Огляд каталогу
- 292 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 292 результатів
Перегляньте піцерія в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 292 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 138,884 відгуків та оцінок.
“дуже сподобалось що заклад pet friendly, прийшли із собачкою і для неї відразу винесли водичку та смаколик, це дуже сприяє до закладу! їжа смачна, порції нормальні, напої також . дуже ввічливі дівчата та хлопці .”
“Дуже класний заклад. Приємні ціни та смачні страви. На свята дуже цікаві шоу та розваги.”
“Мені дуже сподобався цей заклад тому що там там дуже смачний грибний крем суп”
“Снідаємо вже другий раз, дуже все подобається, смачнезні сирники та яйця Бенедикт та гарна кава. Швидке та чемне обслуговування.”
“Тут дійсно треба застерегти. Піца має великі бортики тіста, тонесеньку середину і відповідну начинку на ній. Це такий тип піци. Тісто своєрідне, я б сказала як лаваш у тандирі, але не буду ображати піцайоло - не маю кваліфікації характеризувати. Брала піцу з качкою і вишнею, саме такий смак і очікувала. Чудові місця на диванах надворі з видом на перехрестя перед Оперним. Чудова музика і атмосфера, всередині не була. Можна скомпонувати із стравами дорогі та не дуже дорогі напої. Мені здалося, що ресторан більше про гурманство і провести час, ніж про важку ситну їжу. Я відпочила душею вдень, коли мало людей, сиділи ділові дядьки рішали діла із своїми напоями.”
“СМАЧНО! Просторо. Зручні дивани. Є дитячий майданчик. Дуже помірні ціни(тут дійсьно дешево). Персонал заслуговує окремої подяки!!!! Вічливі, приємні, уважні! 100% раджу! P.S. Якщо плануєте їхати в Затоку, то шукайте номер біля Чайки - прокинувся поснідав, перейшов дорогуі ти на морі... І зворотня схема ))))”
“Дуже смачно. Приїждала на два тижні по справах. Їла тут майже щодня.”
“Я італієць і не можу сказати, що це була найкраща піца, яку я коли-небудь їв, але я все одно хочу поставити їй 5 зірок за відданість персоналу, їхню повагу до правил і обслуговування, яке я отримав. Тут подають лише піцу в італійському стилі; ви не знайдете ананасову піцу чи щось подібне. Вони використовують італійське борошно, італійські помідори та італійську оливкову олію першого віджиму. Я обов’язково повернуся наступного разу, коли захочу піцу! Як тільки я зайшов, я побачив персонал у масках. Вони запитали нас, чи ми їмо в ресторані, перевірили наші грін-паси за допомогою програми та дозволили мені оплатити кредитною карткою, навіть видавши квитанцію. Дякуємо за дотримання правил; Я дуже ціную вашу відданість! Як іноземець, який платить податки в Україні, я хочу сказати, що можна вести бізнес, сплачуючи свої збори та дотримуючись правил. Якби всі так робили, Україна була б кращою.”
“Хотіли поснідати з чоловіком. Заскочили в Pizza&Steak. Ми їмо багато, але ж не попередили про порції. Кожна порція щира, як на двох. Все свіжо приготовлено. Красива подача. І смакота! Неймовірно смачно! І м'ясо, і салати. І да, зверху були панкейки, які в нас вже не влізли. Ми забирали з собою. Дякуюєио закладу за смакоту і за щирих офіціантів! Я б поставила 10!”
“Не вперше зупиняємось на одну ніч в Ізмаїлі і завжди замовляємо доставку тут. Завжди дуже смачно і дуже швидко! Дякуємо!!!”
«ДроваМука» — затишний заклад в Ізмаїлі на проспекті Суворова, де акцент зроблено на якісній піці та каві. Це місце, куди зручно зайти як на швидкий перекус у центрі міста, так і на неспішну зустріч у приємній атмосфері. У меню закладу ключову роль відіграє піца, яку готують як основну спеціалізацію.
