Огляд каталогу
- 608 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 608 результатів
Перегляньте сніда в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 608 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 195,876 відгуків та оцінок.
“прекрасне місце, дуже гарний бариста, все було дуже смачно, чудова кава, видно що працюють професіонали, Валерія дуже ввічлива і приємна дівчинка, приходитиму тепер сюди частіше”
“Заїхали 22 липня на 4 ночі. Залишилися задоволені відпочинком. Мінусів не було. Розташування краще, з того де ми бували. А нам є із чим порівнювати. Затишні номери. Нас зустріла привітна дівчина на ресепшені Олена. Швидко заселила, все пояснила. У номері все необхідне - фен, капці, мікрохвильова піч, холодильник, кондиціонер, бойлер. Якщо додатково потрібні миючі, сказала звернутися до неї вона додасть все необхідне. Чистий номер. Дякую за відпочинок.”
“Дякуємо за смачну шавуху з сиром та беконом, ще таку не коштувала. Дуже сподобалось, зайдемо ще)”
“Дуже задоволені проживання тут! У номері ідеальна чистота та пахне свіжістю. Відмінний ремонт, величезне м'яке ліжко, на кухні та в туалеті є все необхідне приладдя. Розташування зручне, прямо у центрі міста. Ціна порадувала. З нами спілкувалися дуже чемно і завжди з усмішкою. Дякую за такий теплий прийом! Обов'язково повернемося сюди ще й рекомендуватимемо всім друзям!”
“Відпочили в вересні 2024 - тепла погода була настільки, що ми тричі подовжували термін перебування. Але не лише через погоду! Хазяйка Галина настільки приємна, людяна, а місце - мене захопило, знов хочу сюди! Вранці буквально за кутом вулиці - спуск до пляжу і лавочка, де зранку я пила каву і дивилась на море. Пляж бещкоштовний - а це важливо! І поиродній. На пляжі постройки курятнички, перебудовані під номери, але вони навіть додають колориту якоїсь рибацької деревушки… дорога на пляж - мальовничі деревяні сходи, зовсім неважко - мої батьки 70+ років спокійно ходили, на поворотах є лавочки перепочити, якщо треба людям похилого віку. Ще хочу сказати, що готель знаходиться на територї досить благополучного котеджного містечку, тож навіть прогуляттся і перебувати там приємно для очей. Сподіваюсь цього року знов приїхати до Галини!”
“Неймовірно смачно! Так тримати! А кава - Просто немає слів! Кожного разу в захваті! А ваші "ШУ" треба приймати тричі на день по три штучки різного смаку - від стресу та дурних думок )).А ще дуже важливо , що якість завжди однаково відмінна! Персоналу окрема подяка за сервіс! Дякую вам за таку любов до своєї справи та до відвідувачів! Всім рекомендую! Must have, Must eat!))”
“Смачна кава. І, що важливо, гарячий. В міру міцний, в міру гіркуватий. Брала різний, кожен добрий по-своєму. Особливо смачний виходить у бариста-дівчини, імені не знаю, на жаль. Гарні ціни. Можна посидіти всередині та зовні, можна брати каву із собою.”
“Відмінна кава, найулюбленіша і найнижча за ціною по всій алейці!”
“Дуже приємні працівники, а те, що вони готують, просто шедевр. Дуже ситні і смачні страви.”
“Давно не пила такого смачного какао. Дякую за гостинність.”
“Чудове місце, щоб випити смачну каву. Смачна та свіжа випічка, тепла атмосфера.”
