Огляд каталогу
- 370 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 370 результатів
Перегляньте fi в кафе в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 370 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 132,365 відгуків та оцінок.
“Найкращий заклад на Таірова з дійсно якісним та достойним пивом Тихо,затишно,сервіс та кальяни вау”
“Супер місце , правда постійно грає музика корейська , не то щоб я проти , але на репіті трохи дратує , а так все супер”
“дуже приємне обслуговування і смачна матча на кокосовому, рекомендую!”
“Класний салон, затишна атмосфера, смачна кава. Менеджер дуже професійна та приємна у спілкуванні. Майстер Алла вдало оновила стрижку та зробила гарну укладку, я дуже задоволена.”
“Чудове затишне, комфортне, атмосферне, романтичне місце. Гарне та привітне обслуговування, смачна кухня, прекрасна тераса і територія. Рекомендую, класно”
“База відпочинку розташована біля Чорного моря, у селищі Чорноморка курорту Очаків. Є двоповерховою будівлею з чотирма входами. Пляж знаходиться за 50 метрів від бази. Для дітей дитячий майданчик Розваги та спортМайданчик для гри в бадмінтон. Шаховий майданчик. Бібліотека. Куточок відпочинку біля фонтану. Паркінг. організація екскурсій Опис номерів Всього 48 місць у двоповерховому корпусі на чотири входи: 2-місні та 3-місні номери. У номері Металопластикові вікна, автономне опалення/кондиціювання, санвузол (душова кабіна, умивальник, унітаз), гаряча вода протягом усього дня, ліжка, матраци фірми Велам, тумбочки, стіл, стільці, шафа з дзеркалом, холодильник, телевізор.”
“Коли був у 5-6 класі ввечері гуляв поруч, забігав попити, давали безкоштовно і часто тут обідав з друзями.”
“Затишне місце, цікавий інтер'єр, смачна кухня, хороше обслуговування.”
“Відпочивали родиною у вересні-дякуємо персоналу за гостинність. Гарне місце розташування-поруч пляж з шезлонгами і парасольками,риночок з сувенірами,магазини. Ціни за номер адекватні. Наступного року, якщо все добре, то обов'язково приїдемо ще в "Наталі" Дякуємо!”
“Замовляли тут шашлик курячий, каре баранини і каре телятини, дуже смачно і сочно - супер м'якеньке м'ясо за умови, що людей було зовсім мало і я думала що кухня відсутня. Страви було смачно приготовано.”
“Один із найкращих хостелів Одеси, дуже гарне місце розташування, поряд центр та морвокзал, не дивлячись на близькість порту – відчувається тиша та спокій, бо хороша звукоізоляція. 3 туалети та 2 душових що дуже добре. Дуже м'які ліжка та дуже ніжне одне з двох ковдр. Чисто та білизна при подачі у доглянутому вигляді було. Вай-Фай швидкий. Адміністраторка ввічлива, розумна, добра, чесна та прекрасна жінка.”
“Неймовірно смачно! Так тримати! А кава - Просто немає слів! Кожного разу в захваті! А ваші "ШУ" треба приймати тричі на день по три штучки різного смаку - від стресу та дурних думок )).А ще дуже важливо , що якість завжди однаково відмінна! Персоналу окрема подяка за сервіс! Дякую вам за таку любов до своєї справи та до відвідувачів! Всім рекомендую! Must have, Must eat!))”
“Смачна кава. І, що важливо, гарячий. В міру міцний, в міру гіркуватий. Брала різний, кожен добрий по-своєму. Особливо смачний виходить у бариста-дівчини, імені не знаю, на жаль. Гарні ціни. Можна посидіти всередині та зовні, можна брати каву із собою.”
“Відмінна кава, найулюбленіша і найнижча за ціною по всій алейці!”
“Дуже смачна кава за доступною ціною. Зручне розташування в парку, завжди є багато відвідувачів і це говорить про те, що гарна кав'ярня. Комунікабельний веселий бариста, таких би більше в кав'ярнях зустрічати. Заходьте сюди на каву”
“Люблю це місце. Люблю цю атмосферу. Люблю їх каву. Рекомендую”
“дуже затишний заклад, смачна кава й шоколад”
“Смачний чай і дуже привітна бариста”
“Затишно, спокійно, привітний персонал. Підчас повітряної тривоги можна піти в укриття при готелі (в мене був 4-й поверх)”
“В 200 метрах від Потьомкінських сходів, 300 метрів до Дерібасівської. Все класно, парковка в наявності, чисто, затишно. Рекомендую!”
“Люблю це місце і АБСОЛЮТНО люблю Маски. Вважайте їх дуже недооціненими!”
“Найкраще місце для тих, хто любить грамотну музику, особливо джаз. Ну і звичайно для тих, хто знає на честь кого названо заклад))) смачні десерти, гарний чай, атмосфера, інтер'єр та музиканти – все на висоті.”
“Обирав заклад, де є сніданки. Не помилився: сніданок був дуже смачним! Імбірний капітаном також. Заклад не виділяється якимось незвичним інтер'єром, проте персонал дуже привітний. Зайду ще раз, коли буду в Одесі.”
“Дуже смачно! Замовляла круасан з лососем - дуже великий розмір, та салат сир фета з карамелізованими яблуками - мені сподобався. Смачна кава, смачна матча тонік - але «мінус» що вона погано була збита і я просто зʼїла комочки матчі. Інтерʼєр прикольний. Маленьке приміщення , воно по візуалу та функціоналу схоже більше на звичайну кавʼярню де не очікуєш що є повноцінне меню . Хочу зауважити - смачне меню! Також бариста спілкувалась спочатку російською, але потім перейшла з нами на українську. Я розумію що в Одесі більшість російськомовних, і окей коли персонал закладу переходить на різні мови для спілкування з клієнтом але ж не вітати нових відвідувачів російською.”
“Великі смачні порції, місцеве приємне пиво, затишне місце для компанії та родини. Вже вдруге там були з друзями і кожен раз задоволені кухнею та пивом. Їхнє пиво можна придбати ще в кількох одеських закладах, але такої кухні рідко де в Одесі знайдеш, гідно і ситно.”
“Дякую за найкращі спогади у рідному місті. Вже декілька років як переїхала, а й досі пам'ятаю, як прощалася з господарем цього чудового закладу. Завжди смачна їжа з нормальними цінами, завжди ходила туда з друзями перед тим як заскочити в музей чи в Зелений. Як буду в Одесі, обов'язково зайду і всім бажаю!”
“Дуже хороший буфет зі шведським столом. Дуже великий вибір страв і все смачне і свіже. Є мікрохвильовки щоб можна було підігріти їжу. Персонал дуже привітний. Ціни помірні. Заклад дуже хороший”
“Дуже приємне місце. Багато простору, світлі меблі, панорамні вікна, м'які дивани і підвісні гойдалки! Зараз обід, тут місць багато, а людей мало, тому тут досить спокійно і не так шумно як в місцях ближче до центру. Для тих, кому важлива не тільки їжа, але й атмосфера рекомендую ⭐⭐⭐⭐⭐”
“Дуже сподобалось! Приємні доброзичливі офіціанти і дуже смачна їжа! Порекомендував своїм знайомим, теж залишились задоволеними!”
“Смачна кава і завжди ввічливий персонал”