“Все було дуже смачно, боул з креветкою відмінно приготували, локшина також чудова. Офіціант Карина допомогла обрати, та була привітною з нами. Дякуємо за смачну їжу та комфортне обслуговування. Прийдемо ще :)”
“Гарна атмосфера, швидке обслуговування, приємний персонал”
“Дуже смачна піца 4 сири і смачні роли. Також замовляла там бульйон, мені дуже сподобався. Швидко приймають замовлення і доставка прям до дверей.”
“Дуже гідно провели поминальний обід дорогою мені людиною. Їжа смачна, подана вчасно. Дякую директору Віктору Миколайовичу та помічнику Олександру, який весь вечір був поруч.”
“Чудова шаурма до вибору: куряча, яловичина. Привітний персонал”
“Смачний цезар і лимонад. Зручно, що є дитяче меню. Порція те, що треба для дитини. На терасі приємно посидіти”
“Вечеряли у закладі. Замовлення винесли швидко. Дуже смачно було.”
“Раз на тиджень заради різноманіття відвідували Помодоро на Ярослава Мудрого, завжди швидко, смачно і комфортно. З суботи в умовах повного блекауту в Одесі девелось шукати, де окрім сніданку можемо зарядити мобільні пристрої. Виявилось, це Помодоро. За три дні відвідування в першу половину дня помітили, що персонал максимально намагається допомогти гостям у всьому, навіть в той час, коли максимально завантажений роботою. Дякуємо та сподіваємось, що ніщо і ніхто не завадить й надалі тримати такий же рівень.”
“Швидко принесли наше замовлення. Атмосфера справжнього італійського ресторанчику та дуже смачна традиційна кухня. Перець Роміро - вау!!!!”
“Продукти якісні , видно що хазяйка дбає про репутацію закладу і закупає хороші продукти . Знаю , що рецептура піци її власна розробка , дуже приємна у спілкуванні людина . Дівчата які там працюють охайні , привітні , швидкі, ввічливі , що неймовірно тішить. Вчора ввечері їхали голодні додому з дитиною , а на готувати сил не було. Замовили по телефону нашу улюблену "Фірмову" велику , і через 15 хвилин гаряча ( мало руки не обпекли)і ароматна піца була в нас на столі. Кур'єр - ввічливий , красень . Рекомендую.”
“Просто бомба класні ціни гарне місце”
“Замовляв піцу, не знав, що піца може бути на стільки смачною стравою. Загалом дуже рекомендую”
“Чудове місце для сімейного відпочинку. Неподалік є квест кімната, поки чекаєте дітей маєте можливість відпочити. У закладі присутня аніматор яка відволікає вашіх дітей від гаджетів і вчить корисним навичкам, орігамі, пекти смачне печиво яким ваші діти будут вас пригощати. Що до інтерєру то зроблено зі смаком, високі стелі, зістарені меблі усе виконано в одному органічному стилі. Кухня як зазвичай в Одесі смачна.”
“Доброго вечора. Замовила піцу залишилась приємно вражена , піца вишукано виглядала і дуже смачна. Дякую велике.”
“П'ять зірок за відмінний персонал, чистоту та смачну піцу. Суші не подобаються, десерти теж. Ціна алкоголю та коктейлів як для піцерії біля будинку завищена. Інтер'єрчик хоч і затишний, але втомлений.”
“Святкували День народження всім все сподобалось величезне дякую персоналу. Щодо меню теж все добре, окрема подяка кондитеру дуже гарний і смачний торт. Рекомендую проводити свята саме в Каліпсо”
“Замовляли піцу з Куркою та Грибами. Піца приїхала до нас гарячою та дуже смачною. Дуже багато начинки.”
“Дуже уважно ставляться до кожного клієнта. А блюда смачні і швидко готуються. Шеф- профі!”
“Доброго дня, подяка співробітникам за чудово проведений вечір. Святкувала свій день народження в перше за останні 9 років. Дякую за обслуговування, консультацію, що до вибору меню, смачну їжу і особливо за теплу атмосферу. Бажаю вам процвітання в Новому році.”