Огляд каталогу
- 703 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 703 результатів
Перегляньте ужин в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 703 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 438,862 відгуків та оцінок.
“Затишний заклад у маленькому містечку, дуже смачна піца, схоже, що з печі, гарний сервіс. Якщо ввечорі сісти на веранді, то можно побачити неймовірний захід сонця. Нам все сподобалось!”
“Неймовірна шаурма і дуже приємні працівники , рекомендую!”
“Якщо ви вже давно хочете кудись сходити то я раджу завітати саме сюди! Затишна тераса, смачні коктейлі і неймовірне проведення часу вам забезпечено.”
“Дуже приємне і атмосферне місце з задовільними цінами. Окремо дякую офіціанту Юлії, сервіс на висоті❤️. Чебуреки дуже смачні, рекомендую прийти сюди, якщо знаходитесь в Одесі.”
“Дуже сподобалось. Ми навіть не очікували, що заклад настільки класний. Все дуже смачне, свіже. Порції великі. Обслуговування дуже приємне, турботливе. Сюди хочеться повертатися”
“Дякуємо великому адміністратору, яка була на зміні 29 січня! Я робила замовлення, одну позицію забули додати. Зателефонувала до ресторану, дуже швидко довезли позицію, що бракує, і додали комплімент від ресторану. Залишилося дуже приємне враження, замовлятимемо ще! Спасибі за оперативність!”
“Їжа відмінна та різноманітна.. Доступні мансаф та інші варіанти.”
“Смачна українська кухня, мідії на наш смак були дещо пересоленими. Гарний інтер‘єр та обслуговування.”
“Кухня позитивно вражає! Неймовірно смачно та не дорого. Кожного разу як до мене приїжджають друзі я їх привожу сюди поїсти. Всі хто смакував цю кухню у повному захваті! Усі хто пише, що тут не смачного - боти. І я не розумію для чого псувати рейтинг закладу. Хозяям величезна подяка та низький уклін.”
“Автентичне турецьке кафе. Дуже смачні Піде. Чим щось нагадує піцу, але набагато смачніше. Сачкавурма – мікс овочів та м'яса на сковороді дуже смачно! Рекомендую”
“Моя думка - Easy pizza найприємніший і найсмачніший заклад у парку ім.Горького. Напої на будь-який смак. Вибір їжі для будь-якого віку. Дуже смачно та зроблено з любов'ю. Привітний персонал. Раджу для сімейного відпочинку, для зустрічі з друзями, та й просто щоби випити чай або каву з величезним вибором і на будь-який смак.”
“Вчора була там вперше, з подругою. Ми шукати місце з суші та пивом. Знайшли по відгукам, майже 5зірок. Тепер я не розумію, чого майже. Цей заклад заслуговує на 10зірок. Бо таких смачних ролів ми не їли дуже давно, навіть виконали побажання не відрізати хвостики, ну така наша ьрадиція с подругою, навіть соєвий соус вразив приємним смаком. Сервіс ненав'язливий, обстановка камерна та затишна, температура комфортна, є де заряджати телефон,по залу декілька розеток. Але здивував комплімент від закладу. Ми святкували наші дні народження. Принесли десерт у подарунок, який вразив своїм смаком. Тому що в принципі я терпіти не можу бізе, а тут аж за секунди проковтнула і була в захваті. Чек 800грн з копійками. Рекомендую дуже.”
“Ми завітали сюди на вечерю в понеділок і вражені неперевершеним смаком страв і атмосферою! Я замовляла сезонний салат з руколою та ягодами в качину грудку з грушею та пюрем з батату. Це щось фантастичне! Нас вразило різноманіття винної карти- тут кожен задовільнить свій смак. А ще тут дуже красиво, комфортно, затишно. В понеділок з відвідувачів були тільки ми. І ми прекрасно відпочили! Дякуєм!”
“Дороговато, але смачно, затишно. Ввечері грає жива музика”
“Були приємно вражені комфортною атмосферою, смачною їжею та суперовими коктейлями. Бармену, окрема подяка. Дівчата обслуговують швидко, невимушено та позитивно. Їжа смачна, атмосфера дуже приємна.”
