Огляд каталогу
- 1,283 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 1283 результатів
Перегляньте internetcafe в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,283 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 319,493 відгуків та оцінок.
“Приємне і атмосферне місце, повне цікавих деталей, малюнки на стіні можна довго розглядати. Малюнок обличчя на протилежний стіні сподобався окремо. Є навіть Iron Man : ) Тут вперше побачила раф з перцем і вишнею. Десерти також смачні, зокрема, брауні.”
“Морозиво філадельфія з інжиром - це дуже прикольно:) треба повернутися спробувати ще:)”
“Дуже смачно і якісно. Гарне місце, є оплата картою! Сама будівля знаходитися в глибині, ось фото для розуміння”
“Повністю відповідає своєй назві. Затишне кафе з приємною атмосферою, привітним персоналом. Чистенько та світленько. Щодо меню: бомбезні пончики на різні смаки з майстеною подачею. Не знаю, на скільки можуть бути корисними пончики, але тут вони дуже пончики. Діти та дружина'в захваті.”
“Миле, затишне місце. Смачна їжа за доступною ціною. Порція велика. Комплексний обід-90грн. Якщо брати тільки друге та компот-70грн.”
“З самого відкриття цей заклад став одним із моїх коханих у місті. 2man зручно розташувався на проспекті Небесної сотні, знайти його не складно, зручно добиратися до цього закладу як на маршрутці, так і на своєму транспорті. Кухня - це напевно одна з важливих складових будь-якого закладу. У 2man дуже смачно, порції великі, різний вибір бургерів, хот догів на будь-який смак, так само тут дуже смачні закуски такі як начос, нагетси! Тішить так само різноманітність напоїв. Атмосфера-всередині затишно, місця є як для двох так і для великих компаній. Обслуговування на рівні, привітні офіціанти, завжди допоможуть вам з вибором страви. Ну і нарешті то кальян - про кальян можу сказати одне, тут він найкращий у місті, тому що в 2man працюють досвідчені кальянники які зможуть здивувати вас. Загалом раджу всім відвідати 2man хто хоче чудово провести час!”
“Хочу висловити величезну подяку команді! Персонал у цьому місці просто приголомшливий. З перших хвилин почуваєшся бажаним гостем: привітні обличчя, щирі посмішки та готовність допомогти у будь-якій ситуації. Дуже приємно, коли тебе не просто обслуговують, а справді дбають про комфорт і намагаються створити приємну атмосферу. Видно, що хлопці знають свою справу та вкладають душу в те, що роблять. Дякую вам за таке тепле ставлення та за те, що робите кожне відвідування особливим! З радістю повернуся до вас знову.”
“Дуже смачна кава і десерти❤️ обслуговування на найвищому рівні”
“Моє улюблене місце для відпочинку!”
“У нас не так багато закладів, куди хочеться заходити не тільки поїсти, а й просто побути. «Шарлотка» — саме така. Зі смаком оформлений інтер’єр, вишукане меню, у якому гармонійно поєднали італійські й українські традиції, смачна випічка й кава… Але найголовніше — це атмосфера людяності. Тут відчувається, що тебе цінують. Дякую вам, що робите це місце справжнім куточком затишку.”
“Дуже гарно і особливо смачно, рекомендую всім відвідати цей заклад в Одесі!”
“Полюбляємо ваші штруделі, особливо з вишнею з горіхом! Персонал завжди приємний та вічливий!”
“ОККО тримає марку,. Молодці. А головне можна не тільки заправити авто , а й попоїсти смачно.”
“Дууууже смачні нагетси та хотдоги,ТОП!”
“Відмінні комплексні обіди. ціни нижче середнього. Домашня кухня. Є пиво, креветки.”
“Відпочивали в Камбузі 2 рази, перший раз були в шоці від демократичних цін, подачі і від божествненного борща з вишнями)) наступного разу знову прийшли і знову були в приємному шоці, все супер, відношення супер, як до дорогого гостя)дякуємо офіціанту Дмитру за чудову подачу і настрій) все мега смачно і відносно швидко - 20 хв, при майже повній посадці) такого цезаря, я ще ніде не бачила, салат з телятиною - це просто найніжніша телятина що їла, а бички в томаті це просто щось нереальне - ніколи не бачила таких великих! кращого співвідношення якості і ціни ви не знайдете ніде в Затоці, це кращий заклад! На першому поверсі недорога столовка, обідали декілька раз, ціни дуже приємні, все було смачно, за 100 грн ми з чоловіком могли смачно пообідати на 2-х)”
“Саме на цій заправці, персонал працює на відмінно! Тільки через це, ми постійні клієнти.”
“Сучасна їдальня. Смачна їжа. Кава супер!”
“Дуже класне місце ❤️ Зайшла випадково, але тепер точно не востаннє. Всередині затишно, пахне свіжою випічкою, прям домашня атмосфера. Персонал усміхнений, одразу видно, що люблять свою справу. Брала булочку та каву, все свіже, смачне, кава ароматна. Ціни приємні, порції нормальні. Пекарня невелика, але чисто і комфортно, можна спокійно посидіти або взяти з собою. Дуже приємне враження залишилось ❤️ якщо будете поруч — обов’язково загляньте, не пошкодуєте!”
“Смачний раф, цукерки та трубочки”
“Дуже затишне місце, смачні десерти та надзвичайна кава. Дякую за настрій ✨”
“Можна перекусити, купити воду-шоколадку. І звичайно кава-чай. Рекомендую брауні :)”
“Замовляли по рекомендації додому через Глово «сулугуні з мʼясом» , дуже смачно ! Неймовірно ніжна і смачна !!!”
“Смачний раф, цукерки та трубочки”
“Гарне затишне місце. Хороша кухня, все дуже смачно і багато, порції досить великі. Персонал ввічливий і привітний. Ціни як на мене низькі для такого закладу і порцій. Все не з'їли, упакували з собою.”
“Провів тут відпустку, дуже задоволений, все дуже охайно, дуже ввічливі адміністратори, і саме більше здивував офіціант-бариста Антон, ще не було такого обслуговування, реально видно чоловік любить свою роботу, робота приносить задоволення йому, а він людям, і ще уваги заслуговує повар, готує дуже смачно, і дуже добрий як людина, загалом рекомендую, тепер якщо Одеса то тільки сюди.”
“Не найдешевший ціновий сегмент в місті, але все покривається смаком та якістю. Плюс радує україномовне обслуговування.”
“Зараз трохи закладів з такими низькими цінами, в яких можна смачно поїсти)) Частенько заїжджаємо всією сім'єю!”
“Дуже смачно, по домашньому. Дуже приємно вражений! Коли наступного разу приїду в Одесу, обов'язково завітаю сюди знову! Вийшов з закладу ситий та повністю задоволений!”
“Одна з найсмачніших кавʼярень на «поскоті». Окрема дяка за чудове відношення до чотирилапих та окремий підхід до клієнтів!”