Огляд каталогу
- 724 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 724 результатів
Перегляньте їжа в кафе в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 724 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 249,024 відгуків та оцінок.
“Дуже сподобались вареники, тонке ніжне тісто, невеличкі то залітають як насіння”
“Дуже смачно і красиво! Великі порції, гарне обслуговування.”
“Кава на рівні, десерти свіжі, інтер’єр сучасний. Залишився приємний післясмак.”
“Дуже смачна кава і десерти❤️ обслуговування на найвищому рівні”
“Затишно, тихо, спокійно, тепло та смачно)))”
“Моє улюблене місце для відпочинку!”
“Цікаве місце. Здивували великі порції та дуже смачно.”
“Надзвичайно смачно, ситно, дешево!!! Готує сам власник. Кожного дня приходить близько 5 ранку на роботу й готує все свіже. Дуже приємний молодий чоловік. Замовляли лагман, самсу, казанкеб. На моє здивування - кава наздвичайно смачна. На 150 грн. наілися "від пуза" втрьох так, що вечеряти ніхто не захотів. Після екскурсій ввечері повернулися в це кафе й взяли з собою 2 порцій плову додому. Наступного ранку вже в Києві ми його розігріли й були здивовані - смачнющий плов навіть розігрітим. А порціі такі великі, що 2 порціі ми не "осилили" втрьох. Чоловік переважив плов - порція 340 гр. при заявлених в меню 300 гр. Всім рекомендую!!! Смачніше було лише на гуцульському весіллі, хоча доводилося бувати в "крутих" ресторанах не раз.”
“Зняла б зірку за те що не було мила в туалеті але їжа була смачна тому ставлю 5.”
“ОККО тримає марку,. Молодці. А головне можна не тільки заправити авто , а й попоїсти смачно.”
“Дууууже смачні нагетси та хотдоги,ТОП!”
“Якщо ви шукаєте гарний вид з вікна, то вам не сюди. Якщо хочете смачно і не дорого поїсти, то ласкаво просимо. Шашлик дуже смачний, завжди свіжий. Хашлама з баранини це взагалі щось земне. Шурпа чудова. Смачно, ситно та найголовніше адекватні ціни. Ну і лимонад прямо з дитинства)). Рекомендую!!”
“Саме на цій заправці, персонал працює на відмінно! Тільки через це, ми постійні клієнти.”
“Кафе знаходиться на самому берегу моря, проте, ціни нормальні. Суп з фрикадельками 45 грн, пюре 35, відбивна 50, компот 20, салат з капусти 35. Дуже все смачно. Зверніть увагу на те, що великі порції, якщо замовляти дітям, то по пів порції бо не з'ідять. Ввічливий персонал, нас обслуговувала Лєра яка чітко розповіла про всі страви і допомогла з замовленням. Є стільчик для годування дитини. Нам треба було помити пляшечку під суміш для дитини, не відмовили, за що окрема подяка. Є туалет, що дуже важливо. Рекомендую.”
“Смачно готувати вже багато де навчилися. Банкетто-не виключення. Три з трьох замовлених страв-на відмінно. А коли в дитячій порції борщу відділяють кісточку від мяса-це вже багато про що каже. Рекомендую.”
“Відпочивали по сусідству з цим кафе в минулому році , інколи ходили туди на обіди. Все сподобалось! Власники дуже приємні люди ,і персонал!!! Годують смачно, порції великі.”
“Смачна кухня та дуже приємна господарка)”
“Доброго дня. Хочу залишити відгук по ресторану Мастара. Я закохалася у це місце, вражена подачею відпочинку у цьому місті. Все по мойому смаку, і інтер'єр, і сама атмосфера, і кухня, ввічливий персонал, а від офіціанта Влада, я в захваті. Гарний, уважний хлопчина, все нам підказав, порадив смачні страви, і що мені сподобалось, то його почуття гумору, справжній Одесит. Ми зі своєю компанією вдячні ,що гарно та смачно провели час. Обов'язково будемо приїжджати до Вас ще, і ще. Буду радити своїм друзям. Дякую!”
“Відпочинок дуже сподобався! Приємний сервіс, чистий просторий номер, уважний персонал, територія охайна, смачні страви, сніданок включений у вартість. Є міні ферма з тваринами. Обов'язково хочеться повернутися!”
“Дуже смачна кава. Завжди привітні дівчата, які з радістю допомогли мені зорієнтуватися по смакам моти. Поверталася і буду повертатися)”
“Відвідали сім'єю цей заклад. Їжа смачна, сервіс не дуже. Молодий персонал, тому швидко все виконували але через можливий брак досвіду не дуже кваліфіковане обслуговування: невідомість цін, ваги та склад страв і що є в наявності на кухні. Отримали враження, що вони не раді були були клієнтам адже офіціанти між собою "кидались" клієнтами "іди ти. Ні ти, бо я не хочу." Кажуть одне, а роблять інше. Звичайно через брак місць, які можна відвідати в с. Грібовка люди йдуть сюди харчуватись і в загальному все добре. Їжа смачна. Але сервіс бажає кращого. П.с. пледи та меню доступні тільки на один-два столи. Тому якщо в закладі повно посадка, то можуть виникнути також незручності по загальному враженню.”
Розташована на вулиці Атамана Головатого в Біляївці, «Смачна Зупинка» — це місце, куди зручно заїхати на швидкий перекус або спокійно посидіти за чашкою кави. Заклад позиціонується як кафе з акцентом на просту, зрозумілу їжу та напої на щодень.
“Смачний раф, цукерки та трубочки”
“Дуже затишне місце, смачні десерти та надзвичайна кава. Дякую за настрій ✨”
“Замовляли по рекомендації додому через Глово «сулугуні з мʼясом» , дуже смачно ! Неймовірно ніжна і смачна !!!”
“Смачний раф, цукерки та трубочки”
“Гарне затишне місце. Хороша кухня, все дуже смачно і багато, порції досить великі. Персонал ввічливий і привітний. Ціни як на мене низькі для такого закладу і порцій. Все не з'їли, упакували з собою.”
“Провів тут відпустку, дуже задоволений, все дуже охайно, дуже ввічливі адміністратори, і саме більше здивував офіціант-бариста Антон, ще не було такого обслуговування, реально видно чоловік любить свою роботу, робота приносить задоволення йому, а він людям, і ще уваги заслуговує повар, готує дуже смачно, і дуже добрий як людина, загалом рекомендую, тепер якщо Одеса то тільки сюди.”
“Сервіс на найвищому рівні! Офіціанти максимально уважні та ввічливі. Страви смачні. Також смачні десерти. Під час одного з моїх відвідувань цього закладу моє замовлення робити трохи довго, тому у вигляді вдячності за очікування мені принесли десерт за рахунок закладу. Дуже подобається це місце, всім раджу!)”
“Тут завжди пахне свіжою випічкою.”