Огляд каталогу
- 4,503 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 4503 результатів
Перегляньте grocerystore у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 4,503 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 1,732,794 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає grocerystore з таких міст як Київ, Біла Церква, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Широкий асортимент товарів, великий за площею магазин)) Класна свіжа випічка)) Продукти теж свіжі, якщо закінчується термін придатності - товар уцінюють)) подобається, що є багато кас, є каси самообслуговування)) В принципі, все стандартно для мережі цих магазинів)) В цій же будівлі розташована і піцерія, аптека, Суші, ювелірна крамниця))”
Наші магазини Галя Балувана – це магазини справжніх домашніх напівфабрикатів. Нашою особливістю є те, що кожен може побачити процес приготування страв на власні очі, адже цехи розташовані безпосереднь...
“Сезонні речі по доступним цінам. Привітний персонал, рекомендую”
“Є все що потрібно. І це в одному місці! Можна втратити лік часу”
“Варус це якість ціни акційні і гарне обслуговування , нові формати магазинів супер”
“Цілодобовий, є як дешеві чисто атбшні товари, так і дорогі цікавинки. Що важливо для мене, то це великий асортимент дитячого харчування, свіжі овочі/фрукти, а також наявність побутових товарів, є власна випічка.”
“Хороший новий магазин, достатньо просторий. Широкий асортимент товарів. Крім звичайних кас, встановлено також каси самообслуговування, що дуже зручно. Поки що прострочених чи запропонованих товарів тут не помічав. Сподіваюся так і буде надалі.”
“Сьогодні при виході з магазину забула сумку на візочку. Приїхавши додому побачила її відсутність, дуже засмутилась, тому що у ній були і готівка з банківськими картками і документи. Поїхала шукати. Я дуже вдячна і приємно вражена порядністю і чесністю вашої охорони! Вони повернули мені сумку. Моя вдячність безмежна. У ці дні новорічних та Різдвяних свят хочу побажати усьому колективу Сільпо миру, фінансової стабільності і звичайно зросту! Нехай Господь благословить вас та ваші родини! Дякую”
“Дуже непоганий магазин, особливо, якщо порівнювати з іншими поруч. Великий вибір, різноманіття, є каса самообслуговування, можна без черги швидко і безконтактно розрахуватися. Але є недоліки: продали несвіжі сосиски, хоча запевняли, що дуже ходові і свіжі; асортимент став менший (у порівнянні з минулим роком); продавці не дуже привітні. Мало продукції без цукру, є трохи на фруктозі, а от на стевії зовсім не було.”
Магазин-кафе «Крамничка» розташований у Вищій Дубечні на вулиці Шкільній — це зручна зупинка для місцевих мешканців і тих, хто проїжджає повз. Формат «магазин + кава» поєднує щоденні покупки з можливістю швидко перепочити та перекусити.
“Відмінне місце щоб у 2 ночі купити горілки олії та СЕГАРЕТИ”
“Непоганий компактний магазин. Хороший, багатий асортимент для такої маленької площі. Хороший, приємний персонал.”
“Якісний товар. Привітний персонал. Дуже великий плюс біля дома”
“Прекрасний магазин, найкращі продавці.”
“Завжди чисто і охайно. Є термінал. Швидке обслуговування.”
“АТБ, магазин біля дому, має чудовий вибір товару, доступні ціни ( доволі часто є товари по акції) та приємне обслуговування. Можна купити каву/чай( стоять автомати). При вході в магазин є банкомати, камери схову.”
“Магазин не з найбільших АТБ столиці, але я знайшов всі продукти, що хотів придбати, навіть і більше (для маленьких магазинів цієї мережі це - рідкість). Всі продукти свіжі та якісні і досить компактно та зручно розташовані на поличках, що зумовлює неабиякий комфорт для покупців! В магазині чисто та охайно (я не Оля Фреймут, але все ж таки.) Правда довелося чекати, черги на касах., А також добиратися до магазину не дуже зручно, далеко, але машиною, як для мене, то невідчував ніякого дискомфорту!”
“Крупний супермаркет, де можна купити різноманітні товари, поїсти смачну піцу або іншу страву, є мікрохвильова піч, щоб розігріти їсти, кавомашина. Також можна знайти товари для упаковки подарунків - коробки різних розмірів, гарні картонні кульки, атласні стрічки”
“Дуже виручив заклад, так як глово підвело і не привезли мені заказ, замовила піци дві - дуже смачні, зробили за 20 хвилин, гості та ми були довольні. Персонал дуже привітний, що жінки, що чоловік на касі, вся іжа виглядала смачною і гарною, піцу рекомендую!”
“Хороший маркет з великим асортиментом якісних продуктів! Сьогодні відвідав після вимкнення світла,та магазин працює (11.15-11.40). Особливо подобається відділ риби,морепродуктів і салати з морської капусти з додаванням кальмарів чи лосося(це дійсно дуже смачно і прийнятна ціна, адже 200-300гр. салату,це на добру вечерю на 2-3-х осіб).Є власна випічка (смачний хліб і,особливо,пиріжки з вишнями).Продукція якісна,свіжа,завжди є з чого вибрати(див.фото).”
“Мені дуже подобається, хороший ввічливий персонал,гарне обслуговування,завжди свіжа продукція.Часто купую в цьому магазині.Дякую їм)”
“Зайшов випадково в цей магазин і дуже полюбилось обслуговування продавців і смачна кава. Завжди привітні і усміхнені. Дякую Валентині та Тетяні за такий чудовий сервіс!”
“Смачні торти та тістечка з фісташками найсмачніши обожнюю”
“Чудовий магазин, вибір великий , багато маринованого мʼяса, великий асортимент, загалом чисто та приємно купувати! Персонал швидкий та ввічливий, ніколи не було проблем з продуктами, які купила все свіже та відповідає якості Можу рекомендувати”
“Великий вибір овочів та фруктів, еко продуктів, смачний хліб та солодощі!”
“Єдиний новус на Оболоні, а спиртне в новусах по норм цінах”
“Мені особисто подобається цей новус. Завжди свіжі овочі та фрукти. Великий вибір солодощів. Є все, щоб скупитись на тиждень вперед чи докупити те, що закінчилось. Саме у цьому ноаусі зазвичай мало людей. Є своя кулінарія, але вибір страв у ній невеликий у порвнянні з іншими новусами. Також є термінал, який приймає за раз по двісті купюр під час поповнення карти. Є маленька парковка поруч із входом, але прямо за новусом є великий паркувальний майданчик.”
“Також приємно на другому поверсі єльдорадо акціями балує але Novus хоч дорогувастенький але теж настрій підіймає”