Огляд каталогу
- 589 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 589 результатів
Перегляньте обід в кафе в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 589 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 224,705 відгуків та оцінок.
“Доброго дня ,вже вдруге немає в наявності лимонаду манго-маракуя,персонал каже що вони заказують їм не привозить той хто цим займається.Мое особисте прохання ми полюбляє до вас заїзжати на драйв, завезуть необхідне щоб було в наявності, дякую❤️”
“Відмінне місце. Приємний заклад. Смачна кава. Заодно можна помити машину”
“ОККО станція з потужним менеджментом. За 5 хвилин перебування на станції, заправили не тільки автомобіль, а виїхав з відчуттям "заправки" гарним настроєм на весь день. Особлива подяка пані Юлії за уважність до гостей та оперативність. З нею залишив половину свого серця, а з собою в дальню дорогу взяв приємні спогади про найкращий сервіс від колективу української компанії ОККО! Піца виявилася смачнющою))) Дякую всьому колективу. Бажаю всім благополуччя та здоров'я! З повагою!!!”
“Дуже сподобався. Затишно,тихо ,все чисто гарний іньер'єр.”
“Дуже смачна домашня продукція. Ручне ліплення, що дуже зручно все доставляють додому. Для мене це знахідка і величезна допомога при приготуванні будинку їжі. Пельмені та вареники завжди в морозилці) І кафе забігаю на обіди. Швидко, смачно і що немало важливо завжди якісно.”
“Дуже сподобалось, як подають страви. Насправді дуже смачно і піцца і суші. Меблі вже напевно деякі потребують заміни: плями, потертості. А в загалом дуже гарне, компактне місце для відпочинку. Офіціанти і адміністратори піклуються про клієнтів, дуже прємно. Рекомендую відвідати.”
“Гарний заклад зі своєю атмосферою Великий вибір страв і дуже смачно Чудове місце для вечері з сім'єю”
“Зручно, що кафе недалеко від жд вокзалу. Шукала де можна було взяти піцу у дорогу і натрапила на це кафе. Піца дуже смачна, брала не один раз. Персонал привітний, буду повертатися сюди ще”
“На набережній пляжу Ланжерон розташований розкішний ресторан з вишуканою та сучасною європейською кухнею. Жива музика, смачно, привітний персонал”
“У мене вийшла реклама в Інста даного закладу. І виявилося, що недалеко від моєї роботи, вирішили з колегою спробувати .. і що я можу вам сказати ..тут дуууже смачно і затишно, без пафосу і ціни демократичні!) Так що тепер я ваш клієнт. Лаваш з сулугугі просто ”
“Супер атмосферне місце) є дитяче меню , офіціант - дуже професійна! Обовʼязково прийдемо сюди знову, коли повернемося в Одесу”
“Дуже затишне кафе з смачною їжею. Відсутність порожніх столиків тому доказ. Кілька окремих залів з антуражем Ссср, меню дуже різноманітне. Можна розрахуватися карткою. Єдине вперше знайти дворик трохи складно він розміщений серед спального району, тому з парковою будуть питання. Є маленький дитячий майданчик.”
“Зайшли в цей заклад з чоловіком випадково. Дуже приємно здивували ціни. Не очікували в центрі Одеси знайти кафе "не за всі гроші світу" ☺️. Причому асортимент страв величезний. І все дуже смачно. Окрема подяка персоналу - ввічливі і приємні люди. Однозначно 5 зірок. Якщо колись знову будемо в Одесі - обов'язково зайдемо ще.”