“дуже затишний заклад, смачна кава й шоколад”
“Гарний місце для відпочинку !!! Смачно, чисто і утно. Відмінне місце перепочити”
“Затишно, спокійно, привітний персонал. Підчас повітряної тривоги можна піти в укриття при готелі (в мене був 4-й поверх)”
“Неймовірно затишний готель, який залишив тільки найкращі враження! Персонал дуже уважний і щирий — привітали з днем народження, зробивши чарівний сюрприз у номері з десертом та вином. Це було надзвичайно приємно і дуже зворушливо ❤️ Готель розташований у красивій історичній будівлі з власною атмосферою та історією, що відчувається в кожній деталі. Окреме задоволення — спа, басейн і спортзал, можливість пограти у сквош. Неймовірно приємний досвід”
“Відмінне, спокійне місце на любителя, до моря на найближчий пляж йти 1.5 км (маршрут перекріпив) в номерах чисто, ремонт номерів хороший, продуктами краще закупитися заздалегідь у великому супермаркеті, на районі тільки дві дрібні крамниці, немає терміналу, зручно паркувати машину, закрита територія, загальна. Навколо зелень і не шумно.”
“Чудовий отель, із затишною, спокійною атмосферою. Прекрасний персонал, який орієнтований на клієнта. Отель має гарне розташування, до моря 6 хв. Все сподобалося, будемо рекомендувати близьким та друзям. Дякуємо і бажаємо надалі тримати таку високу марку.”
“Святкували 22.11.25 день народження донечки, залишились дуже задоволені святом. Дякуємо закладу, а особливо адміністратору Артуру, дуже приємне та ввічливе спілкування при бронюванні дати та залу, все детально розповідав, допомагав з меню. Дуже приємно, що є такі люди, які віддаються своїй роботі на всі 100%! Їжа свіжа та смачна, доглянутий зал (були в середньому), поставити свою фото зону - без проблем. Свято вийшло таким, як я собі уявляла, дякую вам, буде приємна памʼять на все життя!”
“Були родиною в цьому ресторані, дуже сподобалося. Їжа, подача, вогняне шоу, десерти. Окрема вдячність Тімуру за увагу і сервіс.”
“Нещодавно відвідували цей заклад. Місце спокійне, незважаючи на наявність близько проїжджої частини. Є майданчик на вулиці, який закритий від негоди і зовнішніх факторів. Вразила смачна і різноманітна їжа, а ще приємно вразили ціни, досить демократичні. Класні блюда на мангалі.”
“Цікаве місце з неймовірно смачною кухнею. Чудове обслуговування та атмосфера. Форшмак вау і вареники з маком. Рекомендуємо!”
“Дякую за найкращі спогади у рідному місті. Вже декілька років як переїхала, а й досі пам'ятаю, як прощалася з господарем цього чудового закладу. Завжди смачна їжа з нормальними цінами, завжди ходила туда з друзями перед тим як заскочити в музей чи в Зелений. Як буду в Одесі, обов'язково зайду і всім бажаю!”
“Дуже хороший буфет зі шведським столом. Дуже великий вибір страв і все смачне і свіже. Є мікрохвильовки щоб можна було підігріти їжу. Персонал дуже привітний. Ціни помірні. Заклад дуже хороший”
“Молодий зростаючий ресторан. D-6 приємне місце: одеський колорит, найсмачніший шашлик та уважний персонал! Приходьте на Чорне море СЮДИ!”
“Хороша столова. За не всі гроші смачно нагодують. Співвідношення ціна/якість прям хороше. Дуже сподобався свинячий язичок. Обслуговування швидке та привітне.”
“Я в цьому місці зараз і все дуже смачно рекомендую цей ресторан в одессі, (тим хто любить Японську кухню)”
“Замовляли смузі антидепресант. Саме найменування говорить за себе. Ввічливий персонал та затишна атмосфера. З мінусів - мало місця. Великим компаніям там не розміститися, а ось сходити зі своєю половинкою саме те, що потрібно)))”
“Дуже смачні еклери із справжнім заварним кремом. І дуже недорого)”
“Бариста Софія дуже приваблива, усміхнена і майстер своєї справи! Коли її зміна завжди приходжу вранці за філіжанкою капучино! Бажаю їй удачі та процвітання!”
“Морозиво філадельфія з інжиром - це дуже прикольно:) треба повернутися спробувати ще:)”