Огляд каталогу
- 589 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 589 результатів
Перегляньте обід в кафе в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 589 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 224,705 відгуків та оцінок.
“Найсмачніша їжа на Лузанівці. Заклад просто супер як для сніданку, обіду так і романтичної вечері. Чорний цезар смачний.”
“Шикарне місце, чистота, лад, гігантська територія, приємний персонал, смачна їжа, парковка.”
“Дуже сподобались вареники, тонке ніжне тісто, невеличкі то залітають як насіння”
“Кава на рівні, десерти свіжі, інтер’єр сучасний. Залишився приємний післясмак.”
“Зняла б зірку за те що не було мила в туалеті але їжа була смачна тому ставлю 5.”
“HIGHLY RECOMENDED!!! Зупинялися з подругою у готелі Milano на день Конституції. Обрали його через неймовірну локацію, Дерибасівська - саме серце Одеси! До більшості цікавих локацій міста можна дістатись пішки. Приємно вразила привітність персоналу! Хоч ми у поселялись близько 2-ої ночі, нас радо зустріли і швидко поселили. Окрема подяка дівчатам з рецепції, Анастасії та Валентині! Зубні набори, додаткові капці та косметичні набори нам надали швидко та без додаткової оплати. Номер затишний і чистий. Прибирання шодня. І, навідміну від більшості готелів, воду в номері поновлювали щодня і безкоштовно. Наступну подорож до Одеси ми також проведемо тут!”
“Дууууже смачні нагетси та хотдоги,ТОП!”
“Відмінні комплексні обіди. ціни нижче середнього. Домашня кухня. Є пиво, креветки.”
“Відпочивали в Камбузі 2 рази, перший раз були в шоці від демократичних цін, подачі і від божествненного борща з вишнями)) наступного разу знову прийшли і знову були в приємному шоці, все супер, відношення супер, як до дорогого гостя)дякуємо офіціанту Дмитру за чудову подачу і настрій) все мега смачно і відносно швидко - 20 хв, при майже повній посадці) такого цезаря, я ще ніде не бачила, салат з телятиною - це просто найніжніша телятина що їла, а бички в томаті це просто щось нереальне - ніколи не бачила таких великих! кращого співвідношення якості і ціни ви не знайдете ніде в Затоці, це кращий заклад! На першому поверсі недорога столовка, обідали декілька раз, ціни дуже приємні, все було смачно, за 100 грн ми з чоловіком могли смачно пообідати на 2-х)”
“Кафе знаходиться на самому берегу моря, проте, ціни нормальні. Суп з фрикадельками 45 грн, пюре 35, відбивна 50, компот 20, салат з капусти 35. Дуже все смачно. Зверніть увагу на те, що великі порції, якщо замовляти дітям, то по пів порції бо не з'ідять. Ввічливий персонал, нас обслуговувала Лєра яка чітко розповіла про всі страви і допомогла з замовленням. Є стільчик для годування дитини. Нам треба було помити пляшечку під суміш для дитини, не відмовили, за що окрема подяка. Є туалет, що дуже важливо. Рекомендую.”
“Чарівне обслуговування! Кращий офіціант Максим своєю яскравою посмішкою та харизмою зробив відпочинок незабутнім та максимально комфортним!”
“Смачно готувати вже багато де навчилися. Банкетто-не виключення. Три з трьох замовлених страв-на відмінно. А коли в дитячій порції борщу відділяють кісточку від мяса-це вже багато про що каже. Рекомендую.”
“Відпочивали по сусідству з цим кафе в минулому році , інколи ходили туди на обіди. Все сподобалось! Власники дуже приємні люди ,і персонал!!! Годують смачно, порції великі.”
“Відпочинок дуже сподобався! Приємний сервіс, чистий просторий номер, уважний персонал, територія охайна, смачні страви, сніданок включений у вартість. Є міні ферма з тваринами. Обов'язково хочеться повернутися!”
