Огляд каталогу
- 370 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 370 результатів
Перегляньте fi в кафе в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 370 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 132,365 відгуків та оцінок.
“Дуже смачні кави, десерти і т. д”
“Кава хороша, але у вас проблеми з дверима. Гаразд, ви можете зсередини відкрити її ногою, як сьогодні, а як відкрити зовні відвідувачеві?)”
“Все дуже смачно як завжди! Дуже часто тут смакую шаурмою!”
“Проста, комфортна, недорога, чиста кав'ярня. Без достатку модних десертів правда, але з диванами і шашками ідеально холодного вечора)) Рекомендую.”
“Найзатишніше місце!! Дуже смачна кава, особливо латте ❤️ дуже багато вибору смаколиків і приємний барист ✨ 10/10!”
“Дуже затишно. Привітний персонал. Смачні чаї і бургери)”
“Ця дівчина творить чудеса! Найсмачніша кава в Одесі!”
“Таке затишне місце зі смачною кавою ❤️ Сподобалася освіжаюча содова. Тут є кішечка, килим та затишні столики.”
“Прекрасна кухня.Привітний персонал. Ціни - нижче плінтуса для такої якості та обслуговування. Рекомендую.”
“Бомбезно кав'ярня з дуже смачною кавою!”
“Давно шукав у цьому раніше гідну кав'ярню, і зазирнув у цей заклад. Смачна кава зробила приємна дівчина, все сподобалося обслуговування на рівні. Чемно запропонували продегустувати новий десерт, я хоч і не любитель солодкого, але до смаку десерти апетитні.”
“Пекарня сільський хліб , дуже гарне місце де можна смачно перекусити. Завжди ароматна та смачна випічка , гарний персонал) все на вищому рівні , рекомендую!”
“Дуже добрий і привітний господар. У кімнаті є все, дуже зручне розташування. Раджу”
“Смачна кава, але ремонт би не завадив, атмосфера в кав'ярні далека від затишної, і графік роботи дивний для кав'ярні, вранці та ввечері каву не можна купити - вже закрито, потрапити можна тільки на вихідних-і то після 10 ранку”
“Офіціант Мілена дуже позитивна і чудово справляється з клієнтами та своєю роботою. шалено сподобалося обслуговування та кухня. Рекомендую всім цей бар.”
“Дуже смачно. По домашньому тепла атмосфера. Розкажіть про ваші побажання, вам підуть на зустріч.”
“Замовив пельмені, овочевий салат та сендвіч з куркою. Вийшов чудовий обід) Окреме спасибі за додану до пельменів сметану)”
“дуже приємне місце, приємний персонал”
“Кухня клас! Дуже все смачно, особливо піца! Обслуговування супер! Всім рекомендую.”
“Cappuccino ☕❤️ Дуже полюбляю це кафе. Там завжди атмосферно, затишно, а головне дуже смачно ♥️”
“молода людина циганської зовнішності, кавовар, не погано робить свою справу.”
“Хороше обслуговування дешеві ціни”
“Відмінне місце для обіду, бюджетно, але при цьому дуже смачно. І як бонус є можливість побачити по-справжньому суміщений санвузол:)”
“Зручний формат роботи столової, сніданки, шведський стіл гарнірів та салатів в одну ціну 55 грн за 100 г, мʼясні страви, риба або порційно, або на вагу, супи, солодощі, напої, усе в дуже гарному асортименті, свіже і смачне. Сніданок на 3 людей з напоями, млинцями, салатами і випічкою обійшовся 940 грн. На касі дуже швидко все зважили і порахували, затримки і черг не було.”
“Відмінні тортики роблять дуже смачно.”
“Часто телефоную дзвоню, замовляю. Все смачно, жодного разу не підвели”
“Очень довольны сотрудничеством. Рекомендуем.”
“Приємне місце та смачна кава!!!”