Огляд каталогу
- 516 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 516 результатів
Перегляньте смак кави в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 516 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 116,496 відгуків та оцінок.
“Відмінна кава, найулюбленіша і найнижча за ціною по всій алейці!”
“Давно не пила такого смачного какао. Дякую за гостинність.”
“Шукали в Одесі справжній бургер. Таких смачних бургерів я не їв. Були всей родиною всі во строге . Однозначно рекомендую.”
“Маленька затишна кондитерська. Якісні мусові та звичайні класичні тістечка. Не дешево, але професійно і смачно. Можна посидіти в закладі або взяти тістечка з собою. Кава звичайна, не здивували. Втім це найкраща кондитерська України 2020 року! Респект, рекомендую!”
“Позитивна атмосфера , смачні сендвічі. Великий вибір напоїв та смаколиків як для до рослих так і для дітей. Також є дитячий майданчик .”
“дуже затишний заклад, смачна кава й шоколад”
“Смачний чай і дуже привітна бариста”
“В Одесі мало місць із кухнею такого рівня. Це просто супер!”
“Були родиною в цьому ресторані, дуже сподобалося. Їжа, подача, вогняне шоу, десерти. Окрема вдячність Тімуру за увагу і сервіс.”
“Чудова шурпа, прекрасний плов, відмінне обслуговування ! ))”
“Нещодавно відвідували цей заклад. Місце спокійне, незважаючи на наявність близько проїжджої частини. Є майданчик на вулиці, який закритий від негоди і зовнішніх факторів. Вразила смачна і різноманітна їжа, а ще приємно вразили ціни, досить демократичні. Класні блюда на мангалі.”
“Обирав заклад, де є сніданки. Не помилився: сніданок був дуже смачним! Імбірний капітаном також. Заклад не виділяється якимось незвичним інтер'єром, проте персонал дуже привітний. Зайду ще раз, коли буду в Одесі.”
“Дуже дуже смачна кава і круасани! ☕”
“Раф великий і смачний, і атмосфера сподобалася :)”
“Дуже гарний сервіс, привітний персонал, ввічливі, уважні до клієнта. Менеджер Анастасія - є зіркою закладу. Компетентна, ввічлива, пропонує новинки в асортименті так, що ще й не спробував, а вже хочеться скуштувати. Респект закладу, а особливо працівникам!!!!!!”
“чоловік не одноразово брав сніданок у постіль саме тут) начинки багато, їла б і їла тільки бейгли, особливо з хамоном, сиром та грушею! кава теж дуже смачна. єдине, хлопці які там працюють завжди втомлені і не дуже привітні, але їх можна зрозуміти)”
“Приємне і атмосферне місце, повне цікавих деталей, малюнки на стіні можна довго розглядати. Малюнок обличчя на протилежний стіні сподобався окремо. Є навіть Iron Man : ) Тут вперше побачила раф з перцем і вишнею. Десерти також смачні, зокрема, брауні.”
“Кава - 5/5. На смак - така, як має бути. Дизайн - 5/5. Дуже інстаграмний. Неможливо вийти з кав'ярні, не зробивши хоч одне фото. Десерти - 6/5. Куштувала Моркв'яний та Амелі. Свіжі, в міру солодкі. Рекомендую! П.С. Бариста була чомусь сумна. Сподіваюся, не через низьку ЗП)”
“Повністю відповідає своєй назві. Затишне кафе з приємною атмосферою, привітним персоналом. Чистенько та світленько. Щодо меню: бомбезні пончики на різні смаки з майстеною подачею. Не знаю, на скільки можуть бути корисними пончики, але тут вони дуже пончики. Діти та дружина'в захваті.”
“Одна з найулюбленіших кав'ярень у місті. Шалено смачна кава від слова "чудова" Великий вибір сиропів, свіжа випічка, а атмосфера... дуже лампово, затишно і прямо не хочеться йти.”
“Хочу висловити величезну подяку команді! Персонал у цьому місці просто приголомшливий. З перших хвилин почуваєшся бажаним гостем: привітні обличчя, щирі посмішки та готовність допомогти у будь-якій ситуації. Дуже приємно, коли тебе не просто обслуговують, а справді дбають про комфорт і намагаються створити приємну атмосферу. Видно, що хлопці знають свою справу та вкладають душу в те, що роблять. Дякую вам за таке тепле ставлення та за те, що робите кожне відвідування особливим! З радістю повернуся до вас знову.”
