Огляд каталогу
- 273 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 273 результатів
Перегляньте якісна кава в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 273 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 59,507 відгуків та оцінок.
“Дуже приємне, миле, затишне кафе ❤️”
“Хороший кави. Затишно. Мега смачні круасани. Бариста пухкий -красава. Премію йому. Працює професійно з кавоваркою і відмінно пресує таблетку кави від чого в еспрессо виходить відмінним з крему.”
“Завжди намагаюся купувати вина саме в цій крамниці і залишаюся дуже задоволена. Прекрасний та доброзичливий персонал, який професійно допомагає з вибором.”
“Завжди невеликий екскурс у світ вин та інших алкогольних напоїв. Продавці–сомельє професіонали своєї справи, якісний сервіс на найвищому рівні, великий асортимент, відмінна якість товарів. Якщо ми купуємо алкоголь, то лише у цьому місці.”
“Хороше місце де можна просто попити кави. =)”
“Відмінний лате рано вранці - і весь день буде чудовий. Гарна пишна пінка)”
“Бездоганна атмосфера, вишуканий сервіс і вино, яке дарує справжнє задоволення. У Le Grand Cafе Bristol винна карта заслуговує особливої уваги – вона ретельно підібрана та ідеально доповнює кожну страву. Це те місце, де можна відпочити душею, насолоджуючись вишуканими смаками та приємною компанією.”
“Дуже смачні роли, великі, багато начинки. Подача гарна та дуже апетитна. Завжди швидко готують, замовляємо часто, доставка зазвичай теж вчасно) Рекомендую заклад, особиста рекомендація - піца цезаріно та блек ебі темпура)”
“Підприємство повного циклу з виробництва заварної та розчинної кави”
“Повз це місце щодня приїжджають пару хороших кондитерів. Ще десяток домогосподарок, які знають, як робити карколомні дессерти. Десятка три чоловіки, які вміють відрізнити заварний крем, від "заварнухи" в еклерах. Ще стільки ж, хто знає відмінність еклера від профітролю. Людини дві, фанати класичних дессертів за строгою технологією. Пару сотень людей, які стежать за якістю та "здоровістю" їжі. Людина десять, що нізащо не проміняють на Різдво, ароматний і насичений штолен, на панетон, або калачик. Людини, напевно, чотири, хто не замовляють фраппе у нас, тому що не хочуть псувати пам'ять про це літнє щастя в Греції, або Італії. (Так-так, з натуральними, жирними вершками, які виколупують з пакета ложкою) Людина вісім, які залишаться без копійки на хліб, але наполеон, має бути тільки таким. Один тужливий по хрумкому зовні і тягнеться всередині справжньому бізе (причому за копійки). Ще один, хто знає, що в естерхазі верхи йде абрикосовий сироп. Як мінімум ТИЩА людей, хто любить пінку латте викрябувати зі стаканчика трубочкою. Людина п'ятдесят, які проти дріжджів у хлібі та не проти натурального виду бездрожжового хліба. Тисяч п'ять людей, які забули, що кекси можуть бути пишними без "білих порошків", а шоколад, виявляється, не горить, а тане на відкритому вогні. На непоказному літньому майданчику цього закладу, у чотири столики, як завжди, сидять два водії зерновозів і потягують зернову каву. Їм, як правило, байдужі всі ці тонкощі кондитерського мистецтва. Вони так само байдуже дивляться на людей, які їдуть з нізвідки в нікуди. Але саме вони, і ще сотні три-чотири випадкових клієнтів, просто щасливі, що є така кондитерська.”
“Чудова заправка, є душ, чисто та охайно, привітний персонал, моя щира рекомендація”
Maxi Pizza — це затишна піцерія в Авангарді (Одеська область), куди зручно заїхати по дорозі та швидко взяти смачний перекус із собою. Заклад позиціонується як місце з яскравим, продуманим дизайном і чистим, комфортним простором для гостей.
