Огляд каталогу
- 119 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 119 результатів
Перегляньте хороша їжа в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 119 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 56,996 відгуків та оцінок.
“Давно сподобався заклад, смачні страви, їли м‘ясо, пили пиво з горілкою - все смачно)))”
“Смачно, великі порції, середня ціна. Але морозиво, обіцяне у складі, точно не морозиво. Більш схоже на вершки з ягідним смаком.”
«Ресторан Хинкальня» — це місце з грузинським характером на узбережжі Одеси, розташоване в районі пляжу Ланжерон. Локація біля моря поєднує відпочинкову атмосферу з домашньою гостинністю та зрозумілим меню кавказької кухні.
“Затишне місце, чудова атмосфера. Смачно та хороші ціни. Дуже швидка подача.”
“Ми замовили 2 піци все супер я такої вкусної піци ще ніколи не їла. Молодці!!! Дякую.”
“Дуже смачна кухня, чудове обслуговування. Оригінальний інтер'єр і адекватні ціни. Гарно провели час з друзями, обов'язково відвідаємо ще раз!”
“хоч назва закладу інше і кухня змінилася, та атмосфера яка присутня в цьому закладі просто чарівна, професійний та ввічливий персонал залишив по собі багато емоцій, кухня на хорошому рівні, все смачно та продукти свіжі, залишився задоволений і відвідуватиму вас ще”
“Все, як я обіцяли доставили морем за 50 днів Дякую”
“Дуже люблю тут брати каву)) Тут грає мій улюблений рокешник і обслуговує класного бариста, на ім'я Ілона) Вона реально варить смачну каву) Поєднання кави з рокешником - це запорука чудового дня) Няк^_^”
“Дуже класний ресторан, готують смачно, персонал хороший, добрий.”
“З моменту появи нових господарів готова приходити туди щодня! Кухня на висоті, обслуговування відмінно, атмосфера шикарна, у вихідні грає діджей, можна добре відпочити ☺️ Відгук який залишила дівчина на ім'я Крістіна, ви дуже помиляєтеся, кажучи так за цей заклад, ви, очевидно, просто давно не були в хорошому ресторані.”
“Їжа в середньому на 4, щось смачніше, щось менше. Тішить наявність крафтового пива (особливо Рислінг від Волинського бровара).”
“Таке затишне місце зі смачною кавою ❤️ Сподобалася освіжаюча содова. Тут є кішечка, килим та затишні столики.”
“Відмінне місце для тих, хто хоче відпочити у спокійній обстановці. Без понтів, зате з приємними цінами та дуже смачною кухнею. Інтер'єр виконаний у дереві, дуже класне враження справляють акваріуми у залі. У теплу пору року є літній майданчик. Якщо хочете випити, то алкоголь треба приносити із собою. Дуже подобається цей заклад своєю простотою і в той же час своїми перевагами, тому 5+”
“Заклад приємно здивував смачною їжею та приємною атмосферою. Персонал - уважний та доброзичливий. Ціни – більш ніж демократичні. Однозначно рекомендую!”
“Адекватні ціни, оперативне обслуговування, смачна піца "Мілано". Налаштований еспресо і, як результат, непоганий капучіно)”
“Шаучак пробивал перший раз,и ето любов на всю жизнь.Дякую”
“Мені подобається. Атмосфера приємна, персонал привітний, доброзичливий, дуже має в своєму розпорядженні це. Їли тільки роли - смачні, але страви у них гарні і порції великі з того, що я бачила. Обліпиховий чай приносять з медом, я давно цього в закладах не бачила, навіть у тих, де така подача була, дрібниця, але приємно)) кальян нам подобається тут, і хлопець-кальянщик - дуже приємний, уважний, максимально доброзичливий, враховує прохання, переваги і робить хороший кальянчик (Богдан, Хлопець з тату))) сподіваюся, не помилилася))). У певні дні жива музика. У вихідні дні – багато людей, рекомендую бронювати столик, у будній день – тихо, спокійно. Взагалі комплекс великий. Внизу, на першому поверсі, - типу ринку їжі, на 5 поверсі ресторан, на даху теж, але в сезон. Є паркування. Втім, дякую, класне місце на селищі, успіхів і процвітання! ( Прохання ресторану - додайте, будь ласка, різноманітності в пивну карту, хочеться темного пива, типу leffe, щось подібне, дивно, що у закладі такому тільки світле пиво.)”
“Ходили в це місце ввесь тиждень Дуже сподобалось Кухня - як для себе))) Великі порції)) СМАЧНО Здивований був цінами приємно) Все сподобалось Наступного разу сюди))) Хто буде тут, зайдіть до Баті,- не пошкодуєте)))”
“Ходжу вже рік) Подобається все) Удачі та процвітання господарям)”
“Смачна кава, чудові хотдоги, все сподобалося, обов'язково зайду ще.”
“Дуже смачно і гарно) Було б ідеально, якби швидше готувалась їжа”
“Дуже смачна піца! Не шкодують начинки, ціна, як на курортне містечко, дуже приємна.”
“На Pole Dace "Кориця" ходить дочка. Нам, дуже подобається !!!”
“Дуже смачно, швидке обслуговування. Рекомендую.”
“Дуже смачна кухня та привітний персонал, супер !!!”