“Хороший заклад. Чудова їжа. Замовляли на саяткування Деня Народження страви. Усе сподобалося.”
“Перший раз відвідали цей заклад. Їжа дуже смачна. Чоловік зацінив телятину у печі. Чебуреки сочні, дуже смачні. Манти відмінні. У піде тісто хрустке, дуже смачна страва. Приємно за комплемент від шефа - хлібчик з намазкою. Привітний персонал. Прийдемо ще!”
“Чудове затишне, комфортне, атмосферне, романтичне місце. Гарне та привітне обслуговування, смачна кухня, прекрасна тераса і територія. Рекомендую, класно”
“Ідеальне місце для святкування.”
“Бездоганна атмосфера, вишуканий сервіс і вино, яке дарує справжнє задоволення. У Le Grand Cafе Bristol винна карта заслуговує особливої уваги – вона ретельно підібрана та ідеально доповнює кожну страву. Це те місце, де можна відпочити душею, насолоджуючись вишуканими смаками та приємною компанією.”
“Найкращий заклад, з найдивовижним інтер'єррм Кухня крутезна Є бажання звертатися знову і знову”
“Вечеряла нещодавно у цьому закладі з чоловіком, такого шашлику, реально з домашнього м'яса, давно не їли. І це не тільки шашлик, а й дуже смачний лаваш з сулугуні, салат, картопля і т.д. Дякую вам величезне, і процвітання!”
“Неймовірне місце! Закритий затишний зелений двір, привітний емпатичний персонал, така цікава й різноманітна їжа. Навіть просто подача кави- там це стильно й сучасно. Багато цікавих деталей в інтерʼєрі, атмосфера спокою і затишку. Обовʼязково повернемось ще восени!”
“Пішли до цього закладу через те, що купили знижку на супердіалі. Виявилося дуже СМАЧНЕ та бюджетне кафе. Порції досить великі. Деякі – просто величезні. Офіціантка - кмітлива, мила і приємна дівчинка. З нами була маленька дівчинка, вона засмутилася (через те, що їй не дозволили піти в машину до мами) і заплакала, після цього їй і другій дитині перепали подарунки. Дрібниця, але ДУЖЕ приємно. Якщо Ви хочете вигуляти вечірню сукню та гламурну обстановку, то Вам не сюди (заклад невеликий і більше відповідає категорії – придорожнє кафе). Але якщо Ви просто хочете посидіти з друзями та провести гарний час, то Вам однозначно СЮДИ! На території є батут та гойдалка з маркізою. Діткам все сподобалося. ДЯКУЮ, було смачно та приємно.”
“Добрий день. Завдатком ставлю вам 5 зірок, але не для того, щоб похвалити, а в переконанні, що ви виправитесь! Зазвичай за піцу з вашого закладу ми в родині ледь не бʼємося, але цього разу її їсти просто не хочеться. На всіх піцах, які нам приготували тісто не солене та не хрумке, а бортик на розрізаних шматочках займає майже 50%.”
“Потрапили в нього коли в половини Одеси була без води. Вино дали в пластикових стаканчиках) Нам пощастило з офіціанткою. В цьому закладі вперше , тому офіціантка Валерія допомогла обрати - дуже смачне) їй окремо - Дякую!”
“Відмінне місце дуже смачно, рекомендую Садж. Відзначали тут весілля 2020 року. Директору Галині та всьому персоналу велике спасибі та низький уклін за виконану роботу. Все було дуже смачно, уважно поставилися до кожного побажання під час складання меню. Відчувається професіоналізм! Нещодавно, майже через рік знову заїхали з чоловіком сюди повечеряти. Як завжди смачно, затишно, без зайвої метушні, то що потрібно після дня біганини)”
“Дякую. Чудово смачно. Здивовані інтер'єром та обслуговуванням. Не чекали на такий рівень!”
“Дуже хороше кафе із смачнющою їжею, і відносно не дорого. Є дитяче меню (на смак, чисто домашня кухня) Поки чекаєте на замовлення є чим зайнятись. По можливості обов'язково відвідайте, навіть якщо проїздом.”
“Дуже сподобалося, кухня на вищому рівні, все смачне і свіже, ціни адекватні. Обслуговування швидке. Рекомендую.”