“Дуже ввічливий молодий хлопець ) смачні лимонади ) дитина у захваті) сказала, що найкраща Арома з усіх де була )”
“Французька кавʼярня в Совіньйоні) Рекомендую”
“Супер мийка. Багато місця, усе охайно, не дорого.”
“Відмінна кава, найулюбленіша і найнижча за ціною по всій алейці!”
“Хлопці – професіонали своєї справи! Фарбував дві пари дисків, лишився дуже задоволений підходом, сервісом, якістю. Рекомендую та раджу всім своїм друзям. Моя оцінка 5+”
“Найкраще місце для тих, хто любить грамотну музику, особливо джаз. Ну і звичайно для тих, хто знає на честь кого названо заклад))) смачні десерти, гарний чай, атмосфера, інтер'єр та музиканти – все на висоті.”
“Дякую за найкращі спогади у рідному місті. Вже декілька років як переїхала, а й досі пам'ятаю, як прощалася з господарем цього чудового закладу. Завжди смачна їжа з нормальними цінами, завжди ходила туда з друзями перед тим як заскочити в музей чи в Зелений. Як буду в Одесі, обов'язково зайду і всім бажаю!”
“Молодий зростаючий ресторан. D-6 приємне місце: одеський колорит, найсмачніший шашлик та уважний персонал! Приходьте на Чорне море СЮДИ!”
“Бондаренко Максим найкращий продавець у магазині Антошка”
“чоловік не одноразово брав сніданок у постіль саме тут) начинки багато, їла б і їла тільки бейгли, особливо з хамоном, сиром та грушею! кава теж дуже смачна. єдине, хлопці які там працюють завжди втомлені і не дуже привітні, але їх можна зрозуміти)”
“Дуже смачні еклери із справжнім заварним кремом. І дуже недорого)”
ДАЯММИ ПАРИКМАХЕРСКАЯ — перукарня із фокусом на акуратне виконання процедур. Тут пропонують стрижки, укладки та базовий догляд за волоссям. Окрема увага — на якість виконання.
“З подругою відвідали заклад і були приємно вражені. Замовили гарячу сковорідку з мідіями та салат з морепродуктів, це було дуже смачно. Порції великі. Фірмовий чай - насичена насолода. Затишна атмосфера, музика, ввічливе обслуговування, смачна кухня, дуже швидке приготування, практично без очікування .. все це залишило приємний присмак та бажання повернутися у майбутньому. Рекомендую!!!”
Vinobroteria — затишний гастрономічний заклад у Приморському районі Одеси, на провулку Чайковського, де поєднуються атмосферний інтер’єр і акцент на якість продукту. Це місце часто обирають для неквапливих сніданків, зустрічей із близькими та вечорів із вином у центрі міста.
“Дуже смачна кава і десерти❤️ обслуговування на найвищому рівні”
“Моє улюблене місце для відпочинку!”
“Кафе знаходиться на самому берегу моря, проте, ціни нормальні. Суп з фрикадельками 45 грн, пюре 35, відбивна 50, компот 20, салат з капусти 35. Дуже все смачно. Зверніть увагу на те, що великі порції, якщо замовляти дітям, то по пів порції бо не з'ідять. Ввічливий персонал, нас обслуговувала Лєра яка чітко розповіла про всі страви і допомогла з замовленням. Є стільчик для годування дитини. Нам треба було помити пляшечку під суміш для дитини, не відмовили, за що окрема подяка. Є туалет, що дуже важливо. Рекомендую.”
“Були у цьому готелі із дітьми. Враження залишилися просто чудові. Не далеко від пляжу Лузанівка. Номери з ремонтом, чисті, є свій душ, туалет та спільний холодильник на 2 номери. Врахуйте, що біля двору трамвайні колії! Але ні нам, ні дітям це не заважало спокійно спати. Також тут є спільна для всіх номерів кухня з усім необхідним для комфортного проживання приладдям.”