Огляд каталогу
- 516 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 516 результатів
Перегляньте смак кави в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 516 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 116,496 відгуків та оцінок.
“Місце, куди хочеться повертатися! Ця кав’ярня — справжній скарб для тих, хто любить смачну випічку, ароматну каву та затишну атмосферу. Круасани тут просто ідеальні: хрумкі зовні, ніжні всередині, з ідеально збалансованою начинкою. Кава — бездоганна, з насиченим смаком і приємною гірчинкою. А десерти… Це не просто солодощі, а витвори мистецтва, які дарують справжню насолоду! Окремий респект персоналу — привітні, уважні, щиро зацікавлені в тому, щоб ваш візит був незабутнім. Атмосфера в закладі така тепла та стильна, що тут хочеться проводити години: за книгою, розмовами з друзями чи просто спостерігаючи за містом через вікно. Якщо шукаєте ідеальне місце для сніданку, кава-брейку або приємного вечора — вам сюди. Рекомендую на всі 100%!”
“Продавец-консультант Даша просто супер! Чарівна і уважна ! Вдала покупка і люксовий сервіс! Раджу!!!”
“Нашій родині тут дуже подобається. Красивий ресторан з шикарною панарамою на все місто. Страви смачні, подача швидка, ціни на будь який бюджет. Стіл ні коли не замовляємо, в порядку живої черги дуже швидко вам знаходять місце. Ще дуже классно що є дитяча кімната.”
“Гарний дизайн в залах. Для дітей є 5-ти поверховий лабіринт в приміщенні. Діти в захваті від нього, майте на увазі він платний. Гарне місце для дитячого свята!”
“Смачно, великий вибір страв, окремий респект офіціантам за володіння українською мовою ❤️❤️❤️❤️”
“Атмосферно, десерти смачні, на трьох з чайником чаю, 3 шматочками торту та 1 кавою вийшло 500 грн”
“Дуже гарне місце брали піццу дуже смачна”
“Дуже смачна домашня кухня. Ціни приємні, порції великі. Всім раджу!)”
“Дуже привітний та кваліфікований персонал ! Все дуже смачно! Раджу спробувати усі страви!”
“Дуже смачна кава і приємна атмосфера.”
“Дуже гарне обслуговування, смачна кава, і гарні дівчата, дякую !”
“Хороший смачну каву Дуже мила бариста”
“Ходжу тільки з однієї причини – Кіш із лососем та фетою. Смачний, завжди свіжий. Краще приходити за ним до 12. До 3-х майже завжди розбирають. Кава на 3. Інтер'єр на 3, але випічка на 5. Тому твердо рекомендую лише через останній пункт. Приваблює сусідство зі здобушкою (або це одна контора, я так і не зрозуміла) тим, що можна і каву з десертом випити і додому захопити хліб та печиво)”
“Скільки б не робив замовлень, завжди залишався задоволений. На великий натовп людей не потрапляв, завжди отримував замовлення на протязі 10-15 хвилин. Єдине на що звернув увагу, смак самої шаурми іноді відрізняється, в залежності від того, хто готував, але не критично. Чи не в гіршу сторону за якістю і це вже добре. А смаки у всіх уже свої”
“Дуже смачна кухня. Рекомендую їх уху особливу. Бімба! Також непогані деруни. Ще дуже класний персонал. Ненав'язуються, але завжди напоготові. Так от. Якщо в в Одесі, і вам треба десь перекусити і перетусити до поїзда дуже рекомендую. 10 хвилин неспішно пішки від вокзалу. ПС. Мені ніхто за цей текст ні копійки не заплатив. Що побачив, про те й співаю. Перед цим разом був тут рік назад Якість не змінилася”
“Це одне з турецьких місць, яке я відкрив випадково. І я радий, що відкрив це. Їхні десерти, мабуть, найкращі турецькі десерти, які я їв за українськими мірками. Фісташкова пахлава смачна свіжа, але іноді десерти можуть бути не дуже свіжими. Є багато видів десертів, що належать до турецької культури. Турецькі цукерки, м'якоть фруктів і різноманітні турецькі солодощі доступні. Працівник ввічливо ставиться до клієнта. Загалом десерти та обслуговування хороші. Якщо ви думаєте поласувати пахлавою, це місце, яке ви обов'язково повинні відвідати.”
“Дуже все сподобалось, дівчатка привітні, кава смачна, я задоволена)”
“Завжди дуже смачні свіжі тортики. Купуємо в цьому магазині давно, завжди гарантована свіжість та якість продукції. Дякую!”
“Бармен Євген і офіціантка Маргарита просто супер. Бармен узагалі щось неймовірне, запамʼятовує, швидкий, комунікабельний, професійний і по цьому дуже дуже любʼязний. Дорогого вартує❤️ Дітрих теж супер, я попросила перейти на українську і він любʼязно це зробив) Ви супер, більше української, благаю, я живу тут і мені важливо якою мовою говорять адміни і офіціанти. //на фото тюльпани, мої улюблені квіти, хотіла понюхати, але трошки втомлена і попросила Євгена їх принести понюхати, лишив щоб стояли біля мене”
“Ми намагалися знайти гарне місце, де можна поїсти в центрі Одеси о першій ночі. Це було одне з небагатьох відкритих місць, і ми вирішили спробувати. Їжа була якісною та обслуговування також. Зверніть увагу, що було майже 2 години після півночі. Гарна робота!”
“Неймовірний заклад! Їжа готується "з під ножа", є можливість зробити замовлення за телефоном. Дуже багато подорожував країною та бував у різних закладах але такого смачного стейку з ошийку ще не куштував. Це самий великий та смачний стейк з ошийку який я коли нибудь бачив. Дуже смачно!”
“Великий вибір, різноманіття тортів і тістечок. Горіховий пиріг був смачний, капсульна кава - цікава. Є побажання для менеджерів та кухарів - горіхи слід ретельно перевіряти вручну перед додаванням у випічку. Постачальник пропускає шматочки шкаралупи, це типово, тому кафе має власноруч перебирати грецькі горіхи зокрема. Але повторю, випічеа смачна, принесуть-віднесуть, зручна локація.”
“Йшли на День народження, купили там тортик. Просто шикарний, аж іменинника затьмарив. Рекомендую❤️”
“Хочу подякувати за подароване свято - Дня народження. Організація, страви, обслуговування, кондиціонована зала в таку спеку, жива музика - все на 5 балів! Окреме дякую адміністратору Афіні! Обов'язково будемо до вас повертатися! Рекомендую!”
“Чудовий ресторан з вишуканими стравами в затишному місці. Якщо вам до смаку морепродукти, завітайте - не пошкодуєте. Обслуговування на найвищому рівні”
“у Ванілі дуже смачні смаколики! мій фаворит чай манго/маракуйя ! а взагалі смачне все. рекомендую)”
“Дівчинка з татушкою на шиї така мила і привітна,все так смачно і не дорого,дякую за сервіс!”
“Найкращий заклад в Одесі! Атмосфера та їжа неперевершені! Заслуговують на позачергову зірку Мішлен!”