Огляд каталогу
- 608 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 608 результатів
Перегляньте сніда в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 608 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 195,876 відгуків та оцінок.
“У вас дуже самачна випічка просто надзвичайно смачна)”
“Відпочивали родиною з дитиною, готель знаходиться в центрі міста, але доволі зручно можна доїхати до пляжу Ланжерон, або Отрада та пішки дійти до Дерибасівської вечором, є стоянка для авто.Готель дуже охайний, в номерах дуже чисто, прибирання кожен день і прибирання гарне. Сніданки на терасі з видом на місто це дуже прикольно, все смачно і всього хватає у будь який час сніданку. Готель залишив виключно позитивні емоції, дуже доглянуто і охайно.”
“Дуже зручна локація в самому центрі, номер був чистий і світлий, персонал дуже привітний, залишилися задоволені відпочинком)”
“Зручне місцерозташування-в центрі. Прибирали в номері кожен день. В номері дуже тепло(в січні). Рушники (підгулявші вже), капці, гель для душу /шампунь, фен в номері були. Вікна виходили на вулицю і чутно було як їздять машини, хто чутко спить майте на увазі. Фото зроблені вже перед виїздом з готелю.”
“Суперова локація, близько і до моря (до моря і назад довозять) і до центру, але це тихе і спокійне місце. Номера невеликі, але чисті і затишні, все необхідне в номері є. Персонал- наче велика родина, привітні, видно, що люблять свою справу і місце де працюють. Завтраки- є все і трохи більше: 5+!”
“Невеличке кафе у "велосипедній" тематиці. Смачна кава, смачні сніданки, постійно є люди. Крок-мадам просто богічний був!”
“завжди привітні бариста і смачно:)”
“Чудова кухня. Приємне обслуговування.”
“Дуже смачні круасани на будь-якій смак, але через популярність місця іноді треба зачекати; але готують швидко ❤️”
“Класний заклад, обслуговування на висоті, випічка дуже смачна! Також замовляв у них торти на весілля.”
“Все було смачно. Інтерпретація рамена була незвичною, але смачною. Вітело тонато смачний, але сама парція не дуже велика, більше хлібу, ніж вітело тонато. Мель відмінний. Заклад рекомендую”
“Нарешті на Таїрова є де купити і попити нормальну каву! Відмінне розташування, простора зала, зручно ходити і вибирати. Так і хочеться все скупити! Продавці приємні, в міру нав'язливі, уважні. Рекомендую!”
“Святкували 05.04.2025 ювілей моєї мами. Компанія в нас була невелика та різного віку. Проте музика була хорошою. Сподобалась гра на саксофоні. Шоу дівчат було дуже цікавим. Окрема подяка адміністратору. Гарно підібрала меню та місце. Кухня смачна. Порції дійсно великі. Офіціантки теж свою роботу на відмінно виконували. Так що якщо Вам потрібно місце для святкування, то вам сюди.”
“Вечеряла нещодавно у цьому закладі з чоловіком, такого шашлику, реально з домашнього м'яса, давно не їли. І це не тільки шашлик, а й дуже смачний лаваш з сулугуні, салат, картопля і т.д. Дякую вам величезне, і процвітання!”
“The best hotel! Прекрасний персонал, зручне місце. Завжди раді відвідувачам!”
“Пішли до цього закладу через те, що купили знижку на супердіалі. Виявилося дуже СМАЧНЕ та бюджетне кафе. Порції досить великі. Деякі – просто величезні. Офіціантка - кмітлива, мила і приємна дівчинка. З нами була маленька дівчинка, вона засмутилася (через те, що їй не дозволили піти в машину до мами) і заплакала, після цього їй і другій дитині перепали подарунки. Дрібниця, але ДУЖЕ приємно. Якщо Ви хочете вигуляти вечірню сукню та гламурну обстановку, то Вам не сюди (заклад невеликий і більше відповідає категорії – придорожнє кафе). Але якщо Ви просто хочете посидіти з друзями та провести гарний час, то Вам однозначно СЮДИ! На території є батут та гойдалка з маркізою. Діткам все сподобалося. ДЯКУЮ, було смачно та приємно.”
“Смачна корисна їжа. Вже втретє тут. Сьогодні замовила гречана собі і була в захваті. Гарний затишний заклад.”
Baron Mystique Bar – це атмосферний заклад, розташований у центрі Одеси. Він вирізняється гарним сучасним інтер'єром та високим рівнем обслуговування. Команда офіціантів працює надзвичайно ввічливо, приємно та компетентно. Заклад пропонує чудову кухню з цікавою подачею страв.
