Огляд каталогу
- 703 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 703 результатів
Перегляньте ужин в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 703 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 438,862 відгуків та оцінок.
“Прекрасний ресторан та банкетний зал. Працює досвідчений персонал. Допомогли організувати захід та провести його на найвищому рівні. Страви красиві та смачні. Подача гарна. Будемо постійними гостями цього закладу”
“Дуже чисте, акуратне заклад !! Замовляли столик заздалегідь на наступний день, так як увечері зазвичай повна посадка на терасі! Їду принесли дуже швидко! Порції величезні! Салат розділили на двох, овочі гриль теж (настільки багато і ситно !!) Овочі гриль (на фото то що встигли згадати коли їли, так як забули про все коли приступили до них), я не їла ніколи СМАЧНІШЕ ніж тут !! Персонал так само приємний! Спасибо !!! ♥ ️☺️”
“Кухня клас! Дуже все смачно, особливо піца! Обслуговування супер! Всім рекомендую.”
“Розкішний готель, екстер'єр, обслуговування, фасад просто агонія, Лондон стайл !!!! Молодці !!!! Обожнюємо Вас)))))”
“Дуже смачна їжа за чудовими цінами!”
“Cappuccino ☕❤️ Дуже полюбляю це кафе. Там завжди атмосферно, затишно, а головне дуже смачно ♥️”
“Гарне місце, смачні страви, вибір яких досить великий. Порції великі. Чекати довелося приблизно 40хвилин, про що зазделегідь персонал попередив. Персонал привітний. Є розрахунок карткою. В рахунок автоматично включається 10% від суми замовлення, за обслуговування”
“Я отримав чудовий досвід у Grill House. Атмосфера була теплою та привітною, із затишним інтер’єром, ідеальним для того, щоб насолоджуватися трапезою. Страви на грилі були смачними, чудово приправленими та приготованими як треба. Обслуговування було привітним і уважним, що зробило візит ще приємнішим. Однозначно місце, яке я рекомендую всім, хто любить якісну їжу на грилі.”
“Шалено смачно! Ціни демократичні. В інтер'єрі дуже багато кольорів і зелені. папужки як в оранжереї. Дуже затишно. Бозбаш як "мама з Баку готує") дюшбара не гірше) і плов як в Азербайджані, німкеня! Азербайджанська кухня одна з найсмачніших, як на мене) офіціант дуже уважний та ввічливий. Одним словом - Чудово!! Дякую величезне, будемо частими гостями)”
“Дякуємо вам за смачну штурму...”
“Замовляли доставку в місто Дніпро ,все було дуже смачно і швидко)))”
“Відмінне місце для обіду, бюджетно, але при цьому дуже смачно. І як бонус є можливість побачити по-справжньому суміщений санвузол:)”
“Зручний формат роботи столової, сніданки, шведський стіл гарнірів та салатів в одну ціну 55 грн за 100 г, мʼясні страви, риба або порційно, або на вагу, супи, солодощі, напої, усе в дуже гарному асортименті, свіже і смачне. Сніданок на 3 людей з напоями, млинцями, салатами і випічкою обійшовся 940 грн. На касі дуже швидко все зважили і порахували, затримки і черг не було.”
“Дуже привітний персонал, швидке приготування та найсмачніші роли в місті) Завітаю ще не раз)”
“Заказав комбо меню для дитини,доставили все дуже охайно,добре упаковано та швидко доставка,дитині сподобалось,усе смачно дуже! Дякую,будемо робити ще накази у вас! Раджу всім цей заклад!”
“Бачу що пишуть тут і погані відгуки,але ми були 3 рази і їли різну їжу,все дуже сподобалось,все дуже смачно,офіціанти уважні (окрім щоб принести сіль/перець) але то таке, в цілому все дуже гарно. Раджу.”
“Шаучак пробивал перший раз,и ето любов на всю жизнь.Дякую”
“Приємний ресторан , дуже смачно , вид неймовірний , те що необхідно для туриста ! Мінуси в тому , що необхідно довго чекати замовлення”
“Чудове місце, щоб покурити кальян, дуже привітний персонал, чудова атмосфера, дуже рекомендую та запитуйте про “Moody”.”
“Все було дуже смачно і обслуговування на висоті !!!”
“Відмінне місце, великий вибір. Лаваш в асортименті дуже смачний, бургери розкішні. Персонал ввічливий, кухня чиста.”
“Дуже смачно, бульйон на локшині та домашній курочці чудовий, смажені бички та маленька камбала пальчики оближеш, усім раджу!”
“дуже приємний заклад з видом на море , замовляли мідії у вершковому соусі та цезар з креветкою. мідії 10/10 , дуже ніжні та максимально смачні цезар 10/10 , все ідеально , креветки смачні, особливо сподобалась кількість пармезану.”
“Була в закладі тричі: один раз вранці на сніданок і двічі в обід. Сніданок: Замовили деруни, англійський сніданок і їх фірмовий . Фірмовий принесли, коли мої подруги вже поїли і картопля була холодна на тарілці, лате також був холодний. На другий раз прийшли в заклад обідати: сіли на терасі, на вулиці було вітряно і подушки з дивану весь час падали на стіл. Можливо ті подушки, якось можна фіксувати липучкою. Їжа була смачна і порції великі. Брали цацу, рибні котлети та фаршмак, все було гаряче і смачне. Окремо офіціант був дуже уважний і намагався, як найкраще вирішити ситуацію з тими подушками. Заклад і їжа дуже сподобалася, але персонал голосно спілкуються на фоні.”
“Дуже атмосферний заклад! Приємний персонал, Всім рекомендую! ”