“Смачна кава та смаколики. Всередині приємно. Можна посидіти на вулиці та насолодитися раночком та кавусею. Дякую ❤️”
“З подругою відвідали заклад і були приємно вражені. Замовили гарячу сковорідку з мідіями та салат з морепродуктів, це було дуже смачно. Порції великі. Фірмовий чай - насичена насолода. Затишна атмосфера, музика, ввічливе обслуговування, смачна кухня, дуже швидке приготування, практично без очікування .. все це залишило приємний присмак та бажання повернутися у майбутньому. Рекомендую!!!”
“Замовляли декілька страв. Рулька з тушкованою капустою була дуже смачна, грибний суп пюре в м'якому хлібі дуже насичений та дуже смачний. Кисіль кайфовий. Інтер'єр вражаючий та не забутній. Обслуговування гідне зірки Мішлен. Дуже рекомендуємо відвідати цей заклад.”
“Пишу свіжий огляд. Були 03.05.2024 року. Напишу зразу якби не обслуговування то оцінка без сумніву 5+ з 5, а так 4/5. Ми були на пропозиції вечері за 799 грн. з безлімітним вином. 1. Атмосфера прекрасна. Дуже затишний ресторан в чудовій локації з цікавим інтерʼєром. 2. Їжа просто супер. Все було смачно. Замовляли паштет, карпачо з телятини, салати цезар і з індичкою сувід, дорадо на грилі та стейк зі свинини. Порції великі і саме головне дуже якісно і смачно ! Шеф повару і персоналу кухні дуже Дякую! Ви супер) 3. Щодо обслуговування. Для кращого розуміння постараюсь описати коротко - відчуваєш себе не комфортно. Обслуговувала жінка за 40, з якимось призрінням! Ні смачного не побажати, келихи вина виносились з якимось відчуттям що ми щось повинні цій жінці! Не підходила спеціально бо бачила що щось необхідно! В загальному відчуття що ти винен щось їй! Коли виходили ні допобачення ні чого( В загальному заклад хороший, їжа супер, інтерʼєр клас і локація зручна ) прийшов би ще із задоволенням і не тільки на таку вечерю, але з іншим обслуговуванням! Хотілось залишити чайових по максимуму але відбило все бажання( Інколи в дуже посередніх закладах достойне обслуговування, але в такому класному на жаль тут його немає….”
“Дуже атмосферний заклад. Смачна кухня. Гарний сервіс. Рекомендую))”
“Лайк топ респект. Маст візіт в Одесі. Хотілося б бачити таке місце в Києві також. Смачна та цікава їжа, що аж важко вибрати. Тому завжди тут обʼїдаїмося , шо капець))) я майже нічого не встигла сфоткати, але рис з ростбіфом такий смачний. Мʼясо просто феноменальне! Баклажан зі стружкою тунця - так цікаво. Навіть трішки солодкуватості в страві присутнє, сподобався! гарні лимонади. Алкоголь не куштували. Дуже красиво зроблений інтерʼєр - окремо варто згадати цю інсталяцію на стіні у вбиральні)) Сервіс приємний та ненавʼязливий, хоча ми й сиділи одні в залі за сніданком )”
“Цей ресторан справив дуже приємне враження. Усі страви дуже смачні, обслуговування дуже добре. Також сподобався інтер'єр. Власник закладу власно вітав усіх гостей. Але десерт мені здався занадто солодким.”
“Відвідувала цей заклад ще у 2021 році, все дуже сподобалось, тому повернулась в нього зараз. Взяла пасту з морепродуктами та салат з лососем, неймовірно смачно. Красива подача страв. Заклад в приємному парку з чудовою літньою терасою та атмосферною музикою. Персонал супер-приємний!”
“Заклад в центрі міста, велика територія відпочинку, зали всередині, літня площадка величезна. Страви на різні смаки, сніданки чудові, порції великі. Смачні страви швидко готують, кава чудова!! Величезний асортимент дисертів.”