Огляд каталогу
- 474 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 474 результатів
Перегляньте яка страва в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 474 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 167,415 відгуків та оцінок.
“В 2016-2018 їв шаурму в хлібі неймовірний смак, цікаво азат працює, та чи є ще ця страва?!”
“Обирав заклад, де є сніданки. Не помилився: сніданок був дуже смачним! Імбірний капітаном також. Заклад не виділяється якимось незвичним інтер'єром, проте персонал дуже привітний. Зайду ще раз, коли буду в Одесі.”
“Хороша столова. За не всі гроші смачно нагодують. Співвідношення ціна/якість прям хороше. Дуже сподобався свинячий язичок. Обслуговування швидке та привітне.”
“Улюблений заклад! Завжди смачно, затишно, чудовий персонал”
“Учора замовляв сет ʼʼПерше Знайомствоʼʼ на певний час, привезли все в чудовому стані та зовнішній вигляд сету дуже приємний, що по смаку це 100/10 я дуже задоволений, рекомендую !!”
“Замовляли декілька страв. Рулька з тушкованою капустою була дуже смачна, грибний суп пюре в м'якому хлібі дуже насичений та дуже смачний. Кисіль кайфовий. Інтер'єр вражаючий та не забутній. Обслуговування гідне зірки Мішлен. Дуже рекомендуємо відвідати цей заклад.”
“Цей ресторан дійсно має душу! Обожнюю всім серцем за теплоту та шарм яким його наповнює неймовірна команда,затишні вечори та неперевершену кухню!”
“Заклад нещодавно відкрився, чисто затишний. Привітне обслуговування, готують смачно, великі порції.”
“Шикарне місце, чистота, лад, гігантська територія, приємний персонал, смачна їжа, парковка.”
“Дуже ввічливий персонал і смачна кава.”
“Дуже сподобались вареники, тонке ніжне тісто, невеличкі то залітають як насіння”
“Цей ресторан справив дуже приємне враження. Усі страви дуже смачні, обслуговування дуже добре. Також сподобався інтер'єр. Власник закладу власно вітав усіх гостей. Але десерт мені здався занадто солодким.”
“Шашлик? У Джемалі! Соковито, смачно, колоритно! Шашличок, люляшечка, хачапурі – хочете? Тоді це у Джемалі!”
“Спасибі, відпустка була чудова! Повернемося до вас наступного літа))”
“Неймовірна атмосфера ресторану, вишукані та смачні страви від кращих кухарів міста й терпке та пʼянке вино, зробило наш вечір неперевершеним ❤️ дякую JELA”
“Заклад в центрі міста, велика територія відпочинку, зали всередині, літня площадка величезна. Страви на різні смаки, сніданки чудові, порції великі. Смачні страви швидко готують, кава чудова!! Величезний асортимент дисертів.”
“Хочемо подякувати господарям мини отель Марисоль за чудовий відпочинок,повагу, вічливість за турботу яку ви проявили до нас.Відпочиваємо у вас уже другий рік все просто супер.”
“Дуже приємне, затишне місце. Інтер'єр продуманий до дрібниць.”
“Дякуємо за вашу працю! Замовляємо вперше, і це дуже красиво, швидка доставка, гарне пакування, смаааччноо!! Будемо і в своєму місті замовляти! Дякуємо!”
“Відмінна, ситна піца (брали Мисливську). Приємний, чуйний персонал – надали келихи на прохання. Потішило, що тісто роблять самі на місці. Посидіти можна на терасі другого поверху.”
“Дуже класне місце ❤️ Зайшла випадково, але тепер точно не востаннє. Всередині затишно, пахне свіжою випічкою, прям домашня атмосфера. Персонал усміхнений, одразу видно, що люблять свою справу. Брала булочку та каву, все свіже, смачне, кава ароматна. Ціни приємні, порції нормальні. Пекарня невелика, але чисто і комфортно, можна спокійно посидіти або взяти з собою. Дуже приємне враження залишилось ❤️ якщо будете поруч — обов’язково загляньте, не пошкодуєте!”
“Гарне затишне місце. Хороша кухня, все дуже смачно і багато, порції досить великі. Персонал ввічливий і привітний. Ціни як на мене низькі для такого закладу і порцій. Все не з'їли, упакували з собою.”
“Сервіс на найвищому рівні! Офіціанти максимально уважні та ввічливі. Страви смачні. Також смачні десерти. Під час одного з моїх відвідувань цього закладу моє замовлення робити трохи довго, тому у вигляді вдячності за очікування мені принесли десерт за рахунок закладу. Дуже подобається це місце, всім раджу!)”
“Дуже смачно, по домашньому. Дуже приємно вражений! Коли наступного разу приїду в Одесу, обов'язково завітаю сюди знову! Вийшов з закладу ситий та повністю задоволений!”
“Доброго вечора! Дякую Вам за чудову атмосферу ,гарний сервіс та дуже смачну їжу !!!Велика вдячність за гарну музику ✨”
“Пиво дуже смачне. Страви і закуски - не дуже. Їли їх фірмовий тартар з дунайки (оселедець) - звичайна страва, другий раз не замовив би. М'ясна тарілка до пива - майже все м'ясо в ній було переселено. Не можу рекомендувати.”
“Відвідала цей заклад із друзями. Залишилися в захваті! Смачна їжа, цікавий дизайн та приємна музика сприяли гарному настрою. Особливо рекомендую скуштувати фірмову страву закладу – чорна піца з морепродуктами та крижане мохіто. Дякуємо за приємні враження та смачну їжу, за дуже доступними цінами!”
“Чудовий магазин,хороші ціни,які вас порадують”
“Дуже смачна домашня продукція. Ручне ліплення, що дуже зручно все доставляють додому. Для мене це знахідка і величезна допомога при приготуванні будинку їжі. Пельмені та вареники завжди в морозилці) І кафе забігаю на обіди. Швидко, смачно і що немало важливо завжди якісно.”