Огляд каталогу
- 370 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 370 результатів
Перегляньте fi в кафе в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 370 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 132,365 відгуків та оцінок.
“Місце, що називається "для своїх": шалено смачно, відмінне обслуговування. Однак, місце розташування та інтер'єр залишає бажати кращого. Літній майданчик невеликий - на три столики, але дозволяє я почуватися затишно і вільно.”
“Гарний заклад. Приємний працівник. Обслуговування на висоті. Дуже смачний торт!”
“Тут готують кращий лимонад у місті!”
“Атмосфера, яка надихає. Кава, що смакує…)”
“Дуже затишна кав'ярня з чудовою кавою та випічкою!”
“Затишна, стильна кав’ярня, місце відпочинку і перезагрузки. Якість кави дарує неповторний відтінок смаку, а бариста віртуозно оформить напій, надихне усмішкою і запропонує смаколики. Власниками Anso Coffe сотворена особлива атмосфера на кшталт італійських сімейних закладів, де вирує спілкування і насолода смаком!”
“Затишне місце, смачна кава, приємий персонал.”
“Кав'ярня бомба, приємна затишна атмосфера, бариста вогонь завжди радий вам зробити чудову смачну каву і не тільки. Заходьте в гості вам завжди будуть раді))))”
“Святкували весілля Міші та Жені, неймовірно смачна кухня та якісний сервіс Отримали лише позитивні емоції)”
“Чудове місце, якщо вам подобається пляжний волейбол. Ви знайдете 5 полів для пляжного волейболу в дуже хорошому стані. Влітку люди приходять грати вранці з 7-10 і ввечері з 17 години. Просто з’являйтеся, люди там неймовірно доброзичливі та круті, ви можете приєднатися до ігор різного рівня, і все це безкоштовно.”
“Ходжу в кав'ярню вже відносно давно, і тут працюють дуже класні хлопці. Завжди посміхаються, можна і пожартувати і про життя поговорити, обожнюю їх)”
“Мені все сподобалось.все на пристойному рівні.дуже класні кроваті.мені не вистачало чайника в номері.”
“Смачна кава дуже сподобалася. Недорого, ціни середні. Стильно.”
“Затишний невеликий готель у центрі міста. Поруч розташовані архітектурні пам'ятки та ресторани на різний смак та гаманець. Спочатку нас заселили у номер на першому поверсі прямо біля рецепції - не дуже вдала ідея розташування номеру, як на мене. Ми попросили інший номер і нам його замінили. Але ми були не в сезон і влітку мабуть із цим можуть виникнути проблеми. Кімната охайна, вікна виходять у тихий двір. Свіжий ремонт без закосів під старину. Розрахуватися можна карткою і готівкою. Адекватна ціна, як для такого розташування.”
“Зупинялася в цьому готелі на двоє суток. Дуже сподобалося, чистенько, постіль білосніжна, рушники три штуки на людину теж білосніжні. В ванній кімнаті є мило, шампунь,гель для душу, фен, туалетний папір гарної якості. Також приємно здивувала наявність тапочок. В номері є холодильник, чайник, ніж, дошка, чашки, тарілки..., Велика шафа для речей, кондиціонер, телевізор, wi-fi. Вікна виходять в двір, шуму ніякого немає можно спокійно відпочити. Мінусів не знайша. Рекомендую.”
“Чудовий готель, у який закохалась з першого дня! Все — від інтер’єру до сервісу — на найвищому рівні. Дуже затишно, чисто, смачно і з душею. Персонал уважний, атмосфера спокійна. Щиро рекомендую — це місце, куди хочеться повертатись.”
“Дуже чудовий готель! Супер комфортні умови проживання! Номер дуже великий і в ньому є все! Прекрасний балкон тераса, зручне велике ліжко, зручний санвузол, є пральна машина. І є повноцінна кухня! Необхідний мінімум посуду для приготування їжі є. Втім дуже раджу. Розташування досить вдале. Море - 25 хвилин пішки, Дерибасівська 25 хвилин, ринок Привіз - 25 хвилин, центр 25 хвилин, Автостанція Старосінна - теж 20 хвилин пішки. Для керівників готелю – додайте на кухні графин для води. І дуже потрібно почистити килим у кімнаті - він уже бачив види. За все інше – величезне спасибі! Хазяї врахували навіть такі дрібниці, як кухонні губки нові для миття посуду кладуть.”
“Самий чарівний сулугуні в місті готують тут. Все інше теж дуже смачно. Персонал просто ідеальний:) 5/5”
“Дуже смачно! Ми були тут на сніданку, брали шакшуку. Але після того, як зробила перший ковток запаяного капучино все як в тумані. Почали їсти і навіть думка не майнула сфотографувати їжу. Дуже рекомендую!!!”
“Дуже смачна кухня. М'ясо видно, що якісне. Обслуговує, якщо я не помиляюсь Денис, він і підскаже, які краще страви до м'яса замовити і по м'ясу теж. Дякуємо.”
“Дуже смачна кава. Приємні та привітні бариста”
“Зупинялися наприкінці листопада. Номери чисті, затишні. В номері було досить тепло, а у ванній кімнаті прохолодно, не зовсім комфортно. Персонал досить привітний, за виключенням адміністратора, яка була на зміні під час поселення і зіпсувала перше враження. Але все інше - без дорікань. Сніданки смачні, атмосфера затишна. Рекомендую”
“Дуже гарне місце та люди! Обслуговування на найвищому рівні! Рекомендую!”
“Невеличке кафе у "велосипедній" тематиці. Смачна кава, смачні сніданки, постійно є люди. Крок-мадам просто богічний був!”
“Затишна кав‘ярня з чудовою музикою. Тут можна замовити класичні кавові напої, альтернативу, інші напої та їжу (сендвичі, бургери, боули, сніданки, десерти). Какао дуже смачне”
“Дуже смачно, отримали купу задоволення! Кава дуже смачна, штрудель з вишнею і шоколадом рекомендую!”
“Затишний приємний заклад. Запашний чай «не з одноразового пакетика» чи заварна кава до смаку кожного. Ціни прийнятні. Родзинка - можливість посмакувати каву чи чай та почитати художню книгу на будь-який смак. Книгу, яка сподобається, можна придбати і забрати із собою. Вже не вперше був в Одесі і тепер жалію, що раніше не знав про Книгарню-Кав'ярню.”
“Як завжди неперевершена Львівська кава і смачний шоколад хоч і в Одесі. Доречі офіціанти спілкуються українською”
“завжди привітні бариста і смачно:)”
“Чудова кухня. Приємне обслуговування.”