Огляд каталогу
- 187 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 187 результатів
Перегляньте wi fi у кафе в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 187 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 59,167 відгуків та оцінок.
“Дякую за найкращі спогади у рідному місті. Вже декілька років як переїхала, а й досі пам'ятаю, як прощалася з господарем цього чудового закладу. Завжди смачна їжа з нормальними цінами, завжди ходила туда з друзями перед тим як заскочити в музей чи в Зелений. Як буду в Одесі, обов'язково зайду і всім бажаю!”
“Смачна кава і завжди ввічливий персонал”
“Хороша столова. За не всі гроші смачно нагодують. Співвідношення ціна/якість прям хороше. Дуже сподобався свинячий язичок. Обслуговування швидке та привітне.”
“HIGHLY RECOMENDED!!! Зупинялися з подругою у готелі Milano на день Конституції. Обрали його через неймовірну локацію, Дерибасівська - саме серце Одеси! До більшості цікавих локацій міста можна дістатись пішки. Приємно вразила привітність персоналу! Хоч ми у поселялись близько 2-ої ночі, нас радо зустріли і швидко поселили. Окрема подяка дівчатам з рецепції, Анастасії та Валентині! Зубні набори, додаткові капці та косметичні набори нам надали швидко та без додаткової оплати. Номер затишний і чистий. Прибирання шодня. І, навідміну від більшості готелів, воду в номері поновлювали щодня і безкоштовно. Наступну подорож до Одеси ми також проведемо тут!”
“Як вдома, дуже чисто та затишно.”
“Сучасний, комфортний та затишний готель. Привітний персонал.Дуже смачна кухня. Чистий пляж. Великий басейн. Відпочиваємо два роки підряд , цього року два рази. Дякуємо всьому персоналу та власникам за чудовий комфортний сімейний відпочинок.”
“Дуже класне місце ❤️ Зайшла випадково, але тепер точно не востаннє. Всередині затишно, пахне свіжою випічкою, прям домашня атмосфера. Персонал усміхнений, одразу видно, що люблять свою справу. Брала булочку та каву, все свіже, смачне, кава ароматна. Ціни приємні, порції нормальні. Пекарня невелика, але чисто і комфортно, можна спокійно посидіти або взяти з собою. Дуже приємне враження залишилось ❤️ якщо будете поруч — обов’язково загляньте, не пошкодуєте!”
“Провів тут відпустку, дуже задоволений, все дуже охайно, дуже ввічливі адміністратори, і саме більше здивував офіціант-бариста Антон, ще не було такого обслуговування, реально видно чоловік любить свою роботу, робота приносить задоволення йому, а він людям, і ще уваги заслуговує повар, готує дуже смачно, і дуже добрий як людина, загалом рекомендую, тепер якщо Одеса то тільки сюди.”
“Дуже приємна кавʼярня ❤️ Смачна кава, завжди привітний сервіс.”
“Зараз трохи закладів з такими низькими цінами, в яких можна смачно поїсти)) Частенько заїжджаємо всією сім'єю!”
“Привітні офіціантки, смачна їжа, тільки відбивна занадто гостра.”
“Доброго вечора! Дякую Вам за чудову атмосферу ,гарний сервіс та дуже смачну їжу !!!Велика вдячність за гарну музику ✨”
“Мій найкращий та незабутній відпочинок в Одесі! Дякую всьому персоналу готелю «Волна»! Місце розташування неймовірне: ви можете насолоджуватись дивовижними світанками, бо готель розташований за 30 метрів до моря. В самому готелі дуже затишно, номер був чистий та затишний. Було все необхідне та навіть більше! Дівчата, які працюють тут справжні феї! Якщо щось було треба, вони в мить допомагали, я відчувала себе не просто гостем готелю, а частиною сім‘ї. Знаєте, ніби приїхав додому, де тебе завжди чекають. Спасибі за це! Тут вам запропонують воду, каву та чай безкоштовно, а при виселенні ще дадуть маленький смаколик, в якості компліменту. Шкода, що відпустка швидко пролетіла, обов‘язково повернусь ще до вас! Всім щиро рекомендую саме цей готель!”
“Провів тут відпустку, дуже задоволений, все дуже охайно, дуже ввічливі адміністратори, і саме більше здивував офіціант-бариста Антон, ще не було такого обслуговування, реально видно чоловік любить свою роботу, робота приносить задоволення йому, а він людям, і ще уваги заслуговує повар, готує дуже смачно, і дуже добрий як людина, загалом рекомендую, тепер якщо Одеса то тільки сюди.”
“ОККО станція з потужним менеджментом. За 5 хвилин перебування на станції, заправили не тільки автомобіль, а виїхав з відчуттям "заправки" гарним настроєм на весь день. Особлива подяка пані Юлії за уважність до гостей та оперативність. З нею залишив половину свого серця, а з собою в дальню дорогу взяв приємні спогади про найкращий сервіс від колективу української компанії ОККО! Піца виявилася смачнющою))) Дякую всьому колективу. Бажаю всім благополуччя та здоров'я! З повагою!!!”
“Дуже сподобався. Затишно,тихо ,все чисто гарний іньер'єр.”
“Чудова обстановка)))красивий краєвид на море”
“Дуже смачна домашня продукція. Ручне ліплення, що дуже зручно все доставляють додому. Для мене це знахідка і величезна допомога при приготуванні будинку їжі. Пельмені та вареники завжди в морозилці) І кафе забігаю на обіди. Швидко, смачно і що немало важливо завжди якісно.”
“Дуже сподобалось, як подають страви. Насправді дуже смачно і піцца і суші. Меблі вже напевно деякі потребують заміни: плями, потертості. А в загалом дуже гарне, компактне місце для відпочинку. Офіціанти і адміністратори піклуються про клієнтів, дуже прємно. Рекомендую відвідати.”
“Супер атмосферне місце) є дитяче меню , офіціант - дуже професійна! Обовʼязково прийдемо сюди знову, коли повернемося в Одесу”
“Сподобалася матча з шоколадом, гарне місце!”
“Дуже смачна кава та неймовірно ніжні мочі! А ще тут працюють дві дівчинки – обидві дуже приємні й ввічливі, завжди з усмішкою ❤️”
“Приємний заклад, з приємним і уважним персоналом, смачні страви, дякуємо ☺️”
“Гуляли містом, зайшли перекусити. Дуже миле та затишне кафе. Взяли Наполеон та варенички – все дуже смачно.”
“Хороший заклад, де можна святкувати день народження. хороша шаурма та піца, також є інтернет та туалет, столиків не так багато, а і є музика та кандей. Дизайн хороший жаль що зараз закрито”
“Рекомендую. Ресторан сподобався! Смачний борщ, до нього подали також и сало с чорним хлібом. Дуже смачно!”
“Дуже сподобалося, все по сімейному, дитяча кімната, аніматор, смачно годують, дитяче меню, проводять майстер-класи для дітей. Затишно, спокійно. Вперше було мало людей, а були 1 вересня - столиків вільних не було. Рекомендую.”
“Найкраща кухня по цю сторону Чорного моря! Дешеві ціни , дуже затишно "по-домашньому", за 600 гривень вдвох наїлись , що стало важко ходити ☺️ всім рекомендую!”
“Смачна та натуральна кава, привітні співробітники, а також чиста "біла" атмосфера)”
“Дуже комфортно та мали нагоду тут дійсно відпочити. Чудове розташування (10 хв пішки від залізничного вокзалу та автовокзалу Привоз), рекомендую: нам дуже допомогло тут відпочити після 24 годин дороги перед потягом. Дякую.”