Огляд каталогу
- 516 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 516 результатів
Перегляньте смак кави в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 516 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 116,496 відгуків та оцінок.
“Дуже смачне велике лате і банановий мілкшейк) Рекомендую)”
“Приємний заклад. Тут можна випити смачно кави та добре провести час с друзями”
“Дуже смачна піца, стабільно замовляємо! Завжди гаряча, смачна і свіжа! Одна з найкращих піцерій в Одесі! Раджу”
“Як завжди неперевершено! Як грузинська, італійська так й азіатська кухня! Обожнюю цей заклад. І доставку й в середі, завжди смачно!”
Ohlala coffee & wine — це затишний міський заклад в Одесі, у Приморському районі на вул. Генуезька, поруч із районом Аркадія. Тут поєднали формат кав’ярні та винного бару, щоб однаково комфортно було зайти на ранкову каву або на вечірній келих вина.
“Чудове місце!!! Смачна кава, величезний вибір спецій, чаїв, кави, корисних смаколиків. Хороші ціни.”
“Це просто неймовірний заклад Дуже смачно, ціни помірні, дуже швидке обслуговування і привітні офіціанти Особливо хочу відмітити офіціанта Сашу, він найкращий) Все чітко, зрозуміло, ненавʼязливо і з усмішкою Страви смачні , дуже великі порції, брали потім все по 1 порції на двох)) Загалом дуже і дуже рекомендую заклад”
“Молдавська та українська домашня кухня. Ціни помірні. Рекомендую.”
“Це мій найулюбленіший макдональдс, хожу дуже часто, персонал завжди привітний та столи чисті. Замовлення завжди виконують точно і чекати довго не заставлять”
“Все влаштовує, добрий сервіс обслуговування.”
“Кава смачна, сосиска з сиром мій фаворит) Брали капучино і хот дог 52 гривні, доступно напевно кожному.”
“Мабуть, найсмачніші суші, які ми куштували!) Хлопці не економлять на начинці, все свіже, ціна осудна. Робили 25 хв.(самовивіз). Єдине, коли зайшли до закладу, спочатку довго не наважувалися замовляти "тут" (не вразила обстановка), але "одяг" виявився оманливим. ))”
“Суперрр! Піца незрівнянна. Персонал ввічливий, позитивний. Дякую Вам!”
“Симпатично, самообслуговування, хороший вибір чаїв та кави. Є де посидіти.”
“Заклад хороший, всі касири дуже привітні, випічка дуже смачна. Все дуже сподобалося. Заходила сьогодні до вас, отримала гарний настрій та позитив на весь день)))”
“Приїжджаючи до Одеси, іноді зупиняюсь в апартаментах тут. Комфортно мені подобається. Ліфт на підземний паркінг - дуже зручна штука для таких лінивців, як я :)”
“Дуже смачна шаурма, мій фаворит Шаурма зі свининою «Асорті». Приємний персонал та приємні ціни. Рекомендую.”
“Найкращі торти та тістечка у місті!”
“Смачно готують каву. Дуже сподобалось.”
“Найприкріше в роботі з різними сервісами ремонту, коли тобі вигадують поломки, яких насправді немає, і б'ють із тебе гроші як з останнього лоха. У цей сервіс я приніс блендер, який у результаті виявився цілим. Діти перевірили, знайшли в чому була загвоздка, і повернули блендер, не взявши з мене ні копійки.”
“Дуже смачні роли! Завжди свіжі, розмір хороший, в порівняні з іншими суші-барами. Швидко роблять. Іноді проблеми з доставкою (доставляли пошкодженими), тому краще забирати самим. А головне ціна — топ!”
“Вечеряли з друзями, все дуже класно Атмосфера приємна, їжа надзвичайно смачна Обслуговування швидке та комфортне Будемо приходити ще”
“Сам ресторан у вигляді корабля, виглядає дуже цікаво. Їжа за підвищеним прайсом, але дуже смачно і цікава подача.”
“За: Привітний персонал, дійсно затишний ресторан, гарна стилістика, зручне місце розташування. Проти: Дуже висока цінова планка”
“Надзвичайно затишне місце з приємною атмосферою. Страви смачні, подача оригінальна, а персонал ввічливий та уважний. Обов’язково повернуся ще! ⭐⭐⭐⭐⭐”
“Дуже сподобався пляж, пісок чистий без ракушок, є шезлонги та зручні ліжка, в меню дуже смачна їжа, обслуговування хороше, все швидко та смачно!”
“Дуже приємний заклад. Їжа якісна, смачна. Страви куштували в закладі, а також з доставкою. Усе супер! До речі, доставка швидка )”
“Дуже смачна кава. Мережа цих кав'ярень тримає марку. Працюють цілодобово.”