Огляд каталогу
- 1,283 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 1283 результатів
Перегляньте internetcafe в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,283 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 319,493 відгуків та оцінок.
“Кав'ярня бомба, приємна затишна атмосфера, бариста вогонь завжди радий вам зробити чудову смачну каву і не тільки. Заходьте в гості вам завжди будуть раді))))”
“Змінюю відгук, заходила до хлопців на каву, нові дівчата баристи дуже милі і роблять дуже смачний капучино, майже як в Італії, в міру міцний та смачний. Дякую, що прислухаєтеся до клієнтів))) 10.01.2021 Інтер'єр милий, кава смачна, десерти теж. Але дівчина на касі мені нагрубіла, я зробила зауваження з приводу кришки, що погано закривається в середній склянці, на що отримала відповідь - у нас всі п'ють і ніхто не розливав, можливо вам потрібно пити каву в Арома каві. Можливо, таким людям свою думку потрібно залишити при собі, а не видавати її клієнтові. Двійка за бариста”
“Гарна кондитерська-кавʼярня. Смачні тортики і кава, приємна та затишна атмосфера для посиденьок.”
“Дуже затишна кав'ярня та дуже гарна бариста мене обслуговувала. Замовляли Лате на кокосовому молоці та капучіно з карамелю, і на десерт наполеон. Все дуже смачно і якісно. Дякую за чудове обслуговування”
“ITIS-кафе, це місце, де гармонійно поєднуються смачні японські мочі, цікаві й красиві напої та неймовірно привітний персонал. Атмосфера дуже дружня й затишна, відчувається турбота про кожного гостя. Раджу всім, хто хоче нових гастрономічних вражень і щирого сервісу.”
“Чудовий магазин ! Великий асортимент алкоголю, особливо ви́на. Персонал дуже ввічливий і привітний.”
“Надзвичайно смачний круассан та ніжна кава! Ввічливі та привітні дівчата! Саме те місце, де треба зупинитися та насолодитися життям!”
“Дуже смачна кава! Дуже приємні люди. Гарне місце, чисто та затишно.”
“Дуже смачна кава. Дуже смачна їжа !!!!”
“Неймовірна атмосфера не лише вдень, а й увечері! Виставляють проектор та показують цікаве кіно. Також можна замовити смачну їжу за доступними цінами. Завжди все смачно, свіжо, а піци просто неймовірні) Також є комплексні сніданки, обіди, вечері.”
“Дуже класне місце, мені прям зайшло. Атмосфера затишна, хочеться просто сісти й нікуди не поспішати. Все, що пробувала, було дуже смачне. Персонал приємний, все підказали й допомогли вибрати . Точно ще зайду!”
“Приємне місце для відпочинку, асортимент розбирають швидко,у вечері може не бути ваших улюблених десертів) Персонал швидкий та привітній, є зона на вулиці й у приміщенні, працюють коли немає світла) Рекомендую”
“Кавʼярня просто чудова, неймовірний колектив, індивідуальний підхід до кожного, смачна, ароматна кава, приємне розташування ❤️”
“Дуже сподобався заклад. Була весною,повернулась ще раз! У вас дуже смачна кухня та кава,дякую!”
“Дуже смачна кава, і дуже харизматичний господар кав'ярні.”
“Дуже привітний персонал, смачна кава. Обов’язково завітайте”
“Ходжу в кав'ярню вже відносно давно, і тут працюють дуже класні хлопці. Завжди посміхаються, можна і пожартувати і про життя поговорити, обожнюю їх)”
“Мені все сподобалось.все на пристойному рівні.дуже класні кроваті.мені не вистачало чайника в номері.”
“Чудова кав'ярня! Ввічливмй та приємний персонал і дуже смачна кава! Особливо приємно, що на звертання до них українською персонал відповідав гарною українською. Ще величезний плюс у віконці назовню. Для мене, як молодої мами з малюком у колясці це дуже зручно. У радіусі 2 км подібної точки кави (щоб смачно, зручно і приємно) не знайшла.”
“Відмінне місце)) дуже смачна і дійсно смачна кава. Дівчинка касир Нігіна просто душка)) Завжди запропонує, порадить, як то кажуть, полюбить від верхівки до кінчиків пальців. Це завжди приємно, бачити, що тобі раді в цьому закладі. Процвітання вам та успіхів! Прикол для "щічки" бомба ))))”
“Чудове місце для філіжанки смачної кави на ходу”
“Смачні десерти, дуже затишна атмосфера. Можна годинами роздивлятись інтерʼєр цього закладу. Всередині зберігається ціла історія”
“Дуже смачно! Ми були тут на сніданку, брали шакшуку. Але після того, як зробила перший ковток запаяного капучино все як в тумані. Почали їсти і навіть думка не майнула сфотографувати їжу. Дуже рекомендую!!!”
“Дуже смачна кухня. М'ясо видно, що якісне. Обслуговує, якщо я не помиляюсь Денис, він і підскаже, які краще страви до м'яса замовити і по м'ясу теж. Дякуємо.”
“Краща кав'ярня, якщо за кавою то тільки сюди, завжди смачна кава, найкращий персонал, завжди привітливі TGE BEST”
“Дуже смачна кава. Приємні та привітні бариста”
“Кльовий заклад . Якісна крафтова кава ! Приємний , уважний , ввічливий персонал . Раджу до відвідування . Куштував фільтр фермент диня , дуже сподобався . Матча лате також дуже достойно .”
“Сьогодні 10 травня пили чудову каву та їли найсмачніше морозиво у кафе Смак кави. Дякую”
“Дуже приємне, миле, затишне кафе ❤️”
“Моя улюблена кондитерська. Обожнюю базилікового-полуничний наполеон з пармезаном і кокосово-коубнічний торт. Просто диво.”