкували у Вас 3.08 день народження сына,просто Чудове місце для дитячого свята,багато місця,є де побігати дітям,музика,всім нашим гостям дуже сподобалось! Їжа смачна,особливо шашлик,люлякебаб і салат з яловичиною і овочами.Ще дуже уважний персонал!Дякуємо за позитивні емоції!!!”
“Дуже автентично, по-домашньому. Великі порції, смачна їжа. Картопля із грибами просто найсмачніша, яку я куштувала у житті ♥️”
“Гарна атмосфера і жива музика. Чудове крафтове пиво.”
“Дуже,ну дуууже смачно і комфортно,гарна атмосфера,привітний персонал, розташовання і вид на фонтан Аркадії. Приємно,що є різноманітні сніданки у весь час. Тому їла там двічі за день. Замовляла яйце Бенедикт на круасані з фрешом, а ввечері панкейк з лососем. Розрахунок по qr-коді.”
“Ввічливий , уважний персонал. Сподобався маленький ставок на подвір'ї з ручними черепашками в ньому. Смачна кухня, прийнятні ціни.”
“Центр краси! Тут можна не лише отримати безліч салонних процедур, а й отримати цінні поради від майстрів та придбати якісну косметику. Дівчата, дякую за вашу працю!”
“Вдень відпочивали на їхньому пляжі , бронювали ліжко, сподобалось те наскільки близько біля води вони розташовані, адже сидячи на ньому, спустивши ніжки, хвилі дотягуються до вас. Також можна туди замовити кухню, коктейлі та кальян - ну кайф! Поруч зроблений душ , щоб змити себе солону воду та комфортні переодягальні. Вечером забронювали столик в ресторані - все було дуже смачно. Офіціантка підійшла одразу та була привітною. Особливо приємно вразила швидкість обслуговування та подача страв, адже тереторія закладу та кількість столиків/гостей дуже велика. Обслуговування, естетика закладу та кухня - на рівні, дякую! Єдине , що варто знати, це мала кількість місць для паркування автомобіля, проте заклад максимально намагається допомогти вам знайти місце для вашого автомобіля та організувати проїзд/виїзд.”
“Привітний персонал, гарна локація, смачні страви, сподобалась шакшука та сирники зі смачним соусом.”
“Замовляли борщ , хачапурі та салати все було смачно, рекомендую )”
“Мені дуже сподобався цей заклад тому що там там дуже смачний грибний крем суп”
“Відпочивали компанією у Гранд кафе 14 лютого. Все сподобалося, читав тут коменти, що шашлик чи то сирий, чи то навпаки. Як на мене, то шашлик був якраз. Салат Цезар був смачним. Вино цього дня було у подарунок, і ми взяли скуштувати різні сорти. Ціни низькі, обслуговування приємне!”
“Смачна мережа ресторанів. У всіх ресторанах "Хінкальна" меню однакове, але якість страв різна. Саме в цьому закладі страви смачні, персонал чемний (професіонали). Стиль та інтер'єр відповідні тематиці грузинських традицій, що приємно вражає. Тому хочеться тут проводити час із своєю компанією. Претензій і зауважень до даного закладу не має на відміну від аналогічного який розташований на вулиці Буніна.”
“Святкувала свій день народження. Сказати, що задоволена це нічого не сказати... Їжа дуженно смачна, обслуговування персоналу на високому рівні, та дякую закладу за смаколик та привітання від офіціантів в честь мого день народження, було неочікувано та приємно.”
“Дуже уважні офіціанти! Дуже смачні салати. Тут реально смачно. Дуже гарний вид на море і чайок. А також гарне оформлення закладу!”
“Повертаючись з пляжу Лагуна, натрапили на ресторан Дача - весь такий вінтажний, неймовірно креативний, зі смачною кухнею, привітним персоналом, інтерʼєр закладу ніби і простий, але водночас стильний. Тут дуже атмосферно, цікаво, душевно”
“Я би це назвала "Місце для спостереження за Аркадією". Плюс смачно покушацц. Сідаєте біля великого вікна та смакуєте історії, які перед вами як на сцені. Ось дівчата на лавочці. Дві чекають третю. Прибігла фея в квітках з пакетом. В ньому стаканчики та ігристе. Налили, гомонять. Ви в цей час вже дочекались свого хумуса та форшмака. Вони смачнючі. Сьорбните пива під них. Бо вино тут пити не дуже й хочеться За вікном інша історія. Три грації в розмірах "береш в руки - маєш вещь". Всі три внизу - хижий леопардовий принт, а верх чорні топи. Очі тануть в тих бюстах, вони весело фоткаються біля фонтану. Офіціант несе зелений салат, креветки в темпурі та креветки на грилі. Щоб ви не думали, а той салат хоч і вартує як уривки, а вакаме та кунжутна заправка роблять його офігезним! Креветки також топчик. Запиваєте пивом, платите та пирнаєте в то голосне та яскраве життя”
“Це неймовірне місце, найкращий ресторан Одеси, без перебільшення)”
“Замовляли "Цацу" і "Галю молоду". Порції просто величезні, смачні пиво і квас, нас облуговувала привітна офіціантка. Швидка подача страв. Хочеться повернутися ще раз. Дякую!”
“Я вперше побувала в Odessa Food Market і мені дуже сподобалося. Тут приємний інтер'єр, смачна та свіжа їжа, чудова і якісна кава, коктейлі та вино. Працівники - дуже чемні, все нам пояснювали, рекомендували та приготували смачну їжу і напої. Дякуємо! Ми обов'язково повернемося ще та будемо радити цей заклад друзям і знайомим.”
“Майстер клас в NASH нам сподобався, були з донькою там вже не вперше. Добре організовано все, тепла і дружня атмосфера в закладі. Мініпіцца вийшла смачна, мала у захваті. Прийдемо ще обов'язково.”
“Сказати смачно - не сказати нічого! Шедеврально, просто, все свіже. Дуже сподобалась подача. Трішки прийдеться почекати на страви, та вони того вартують. Меню українською - це вже супер! Зняла зірочку за сервіс, адже офіціант навіть не спробував розмовляти українською. І це на третій рік війни. За це шкода. За страви дякую! Розвитку вам!”