“Сучасна їдальня. Смачна їжа. Кава супер!”
“Відвідали сім'єю цей заклад. Їжа смачна, сервіс не дуже. Молодий персонал, тому швидко все виконували але через можливий брак досвіду не дуже кваліфіковане обслуговування: невідомість цін, ваги та склад страв і що є в наявності на кухні. Отримали враження, що вони не раді були були клієнтам адже офіціанти між собою "кидались" клієнтами "іди ти. Ні ти, бо я не хочу." Кажуть одне, а роблять інше. Звичайно через брак місць, які можна відвідати в с. Грібовка люди йдуть сюди харчуватись і в загальному все добре. Їжа смачна. Але сервіс бажає кращого. П.с. пледи та меню доступні тільки на один-два столи. Тому якщо в закладі повно посадка, то можуть виникнути також незручності по загальному враженню.”
“Дуже класне місце ❤️ Зайшла випадково, але тепер точно не востаннє. Всередині затишно, пахне свіжою випічкою, прям домашня атмосфера. Персонал усміхнений, одразу видно, що люблять свою справу. Брала булочку та каву, все свіже, смачне, кава ароматна. Ціни приємні, порції нормальні. Пекарня невелика, але чисто і комфортно, можна спокійно посидіти або взяти з собою. Дуже приємне враження залишилось ❤️ якщо будете поруч — обов’язково загляньте, не пошкодуєте!”
“Смачний раф, цукерки та трубочки”
“Салат Морський свіжий і приємний. Мідії в вершковому соусі теж нічого. Сет з морепродуктів під бокальчик пива теж заходить не погано. Картопля по селянськи для дітей не погана. Все смачне і свіже. Ціни.. ціни як на березі моря. Не самі найвищі) Єдиний мінус. Трохи довго чекали замовлення.”
“Гарне затишне місце. Хороша кухня, все дуже смачно і багато, порції досить великі. Персонал ввічливий і привітний. Ціни як на мене низькі для такого закладу і порцій. Все не з'їли, упакували з собою.”
“Провів тут відпустку, дуже задоволений, все дуже охайно, дуже ввічливі адміністратори, і саме більше здивував офіціант-бариста Антон, ще не було такого обслуговування, реально видно чоловік любить свою роботу, робота приносить задоволення йому, а він людям, і ще уваги заслуговує повар, готує дуже смачно, і дуже добрий як людина, загалом рекомендую, тепер якщо Одеса то тільки сюди.”
“Зараз трохи закладів з такими низькими цінами, в яких можна смачно поїсти)) Частенько заїжджаємо всією сім'єю!”
“Дуже смачно, по домашньому. Дуже приємно вражений! Коли наступного разу приїду в Одесу, обов'язково завітаю сюди знову! Вийшов з закладу ситий та повністю задоволений!”
“Дуже смачна кава та неймовірно ніжні мочі! А ще тут працюють дві дівчинки – обидві дуже приємні й ввічливі, завжди з усмішкою ❤️”
“Приємне місце, Взагалом смачно, помірні ціни. Ввечері небагато людей, що дуже сподобалось. Смачні десерти, дякую!”
“Чудова мережа закладів, сьогодні відвідав локацію за адресою вул. Ярослава Мудрого, 13. Все чудово, атмосферно”
“Відвідала цей заклад із друзями. Залишилися в захваті! Смачна їжа, цікавий дизайн та приємна музика сприяли гарному настрою. Особливо рекомендую скуштувати фірмову страву закладу – чорна піца з морепродуктами та крижане мохіто. Дякуємо за приємні враження та смачну їжу, за дуже доступними цінами!”
“В нас немає авто, але ми часто відвідуєм це місце. Купуємо запечену картоплю або хот-дог. Готують тут смачно і нам завжди по дорозі. Малеча в захваті. І я не переживаю, що перекус виявиться не свіжим чи не смачним.”