Кошик
“Сюди всі йдуть ніби медом тут намазано. Коли йдеш з роботи завжди забіжиш так як завжди все свіже й в порівнянні з іншими магазинами дешевше. Рекомендую. Цьому магазину потрібно більше приміщення, так як завжди багато людей. Це для власників рекомендація.”