Огляд каталогу
- 563 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 563 результатів
Перегляньте свято в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 563 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 187,877 відгуків та оцінок.
“Як турист у Одесі, скажу — сподобалось все: ціни, смак, обслуговання, оздоблення. Тільки трохи повоював з автоматичною кришкою смітничка в туалеті бо як їй не махав чи що з нею робити — кришка не хотіла відкриватись. Хотілося б такий бар у Києві мати.”
“Чудовій компот і «компот». Бутерброд з оселедцем - невмируща класика. Тепер щоразу з вокзалу одразу сюди”
“Хороший пляж,білий пісок,широка берегова смуга,багато майданчиків для спортивних ігор.Поряд кафе,можна купити лимона,пиво,каву,а також щось перекусити.”
“Як чудово, що в нашому районі є місце, де і подихати свіжим повітрям можна, і око порадувати чарівними краєвидами.”
“Шановні гості двору! За бажання ви можете побачити "Таємний двір", дочекавшись когось із мешканців, який пропустить вас усередину. Якщо в проході відмовить - поставтеся з розумінням, тому що територія будинку - це все ж таки приватна власність. Довгий час доступ до унікального двору був відкритий для всіх бажаючих, але все ж таки терпіння мешканців не нескінченно. За день через двір проходило кілька десятків (!) туристичних груп та безліч гостей одинаків, після яких залишалися гори сміття. А також двір облюбували закладники та обрали курилкою діти із сусідніх школи та ПТУ. Особисто Вам було б приємно таке у вас вдома? А такий ще момент: ви можете уявити яке чудове відлуння у цьому дворі-колодязі? А тепер уявіть, що з раннього ранку до пізнього вечора у дворі галдять десятки людей, а ввечері їх змінює маргінальна молодь з усього району, бо, нагадую, це був єдиний відкритий двір на кілька кварталів! Під п'яні вигуки дуже добре спати. Тому за закритий доступ всередину унікального зразка архітектури кожен може подякувати своїм не дуже культурним співгромадянам та гостям міста. Зовні будинок також красивий і доступний, паркан і ремонтні роботи ведуться біля сусіднього будинку.”
“Дуже смачна їжа, приємні офіціанти, в кафе чисто та затишно.”
“Дуже подобается ! Продавці Аліна, Абдель, Станіслав дуже круті! Дякую вам за приємне обслуговування ! ❤️”
“Завжди доброзичливі співробітники, жодного непорозуміння ніколи не було. Поскаржитися нема на що. Дякую)”
“Дуже задоволена. Професійно обслужили. Лікар перевірила зір, все пояснила. Надала рекомендації. Дівчата підібрали лінзи. Оправи вибір розкішний. Я дуже рада що потрапила саме до Вас. Рекомендую всім.”
“Великі порції, смачно. Одна офіціантка. Не сподобалося як виясняли відносини з адміністратором, було чутно”
“Затишна кав'ярня! Смачна кава з приємним смаколиком з темного шоколаду. Дуже затишно! На другому поверсі, куди ведуть дерев'яні сходи, достатня кількість столиків, на першому поверсі теж є декілька маленьких стликів. Для дружньої зустрічі попити каву- ідеальне місце!”
“Смачна кава, привітний хлопець бариста♥️”
“Улюблений заклад в Одесі. Дуже приємно приїжаючи щороку з Києва бачити як це місце росте та змінюється. Сервіс завжди на висоті, та справді неймовірно смачно. Дуже якісні та завжди свіжі продукти. І справді великі не Київські порції. Чудова атмосфера зарахунок великої кількості визбераних елементів декору. Дякую офіціантці Анастасії за допомогу з вибором ролів та чудовий сервіс.”
“Дуже смачна та колоритна Бесарабська кухня.Особливо смачний Форшмак так Ікра з синеньких ,дуже пікантний смаковий букет .”
“Привітний персонал, гарна локація, смачні страви, сподобалась шакшука та сирники зі смачним соусом.”
