Огляд каталогу
- 273 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 273 результатів
Перегляньте якісна кава в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 273 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 59,507 відгуків та оцінок.
“Смачні хід доги. Дуже ситний сервелад. Чисто. Видно як твій замовлення готують. Можна зробити за побажанням, все зроблять. Працює цілодобово без перерви.”
“Хороший смачну каву Дуже мила бариста”
“Затишно обстановка ,приємно,спокійно . Уважний персонал . Три зали з різними тематикою. Літній майданчик з пледом не замерзнете. Десерти смачні та кава. Вільний wi Fi. В блек аут тут спокійно працювала .”
“Ще ніколи не мив свою машину під водою, дуже зручне місце, легко підпливти”
“Орендував через букінг. Коли дивився як їхати почитав відгуки та був здивований. А коли приїхав то здивувався в гарному сенсі - просторий номер, чисто, зручне ліжко. З мінусів трохи втомився ремонт, але в Одесі зустрічав набагато гірше за ті ж кошти. Чиста ванна без плісняви. Тихо у номері, кондиціонер. Сховище у підвалі. Поруч смачний не дорогий ресторан. Є камера схову. Адміністратор приємний, сам запропонував поставити мотоцикл на закритій території. Коли буду шукати зупинитися поруч то точно повернусь.”
“Смачна кава та десерти, провели час на одному подиху!)”
“Хочу висловити велику подяку операторам АЗС "ОККО" Анні Кірбут та Лілії Назаровій за їхню чудову роботу та привітність. Завжди приємно до вас заїжджати!”
“Найкращий заклад в Одесі! Атмосфера та їжа неперевершені! Заслуговують на позачергову зірку Мішлен!”
“Гарна крамниця! Все свіже, випічка, молоко, кава і морозиво! Класно що ви тут з'явилися! Чекайте у гості!”
“Дуже сподобалось. Чудове обслуговування та смачні страви”
“Атмосфера в ресторані затишна, їжа в принципі смачна, замовили рамен, взагалі був без солі. За рецептом так собі, у місті є місця, де смачніше. Хотч цей заклад позиціонує себе як ресторан азіатської кухні. Ще один мінус в обслуговуванні російською мовою.”
“Новий мак, в цілому добре, приємно що спілкуються українською. Дякую.”
“Смачніша їжа! Все свіже та соковите! Ще і порції величезні! Крім того, дуже вражена з цін, бо для такого рівня закладу рахунок вийшов дуже приємний. Щиро рекомендую, не пошкодуєте! Сервіс дуже швидкий та їжа - вогонь!”
“Комфортно , особливо мені, як мамі , адже є чим зайняти дітей, персонал надає інтерактивні завдання”
“Відпочивали у Затоці, їздили поїсти декілька разів до Причалу в Овідіополь, вражені сервісом і якістю страв. Офіціант Марк професіонал своєї справи, уважний, доброзичливий, уважний, рекомендував найсмачніші страви, приємно поспілкуватися. Дякуємо!”
“Кава найдорожча,коштує дешевше ніж на вог чи окко. Мені сподобалось”
“Це мій найулюбленіший макдональдс, хожу дуже часто, персонал завжди привітний та столи чисті. Замовлення завжди виконують точно і чекати довго не заставлять”
“Прекрасне місце для того, щоб насолодитися чашкою справжньої кави. Персонал дуже уважний і привітний, завжди готовий допомогти з вибором напою. Особливо сподобався великий асортимент кави і свіжих десертів. Радий, що знайшов це місце — однозначно повернуся знову!"”
“Одне з небагатьох місць Арома Кава де готують смачно”
“Кава смачна, сосиска з сиром мій фаворит) Брали капучино і хот дог 52 гривні, доступно напевно кожному.”
“Хороша заправка, поки заправляють, є можливість перекусити, попити кави. Великий асортимент товарів.”
“Дуже смачна шаурма брали звичайні ,також приємний персонал”
“По-перше, дуже здорова атмосфера, мило, затишно та комфортно. Все грамотно обіграно та зроблено. По кухні та бару питань немає. Все на висоті та гідно Сирники взагалі просто космос Смачні лимонади та смачна кава. Обслуговування теж дуже хороше і заслуговує на похвал. Милі дівчата, всі знають про меню, пояснюють та розповідають. Upd (обов'язково читати) Мабуть, перегляну свою думку щодо обслуговування, бо персонал дуже тугий і довгий, ну прямо дуже. Приносять холодну закуску разом із шашликом, брудний посуд не прибирають, здогадатися, що пляшку порожню і не одну треба прибрати, дуже складно, треба просити, треба нагадувати, треба кликати. Це взагалі як? Нехай звучить суперечливо, одна частина відгуку позитивна, а інша, протилежна, але це дійсність, у якій за два тижні буквально, у тебе змінюється думка про заклад. До речі, за цей час я відвідав заклад ще чотири рази і щоразу ця думка йшла на спад, і сьогодні наважився доповнити відгук.”
“Затишне приємне місце, україномовне обслуговування.”
“Дуже смачна шаурма, мій фаворит Шаурма зі свининою «Асорті». Приємний персонал та приємні ціни. Рекомендую.”
“Хороший магазинчик! Один з небагатьох на слобідці, який працює до 23.00. Персонал приємний, товар нормальний, недалеко від будинку. Мені подобається.”
“Смачно готують каву. Дуже сподобалось.”
“Чудовий сервіс, свій X1 обслуговую тільки тут!”
“Комплексне миття на найвищому рівні! Дякую, не чекала що так старанно десь еше миють. Тепер лише до Вас!”