Огляд каталогу
- 20 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 70% З фото
Знайдено 20 результатів
Перегляньте чаї в кафе в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 20 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 1,829 відгуків та оцінок.
“Чудове місце для філіжанки смачної кави на ходу”
“Смачна корисна їжа. Вже втретє тут. Сьогодні замовила гречана собі і була в захваті. Гарний затишний заклад.”
“Смачна кава та смаколики. Всередині приємно. Можна посидіти на вулиці та насолодитися раночком та кавусею. Дякую ❤️”
Розташована на вулиці Атамана Головатого в Біляївці, «Смачна Зупинка» — це місце, куди зручно заїхати на швидкий перекус або спокійно посидіти за чашкою кави. Заклад позиціонується як кафе з акцентом на просту, зрозумілу їжу та напої на щодень.
“Приємний заклад. Тут можна випити смачно кави та добре провести час с друзями”
“Особисто я люблю тут Лавандовий кави! Зазвичай його роблять зі збитими вершками, але я не особливо їх люблю і прошу їх не додавати, і мені замість них роблять красивий малюнок на поверхні цієї смакоти) Пустячек, а приємно)”
“Зазвичай намагаюся уникати таких їдалень. Але коли часу зовсім немає, можна ризикнути”
“Смачна кава по-восточному. І гарна подача.”
“Гуляли корпоратив на 8 березня, дуже смачно нагодували, весело потанцювали!!”
“Чудова кав'ярня. Гарний вибір кави та смачні напої. Затишна простора зала.”
“Чудове місце! Можна як придбати так і скуштувати смачної кави. Рекомендую”
“Смачна кава, але ремонт би не завадив, атмосфера в кав'ярні далека від затишної, і графік роботи дивний для кав'ярні, вранці та ввечері каву не можна купити - вже закрито, потрапити можна тільки на вихідних-і то після 10 ранку”
“Зробили якісний ремонт кави машини, дякую!”
“Чудова пекарня. Завжди дуже смачно, ситно і найголовніше, що асортимент безмежний)”
“Відмінний напій від класних баристів і як відомо мережа кафейн по місту Одеса, дякую творцям за такий підхід та ідею стиль.”
“Чудова кав'ярня Смачно та недорого”
“Може прочитають. Зробити каву в 5 ранку не могли, так як милася кави машина, а не тому що це було по приколу. Перед вашим носом перерву ніхто не клеїв. І зухвало вам ніхто не отвечал.Ілі я зухвало по вікну постукала? Це ви почали стукати бачачи наклейку а потім у відповідь кричати. Тому не можу зрозуміти суть скарги. Буває таке .що кав'ярня може бути на перерві. Зрештою я людина і могла відійти до вбиральні, ви б теж скаржилися?) І суто особисто моя справа ніж мені займатися поки у мене перерва і замочуються прилади для роботи кавомашини.”