“Прекрасний готель, гарні та дбайливі господарі, до моря 10хв пішки. Мені все сподобалось, дякую!”
“Гарне місце. Готель сподобався, в номері є все для комфортного проживання. Приємний персонал. Пляж не далеко, в двух хвилинах. На пляжі пісок з галькою, заходить в море трошки незручно і за камінців. Їсти можна замовити в їдальні поруч, готовлять в принципі все смачно. Поруч є декілька малих магазинів з усім необхідним но з трохи завищеними цінами. До великих супермаркетах (АТБ і Таврія В) треба йти хвилин 30, ціни там як в Києві. Це дуже гарне місце для відпочинку сім'єю.”
“Чудове місце для відпочинку поряд пляж ,власники чудові ,номера просторні і зручні, рекомендую!!!”
Pizza Celentano — це заклад з сучасним інтер'єром та привітним персоналом. Тут пропонують смачні та недорогі сніданки, що є великим плюсом для Трускавця.
“Відпочивали в Курортному. Обідати ходили в "Жемчужину". Страви сподобались, асортимент великий, ціни приємливі. Обслуговування чудове, дівчатка привітливі. Так, іноді приходилось трохи почекати, коли принесуть їжу, але воно того варте. Окремо слова подяки Марині. Вона просто Супер! Процвітання вашому кафе!”
“Повз це місце щодня приїжджають пару хороших кондитерів. Ще десяток домогосподарок, які знають, як робити карколомні дессерти. Десятка три чоловіки, які вміють відрізнити заварний крем, від "заварнухи" в еклерах. Ще стільки ж, хто знає відмінність еклера від профітролю. Людини дві, фанати класичних дессертів за строгою технологією. Пару сотень людей, які стежать за якістю та "здоровістю" їжі. Людина десять, що нізащо не проміняють на Різдво, ароматний і насичений штолен, на панетон, або калачик. Людини, напевно, чотири, хто не замовляють фраппе у нас, тому що не хочуть псувати пам'ять про це літнє щастя в Греції, або Італії. (Так-так, з натуральними, жирними вершками, які виколупують з пакета ложкою) Людина вісім, які залишаться без копійки на хліб, але наполеон, має бути тільки таким. Один тужливий по хрумкому зовні і тягнеться всередині справжньому бізе (причому за копійки). Ще один, хто знає, що в естерхазі верхи йде абрикосовий сироп. Як мінімум ТИЩА людей, хто любить пінку латте викрябувати зі стаканчика трубочкою. Людина п'ятдесят, які проти дріжджів у хлібі та не проти натурального виду бездрожжового хліба. Тисяч п'ять людей, які забули, що кекси можуть бути пишними без "білих порошків", а шоколад, виявляється, не горить, а тане на відкритому вогні. На непоказному літньому майданчику цього закладу, у чотири столики, як завжди, сидять два водії зерновозів і потягують зернову каву. Їм, як правило, байдужі всі ці тонкощі кондитерського мистецтва. Вони так само байдуже дивляться на людей, які їдуть з нізвідки в нікуди. Але саме вони, і ще сотні три-чотири випадкових клієнтів, просто щасливі, що є така кондитерська.”
“Коли був у 5-6 класі ввечері гуляв поруч, забігав попити, давали безкоштовно і часто тут обідав з друзями.”
“Відпочивали родиною у вересні-дякуємо персоналу за гостинність. Гарне місце розташування-поруч пляж з шезлонгами і парасольками,риночок з сувенірами,магазини. Ціни за номер адекватні. Наступного року, якщо все добре, то обов'язково приїдемо ще в "Наталі" Дякуємо!”
“Це дуже затишне місце з закритою територією. Гарне обслуговування, привітний персонал. Це був чудовий сімейний відпочинок. Катамаран, саб і вечері на вулиці на заході сонця. Лежаки біля котеджу, на пляжі, біля басейну. До речі басейн відкритий, видовий. Короче це треба бачити і відчути! Дякую колективу Причал 80 за створену атмосферу і гарний відпочинок!”
“Дуже гарний сервіс, їжа та атмосфера. Окрема вдячність адміністратору Андрію та всьому колективу. Ресторан дуже підходить для любителів дальнесхідної кухні. Щиро рекомендую відвідати ресторан.”
“Смачно, тільки жаль що на машині не підʼїдеш, квест з парковкою”
“Був дуже задоволений коли відкрили прямо під будинком філію відмінного перекусу, а як спробував шаурму з телятиною, так тільки її тепер і замовляю! Смачно, соковито, різні комбінації з начинкою для найвитонченішого шанувальника шаверми, тепер беру тільки тут”