“Замовляли борщ , хачапурі та салати все було смачно, рекомендую )”
“Повертаючись з пляжу Лагуна, натрапили на ресторан Дача - весь такий вінтажний, неймовірно креативний, зі смачною кухнею, привітним персоналом, інтерʼєр закладу ніби і простий, але водночас стильний. Тут дуже атмосферно, цікаво, душевно”
“Топовий бар Одеси, дуже зайшов Шикарна атмосфера, гарне обслуговування, топова музика) Дуже сподобався дизайн закладу. Фішка - супер смачні коктелі. Випив їх там не малу кількість, і всі просто вогонь, хлопці на барі дійсно знають, що роблять та знають гарно свою роботу в цілому:) Єдиний мінус - не так багато місця, а людей валом, це трошки тисне, так як заклад популярний і всі туди йдуть. Було відчуття тисняви трішки. В цілому - рекомендую!”
“Гарний садок. Є система відеоспостереження, закрита територія, охорона. Дитина із радістю йде до садочка щоранку”
“Я вперше побувала в Odessa Food Market і мені дуже сподобалося. Тут приємний інтер'єр, смачна та свіжа їжа, чудова і якісна кава, коктейлі та вино. Працівники - дуже чемні, все нам пояснювали, рекомендували та приготували смачну їжу і напої. Дякуємо! Ми обов'язково повернемося ще та будемо радити цей заклад друзям і знайомим.”
“Чудове місце з смачною кавою і млинцями. Дуже уважні офіціанти. Атмосфера на літньому майданчику шикарна. Единий мінус, що гості курять на літньому майданчику”
Детская парикмахерская Антошка — перукарня із спокійною атмосферою та зручним сервісом. Тут пропонують стрижки, укладки та базовий догляд за волоссям.
“Дуже яскраве містечко, компактне розташування є безліч атракціонів і для маленьких дітей і дорослих!!”
“Затишно, приємно. Ненав'язлива не гучна гарна музика, приємна відкрита веранда зі столиками. Смачні мідії і живе пиво. З побажань - меню треба б державною.”
“Шановна Адміністрація закладу, до Вас звертається мешканець прилеглого до вас будинку. У вас поки що не був жодного разу, бо не маю діточок... На фасаді ТРЦ у якому ви працюєте розташований величезний банер вашого закладу. Припускаю що його нічна підсвідка має несправність, а саме нестабільна робота освітлювальних приладів! Вони постійно блимають! Погоджусь, що якщо у нічний час це може викликати певний дискомфорт тільки в мене, то проблема виключно в мені. Але якщо ви можете повпливати на те, щоб дане обладнання пройшло технічну ревізію, буду вам дуже вдячним. Авансом 5 зірок з побажаннями усього найкращого! З повагою, Геннадій”
“Кава дуже смачна, якщо раз спробуєш вже відмовитися буде складно :) і приємно те що можна купити в пачках справжню Арабіку саме справжню!!! Дуже смачно рекомендую всім як точку, де можна попити смачну каву з домашньою випічкою і купити пачку кави”
“Нарешті знайшла шаурму, яка реально варта уваги! Соковите м’ясо, свіжі овочі, соус — просто топ. Хочеться повернутися ще раз!”
“Треба розуміти як ставитися до такої статі закладів. Так – це не ресторан вищої категорії, та й що ви від нього хочете з його цінами?! Але саме мак кафе якщо сісти у них, ця скляна перегородка багато що вирішує. Вона відокремлює вас від натовпу, що хаотично хитається, з підносами. Забігти сюди і випити кави, з'ївши непоганий пиріг та печиво, паралельно говорячи з товаришем чи подругою... Ось із цим завданням заклад справляється на всі 100 % Завжди чисто та охайно! На відміну від самого маку.”
“Взимку - затишна місцина випити пива. Влітку не був.”
“Гарний магазин, приємне обслуговування. Великий вибір спортивного одягу та взуття, як для кожного дня, так і для спорту. Обслуговування на найвищому рівні. Якість одягу на висоті, взуття бомба.”