Огляд каталогу
- 703 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 703 результатів
Перегляньте ужин в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 703 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 438,862 відгуків та оцінок.
“Як завжди все дуже смачно! Приємна музика і зручне розташування закладу. Дякую! Ще не раз повернусь.”
“Гуляли тут на ювілеї, відмінний свято вийшло завдяки уважному персоналу і хорошим кухарям !!!”
“Чудова мережа закладів, сьогодні відвідав локацію за адресою вул. Ярослава Мудрого, 13. Все чудово, атмосферно”
“Дуже атмосферна точка, вібир зробити заклад в трамваї щось з чимось, місцева шакрма ні одного разу не розчаровувала”
“Смачна кава та ввічливий персонал!”
“Доброго дня ,вже вдруге немає в наявності лимонаду манго-маракуя,персонал каже що вони заказують їм не привозить той хто цим займається.Мое особисте прохання ми полюбляє до вас заїзжати на драйв, завезуть необхідне щоб було в наявності, дякую❤️”
“Кафе чудове, смачно, затишно, діти в захваті від дитячого лаберинту. Окрема подяка Ані та хлопцю офіціанту. Не було можливості найняти музиканта і персонал нам допоміг крутити музику, було весело. Дякую.”
“Смачно готують. Приємна атмосфера”
“Дуже смачна їжа, приємні офіціанти, в кафе чисто та затишно.”
“Один вск ж із найкращих закладів Одеси Все якісно та дуже смачно. Офіціанти завжди приємні та уважні. Окремо хочеться відзначити — в цьому ресторані завжди обслуговують українською, і це неймовірно тішить. Дякую, що в Одесі існують такі класні заклади. Хочеться повертатися знову і знову!”
“Були проїздом. Заїхали пообідати. Швидке та приємне україномовне обслуговування. Смачно. Щиро рекомендуємо!”
“На набережній пляжу Ланжерон розташований розкішний ресторан з вишуканою та сучасною європейською кухнею. Жива музика, смачно, привітний персонал”
“Дуже смачні страви, приємна атмосфера та уважний офіціант. Особливо вразив краєвид, неймовірне море. Рекомендую відвідати цей неймовірний заклад. Не пошкодуєте”
“Місце де смак їжі, атмосфера закладу і сервіс - на висоті! Смачно, тут дуже смачно! Особливо стейк і фісташковий торт! Зверніть увагу, якщо Ви бажаєте сидіти саме в тому, інстаграмному дворику, то обовʼязково бронюйте стіл, хоча б за днів 5-7. Родзинка закладу - биття людини тарілок, після нервових ночей те що треба!”
“Дуже сподобалось, як подають страви. Насправді дуже смачно і піцца і суші. Меблі вже напевно деякі потребують заміни: плями, потертості. А в загалом дуже гарне, компактне місце для відпочинку. Офіціанти і адміністратори піклуються про клієнтів, дуже прємно. Рекомендую відвідати.”
“Гарний заклад зі своєю атмосферою Великий вибір страв і дуже смачно Чудове місце для вечері з сім'єю”
“Це дуже смачно! Інтер'єр закладу старенький, але в цьому щось є, такий собі трушний азійський ресторанчик. Страви топ! Свіжі продукти, всього достатньо, не пожаліли. За таку ціну це просто вау!”
“Обслуговування швидке, гарний інтерʼєр та приємна атмосфера. Всі замовлені нами страви були дуже смачні, обовʼязково спробуйте Vitello Tonato та Запечені ескарго з зеленим маслом, просто відвал всього”
“Зручно, що кафе недалеко від жд вокзалу. Шукала де можна було взяти піцу у дорогу і натрапила на це кафе. Піца дуже смачна, брала не один раз. Персонал привітний, буду повертатися сюди ще”
“Дуже атмосферний заклад із смачною кухнею. Гарне обслуговування. Ціни прийнятні. Місце варте, щоб його відвідати з друзями й сім'єю.”
“Все було дуже смачно. Обовʼязково бронюйте стіл заздалегідь. Десерт качка це щось неймовірне. Попкорн з креветки неочікуване поєднання солодкого та гострого.”
“На набережній пляжу Ланжерон розташований розкішний ресторан з вишуканою та сучасною європейською кухнею. Жива музика, смачно, привітний персонал”
“Зайшли в цей заклад з чоловіком випадково. Дуже приємно здивували ціни. Не очікували в центрі Одеси знайти кафе "не за всі гроші світу" ☺️. Причому асортимент страв величезний. І все дуже смачно. Окрема подяка персоналу - ввічливі і приємні люди. Однозначно 5 зірок. Якщо колись знову будемо в Одесі - обов'язково зайдемо ще.”
“Дуже смачна кава та неймовірно ніжні мочі! А ще тут працюють дві дівчинки – обидві дуже приємні й ввічливі, завжди з усмішкою ❤️”
“вул.Дерібасівська. Атмосферний, цікавий заклад харчування.Самообслуговування -береш піднос і сам собі набираєш їжу.Працюють до 24:00. Після 23:00 все на 50% дешевше. Хороший заклад для швидкого перекусу. Є літня тераса.”
“Як завжди — все чудово: обслуговування приємне, швидке приготування страв та напоїв, все дуже смачно.”
“Дуже смачно. Пиво свіже. Паста з морепродуктами бомба. Порції великі. Замовлення приносять швидко. Вид на море. Ціни дуже адекватні. Дуже рекомендую цей заклад. Також є дитяче меню.”
“Супер смачно можна поїсти рекомендую.”
“Дуже смачний десерт як на мене і цікаві смаки)”