Огляд каталогу
- 187 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 187 результатів
Перегляньте wi fi у кафе в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 187 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 59,167 відгуків та оцінок.
“Проживали в номері 4 дні, все сподобалось, окремий вихід до моря, поруч безкоштовні шезлонги для проживаючих готелю, видають полотенця для пляжу. В номері є все необхідне для проживання, приємно здивувало те що є додаткова косметика (крем для тіла, кондиціонер для волосся). Номерам потрібен невеликий косметичний ремонт, але це не критично”
“Борщ був дуже смачним, велика порція, дякую”
“Меню з малюнками і описом , що полегшує вибір страв. Багато страв нових для України тому цікаво пробувати і відкривати для себе східну та турецьку кухню. Схоже що ресторан повністю відповідає національній кухні і в тому числі персонал для яких ця кухня рідна. Багато м'ясних страв та солодощів нових. Ціни середні.”
“Атмосферний заклад, смачні страви, обслуговування топ”
“Красно дякую власнику за чудове відношення до людей”
“Затишно, колоритно (але без настирливості), при цьому сучасно. Дуже швидка подача страв, просто величезні порції і неймовірно смачна їжа! Ми навіть уявити не могли, що відбивна може бути настільки смачною і соковитою, а тушкована яловичина з чорносливом - настільки м'якою і ароматною! Все інше теж було вище усіляких похвал. Додому взяли баночку ароматного степового меду :) Місце, яке обов'язково варто відвідати в Одесі.”
“Це найкраще побачення у світі, найдимніші кальяни, чудова атмосфера, високий асортимент тютюну, елітне обслуговування, є кімнати для усамітнення, безліч ігор на PS4. 10/10. Респектую, рекомендую!”
“Велика подяка всьому персоналу, особливо Лінії, Юлі за людяність і доброту. Дуже смачні сніданки, обіди. Дві Наташі та Світлана додають до обіду позитивних емоцій.Відпочили з онучком і тілом і душею. До таких людей хочеться повертатися знову і знову. Дякую”
“у Ванілі дуже смачні смаколики! мій фаворит чай манго/маракуйя ! а взагалі смачне все. рекомендую)”
“Дуже смачно, ціни супер,близько до центру! Дуже рекомендую!”
“Дуже привітний персонал. Смачний гарячий шоколад”
“Затишно, ціни середні для цієї локації, сервіс на рівні. Кава краща в окрузі. Баріста Віола лайк. ))”
“Хороше місце випити кави, є курасани”
“Зразкове обслуговування. Смачні страви, кальяни та доступні ціни.”
“Хочу від усього серця подякувати найгостиннішому та найкрасивішому ресторану Чорноморська! Готують надзвичайно смачно, діти були просто в захваті! Спасибі дбайливій та уважній господині цього закладу - Вікторії Олегівні, чудовим офіціантам Мілєночці та Максиму і всім, хто доклав руку та часточку душі у наші страви! Зичимо Вам багато вдячних гостей та процвітання!”
“Відпочивали з подругами на початку серпня. Забронювали 3-х місний номер: в номері кондиціонер, телевізор, холодильник - якраз все необхідне. Туалет та душ знаходились на коридорі (завжди було чисто та гаряча вода). Персонал привітний, ми приїхали о 07:00 годині, до заїзду в номер залишили речі в кімнаті персоналу та пішли на море (до моря всього 5хв). Номер підготували швидко та зателефонували нам про можливість заселення. За чотири дні які ми провили в гостинному комплексі "Приморська 25" все було чудово. За бажанням нам запропонували скористатись кухнею, магналом. Відпочинок пройшов вдало)))) Дуже велике дякуємо адміністратору за розуміння, так як ми поїхали та залишили деякі речі, вона їх нам відправила поштою. Чудове місце для відпочинку, обов'язково приїдемо ще)))”
“Відпочиваємо вдруге в цій базі. Корпус 2. Хороші кімнати зі всіма зручностями. База дуже близько до моря. Територія красива, озеленена, є дитячий майданчик, хороша столова, де можна замовити комплексне харчування так і окремо щось під замовлення. Для сімейного відпочинку з дітьми однозначно рекомендую.”
“Прекрасне місце для того, щоб насолодитися чашкою справжньої кави. Персонал дуже уважний і привітний, завжди готовий допомогти з вибором напою. Особливо сподобався великий асортимент кави і свіжих десертів. Радий, що знайшов це місце — однозначно повернуся знову!"”
“Змінився персонал, дуже смачна кухня, гарні презентації блюд, жива музика, приємні враження. До кожного клієнта савій підхід. замовляли банкет залишилися тільки гарні враження”
“Непогане місце! Досить бюджетні ціни, а головне - можна дивитись футбол зі звуком!”
“Затишне приємне місце, україномовне обслуговування.”
“Ціни на сайті не відповідають дійсності, на сайті ціни значно нижчі. При замовленні телефоном кажуть "ціни на сайті невірні". Круто, а нащо тоді такий сайт? Шаурма по факту від 140 грн, а на сайті 85/90/110 грн”
“Найкращі торти та тістечка у місті!”
“Чудова піцерія! Піца дуже смачна — тісто ніжне та хрустке, начинки багато і все свіже. Персонал привітний, замовлення приносять швидко. Атмосфера затишна, приємно провести час як з друзями, так і з родиною. Ціни адекватні за таку якість. Обов’язково повернуся ще й раджу всім!”
“12/18.08.2021. Номер 48 чистий, по домашньому затишний, гарний дизайн і повністю відповідає фото на сайті. В номері є все необхідне (телевізор,холодильник,кондиціонер,чашки,чайник,двуспальне ліжко з приємним матрасом, столиками в номері, та на балконі, душева,раковина,унітаз). Все непогано продумано,та на своїх місцях. Вода холодна/гаряча постійно. Територія готелю чиста, ухожена з дитячим басейном та шезлонгами, а також квітниками. Гарний вихід до пляжу з дерев'яною доріжкою, та обладнаний місцем де можна змити пісок. Приємний колектив, який завжди готовий допомогти. Для приїжджих на авто велика стоянка з охороною, 40грн. сутки. Також хочу відмітити кафе на території готелю. Великий вибір страв, на вигляд і смак все свіже та смачне. Приємне обслуговування. Наша сім'я вдячна власникам та колективу готелю "Будаки" за гарний відпочинок. Сподіваюсь у нас ще буде можливість знову відвідати Вас!”
“Кафе справляє чудове враження! Дуже чисто, стильно та затишно! Обслуговування на високому рівні: персонал ввічливий, уважний, без нав'язливості, все швидко та чітко. Особливо хочеться відзначити сангрію — вона тут смачніша, ніж в Іспанії! Обов'язково повернуся і рекомендуватиму друзям.”
“Гарно попоїли всією родиною. А для дитини є великий лабіринт із кульками і гірками”
“З плюсів: Чисто; гостинний, помічний персонал; смачні сніданки; м'які приємні ліжка; гарний лоббі-хол; велика зручна парковка. З мінусів: відсутність балконів в номерах (хоча б французьких) та дуже високий підвіконник вікон. Якщо ви невисокі - то з вікна будете дивитись лише в небо. Це не зауваження готелю і його сервісу- це мінус проектантам, котрі реконструювали адміністративно-промисл. будівлю під готель.”
“Ідеальне розташування готелю. Сучасний стильний інтер'єр. Якщо вже зовсім чіплятися, то в мінуси можна записати відсутність у номері фена. І тонкі стіни – звукоізоляція так собі. У номері є чисто. Прибирання щодня.”
“Супер, дуже багато мʼяса, смачно) І пепсі в подарунок)”