Огляд каталогу
- 1,358 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 1358 результатів
Перегляньте одеса кава в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,358 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 362,244 відгуків та оцінок.
“Чудова шурпа, прекрасний плов, відмінне обслуговування ! ))”
“Нещодавно відвідували цей заклад. Місце спокійне, незважаючи на наявність близько проїжджої частини. Є майданчик на вулиці, який закритий від негоди і зовнішніх факторів. Вразила смачна і різноманітна їжа, а ще приємно вразили ціни, досить демократичні. Класні блюда на мангалі.”
“Найкраще місце для тих, хто любить грамотну музику, особливо джаз. Ну і звичайно для тих, хто знає на честь кого названо заклад))) смачні десерти, гарний чай, атмосфера, інтер'єр та музиканти – все на висоті.”
“Обирав заклад, де є сніданки. Не помилився: сніданок був дуже смачним! Імбірний капітаном також. Заклад не виділяється якимось незвичним інтер'єром, проте персонал дуже привітний. Зайду ще раз, коли буду в Одесі.”
“Дуже затишне кафе. Ну дуже! Тепленько, атмосферно і мега смачно. Неймовірні чаї та смаколики. Обов'язково повернуся ще!”
“Дуже затишне кафе, смачна та домашня кухня . Персонал ввічливий , буду рекомендувати ваше кафе друзям. Дякую вам !!!”
“Цікаве місце з неймовірно смачною кухнею. Чудове обслуговування та атмосфера. Форшмак вау і вареники з маком. Рекомендуємо!”
“Дякую за найкращі спогади у рідному місті. Вже декілька років як переїхала, а й досі пам'ятаю, як прощалася з господарем цього чудового закладу. Завжди смачна їжа з нормальними цінами, завжди ходила туда з друзями перед тим як заскочити в музей чи в Зелений. Як буду в Одесі, обов'язково зайду і всім бажаю!”
“Як на мене, саме тут найсмачніший форшмак на всю Одесу. Кожен приїзд до міста починається зі сніданку в Компоті. Дуже смачно, швидко, класне меню. Привітний та уважний персонал, затишно і просто дуже приємно.”
“Смачні прохолодні моті, смачна матча манго, приємна посмішка дівчинки на касі = гарний настрій на весь день!”
“Дуже дуже смачна кава і круасани! ☕”
“Смачна кава і завжди ввічливий персонал”
“Молодий зростаючий ресторан. D-6 приємне місце: одеський колорит, найсмачніший шашлик та уважний персонал! Приходьте на Чорне море СЮДИ!”
“Я в цьому місці зараз і все дуже смачно рекомендую цей ресторан в одессі, (тим хто любить Японську кухню)”
“Смачна кава та чудова атмосфера. Полюбляю це місце та раджу завітати.”
“Раф великий і смачний, і атмосфера сподобалася :)”
“Дуже гарний сервіс, привітний персонал, ввічливі, уважні до клієнта. Менеджер Анастасія - є зіркою закладу. Компетентна, ввічлива, пропонує новинки в асортименті так, що ще й не спробував, а вже хочеться скуштувати. Респект закладу, а особливо працівникам!!!!!!”
“Не знаю хто міг залишити цьому місцю меньше п'ятірки , місце на 10. Кухня, віскі ,затишок”
“Бондаренко Максим найкращий продавець у магазині Антошка”
“чоловік не одноразово брав сніданок у постіль саме тут) начинки багато, їла б і їла тільки бейгли, особливо з хамоном, сиром та грушею! кава теж дуже смачна. єдине, хлопці які там працюють завжди втомлені і не дуже привітні, але їх можна зрозуміти)”
“Приємне і атмосферне місце, повне цікавих деталей, малюнки на стіні можна довго розглядати. Малюнок обличчя на протилежний стіні сподобався окремо. Є навіть Iron Man : ) Тут вперше побачила раф з перцем і вишнею. Десерти також смачні, зокрема, брауні.”
“Дуже смачні еклери із справжнім заварним кремом. І дуже недорого)”
“Морозиво філадельфія з інжиром - це дуже прикольно:) треба повернутися спробувати ще:)”
“Кава - 5/5. На смак - така, як має бути. Дизайн - 5/5. Дуже інстаграмний. Неможливо вийти з кав'ярні, не зробивши хоч одне фото. Десерти - 6/5. Куштувала Моркв'яний та Амелі. Свіжі, в міру солодкі. Рекомендую! П.С. Бариста була чомусь сумна. Сподіваюся, не через низьку ЗП)”
“Випічка топ. Нажаль, мій улюблений пиріг зі шпинатом тепер тільки цілий і тільки під замовлення.”
“Повністю відповідає своєй назві. Затишне кафе з приємною атмосферою, привітним персоналом. Чистенько та світленько. Щодо меню: бомбезні пончики на різні смаки з майстеною подачею. Не знаю, на скільки можуть бути корисними пончики, але тут вони дуже пончики. Діти та дружина'в захваті.”
“Одна з найулюбленіших кав'ярень у місті. Шалено смачна кава від слова "чудова" Великий вибір сиропів, свіжа випічка, а атмосфера... дуже лампово, затишно і прямо не хочеться йти.”
“Хочу висловити величезну подяку команді! Персонал у цьому місці просто приголомшливий. З перших хвилин почуваєшся бажаним гостем: привітні обличчя, щирі посмішки та готовність допомогти у будь-якій ситуації. Дуже приємно, коли тебе не просто обслуговують, а справді дбають про комфорт і намагаються створити приємну атмосферу. Видно, що хлопці знають свою справу та вкладають душу в те, що роблять. Дякую вам за таке тепле ставлення та за те, що робите кожне відвідування особливим! З радістю повернуся до вас знову.”
“Смачна кава та смаколики. Всередині приємно. Можна посидіти на вулиці та насолодитися раночком та кавусею. Дякую ❤️”
ДАЯММИ ПАРИКМАХЕРСКАЯ — перукарня із фокусом на акуратне виконання процедур. Тут пропонують стрижки, укладки та базовий догляд за волоссям. Окрема увага — на якість виконання.