“Взяли з дівчиною два круасани з куркою та мілк смузі з ківі та лісовими ягодами. Все чудово - найкращий круасан в моєму житті, і в дівчини також, не знаю що в Дніпрі будемо їсти поки Merry Berry не відкриють у нас. Смузі теж були чудові, свіжі, 500мл на стакан це потужно, до смузі зверху додають вершки - дівчина задоволена”
“Найсмачніша кава! Швидке обслуговування, уважний барист. Родзинка закладу – стіна бажань)))”
“Приємне і сучасне місце, раф і печиво сподобалися :) Поки що перша кав'ярня, яка так чітко дотримується загальної хвилини мовчання (хоча інші не перевіряла, так рано не заходжу зазвичай). Єдине, що напружувало - влітку, коли через спеку великі вікна відкриті, навіть всередину періодично тягне запах цигарок, які курять ззовні.”
“Супер. Брав участь у майстер класі з танців (Сальса, меренга) від Саші Хазіна та його партнерки. Супер! Спекотні танці, сексуальні дівчата. І місце класне. У чтаринной садибі безкоштовні виставки сучасного живопису, є безкоштовні WC, багато різного громадського харчування на фудкорті”
“Хороше місце, хороша атмосфера, смачна кава та вічливий персонал.”
“Затишне, сучасне кафе. Чисті туалети Великий вибір десертів , сендвічів, Та безалкогольних коктейлів. Ціни середні: за смузі з фруктів заплатили 70 грн , круасан з шоколадом 33 грн”
“Дуже крутий заклад , смачна їжа, крута кава, все дуже смачно”
“ДУЖЕ СМАЧНА ЇЖА ТА ЗАТИШНА, ДОМАШНЯ АТМОСФЕРА. Одеські пельмені мої улюблені! Рекомендую!!!”
“Новий етап, нові відчуття, нова я/новий я. Люблю моменти, коли всередині щось клацає — і ти просто відчуваєш: час діяти. Далі буде тільки цікавіше.”
“Смачна кава, привітний хлопець бариста♥️”
“Усі бл. Приїхали. Запчастини в наявності.”
“Улюблений заклад в Одесі. Дуже приємно приїжаючи щороку з Києва бачити як це місце росте та змінюється. Сервіс завжди на висоті, та справді неймовірно смачно. Дуже якісні та завжди свіжі продукти. І справді великі не Київські порції. Чудова атмосфера зарахунок великої кількості визбераних елементів декору. Дякую офіціантці Анастасії за допомогу з вибором ролів та чудовий сервіс.”
“Святкували у Вас 3.08 день народження сына,просто Чудове місце для дитячого свята,багато місця,є де побігати дітям,музика,всім нашим гостям дуже сподобалось! Їжа смачна,особливо шашлик,люлякебаб і салат з яловичиною і овочами.Ще дуже уважний персонал!Дякуємо за позитивні емоції!!!”
“Дуже автентично, по-домашньому. Великі порції, смачна їжа. Картопля із грибами просто найсмачніша, яку я куштувала у житті ♥️”
“Я би це назвала "Місце для спостереження за Аркадією". Плюс смачно покушацц. Сідаєте біля великого вікна та смакуєте історії, які перед вами як на сцені. Ось дівчата на лавочці. Дві чекають третю. Прибігла фея в квітках з пакетом. В ньому стаканчики та ігристе. Налили, гомонять. Ви в цей час вже дочекались свого хумуса та форшмака. Вони смачнючі. Сьорбните пива під них. Бо вино тут пити не дуже й хочеться За вікном інша історія. Три грації в розмірах "береш в руки - маєш вещь". Всі три внизу - хижий леопардовий принт, а верх чорні топи. Очі тануть в тих бюстах, вони весело фоткаються біля фонтану. Офіціант несе зелений салат, креветки в темпурі та креветки на грилі. Щоб ви не думали, а той салат хоч і вартує як уривки, а вакаме та кунжутна заправка роблять його офігезним! Креветки також топчик. Запиваєте пивом, платите та пирнаєте в то голосне та яскраве життя”
Кафе «Юність» — це затишний заклад у центрі Одеси, у Приморському районі на вулиці Преображенській. Сюди заходять за невимушеною атмосферою, де комфортно і компанією, і вдвох, без відчуття метушні чи тисняви.
“Дуже атмосферно, дуже смачний шашлик”